Buradasınız: 
Klinikler
Genel Cerrah
Genel Cerrah Pendik
Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

Bilgileri düzenle

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kula... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi kadrosunda 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 2 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 2 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi İstanbul ilinde Dere sokakno:15 A adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Özel Pendik Yaşam Tıp Merkezi

  Hatboyu Cd. Lokman Hekim Sk. No: 15/A

  Pendik,

  İletişim bilgileri 0 216 4...

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Coşkun Yıldız

  Genel Cerrahi, Opr.Dr.

  • çok memnunum

   Ah benim canım doktorum sizin gibi bir doktor daha dünyaya gelmez :) Allah sizden bin kere değil yüzbin kere razı olsun. 20 yıl seni beklemişim, gerçekten babacan biri olmanız ve o güzel gülen yüzünüz beni ikna etti 20 yılın sonunda ve hiç pişman değilim. İyiki varsınız sizi seviyoruz. (Fatma Yılmaz)

  • çok memnunum

   ağrılarım yüzünden pek cok doktor dolaştıktan ve çözüm bulamadıktan sonra bir gece tesadüfen ağrılarım yüzünden devlet hastanesindeki nöbetçiliğine denk gelmiştim.ilk andan itiabaren müthiş bir sıcaklık , ilgi ve alakayla tedavimi sağlayan ve ameliyatımı yapan dertlerimden kurtaran insan sevgisi dolu bir doktordur.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (17) göz at

 • Oral Sertaç

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   efe can ve yamanı onun sayesinde büyüttüm ve büyütmeye devam ediyorum emeğine ve sabrına teşekkürler

 • Emine Kaya

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Kendisi müthiş bir doktor . Bilgili ,ılımlı ve tamamen insan odaklı . Benim panik atağım var ve her gittiğimde benimle uğraşıyor ve telkin ediyor . O kadar doktora gittim belki hepsi işini yapıyor ama işini severek yapmak bu olsa gerek. Çok teşekkür ediyorum kendisine ilgisi için düşünen arkadaşlarda mutlaka kendisini bir görün derim diğer doktorlarla arasındaki farkı anlıycaksınızdır .

  • çok memnunum

   selam...emine hanım çok tecrübeli bir doktor.Bütün bayanlara tavsiye ederim.Arkadaşlarım herzam kendisini tavsiye ediyorum.arkadaşın söylediklerin tamamen karılıyorum....

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at