Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Hakkımızda

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Ankara ilinde Sanatoryum Cad.no:119 Çiçeçekli mahallesi adresinde bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi

Adres

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi
Sanatoryum Cad.No:119 Çiçeçekli Mah., Ankara
Özel Sanatoryum Tıp Merkezi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, Zurich Sigorta, Inter Partner Assistance, ... Mapfre Sigorta, Aviva Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta Tüm sigortaları göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (2)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. İlhan Kerse Diğer

  Eşimin 20 yıldır çetktigi üretra darlıgı rahatsızlı için bir çok hastane ve hekime baş vurduk ama hiç bir doktor çare bulamadı taki İLHAN hocamın sorunumuzu dikkatli dinlemesi ve yaptığı testler sonucu eşimin durumu hakkında detaylı bilgi vermesi ve neler yapabilecemizi anlatarak eşimin rahatsızlığını bulmuştur. ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN BİR ÖMÜR BOYU SİZE MİNNETTAR KALARAK DUACINIZ OLACAĞIMIZI BİLİNİZ.

  G
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Ahmet Altunbaş

  Ahmet Bey'i ilk kez 2013 yilinda kizim Gülce dünyaya geldiği gün tanidik,ilk kontrollerini O yapti ve 6 senedir kizim her hastalandiğinda Ahmet Doktor'a basvururuz.İkinci kizim için de tek adresimiz Ahmet Doktor'dur.Kendisi çok bilgili ve tecrübeli bir doktor.Detaylari asla kaçirmaz,hemen ilaç yazip göndermez,detayli muayeneden sonra her konuda bizi bilgilendirir,aklimizda hic soru işareti birakmaz.Bizim vazgeçemediğimiz tek Doktorumuzdur,Kendisini çok seviyoruz ve saygilarimizi sunuyoruz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular