Özel Sanatoryum Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi

Sanatoryum Cad.No:119 Çiçeçekli Mah.

Ankara ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Sanatoryum Tıp Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 2 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kardiyoloji uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Özel Sanatoryum Tıp Merkezi Ankara ilinde Sanatoryum Cad.no:119 Çiçeçekli mahallesi adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Altunbaş Diğer

  Premature bebegimin soğuk algınlığı geçirmesi nedeniyle doktor beye başvurduk. Oldukça sakin muayene etti reçetemizi düzenledi ve önerilerini dile getirdi. Kendisini oğlumda çok sevdi teşekkür ederiz bundan sonra rutin kontrolede hocamiza gidecegiz


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Altunbaş Diğer

  Ahmet Bey’i bir kaç saat önce 3aylık kızımın göz enfeksiyonu muayenesi esnasında tanıdım. Detaylı muayenesi bebeğimle kurduğu güzel bağ ve beni bilgilendirmesindeki netlik sayesinde kendisine kızımı rutin kontrollerinde rahatlıklaemanet edebileceğim bilgili bir doktor. Teşekkürler hocam başarılar.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ahmet Altunbaş

  Ahmet Bey'i ilk kez 2013 yilinda kizim Gülce dünyaya geldiği gün tanidik,ilk kontrollerini O yapti ve 6 senedir kizim her hastalandiğinda Ahmet Doktor'a basvururuz.İkinci kizim için de tek adresimiz Ahmet Doktor'dur.Kendisi çok bilgili ve tecrübeli bir doktor.Detaylari asla kaçirmaz,hemen ilaç yazip göndermez,detayli muayeneden sonra her konuda bizi bilgilendirir,aklimizda hic soru işareti birakmaz.Bizim vazgeçemediğimiz tek Doktorumuzdur,Kendisini çok seviyoruz ve saygilarimizi sunuyoruz.


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ercan Öztürk

  Sayin Uzm.Dr. Ercan Öztürk
  Kardiyoloji Doktorumuza saygi ve sevgilerimizle cok tesekkur ediyoruz. Annemin kalp kapakcigi ameliyatindan sonraki bakim ve kan duzeyi takibinde gostermis oldugu ilgi ve guvenden dolayi tesekkurlerimizi iletiyoruz. Mufide Yigitbasi adina kizi Azize Senol


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Sitare Kalaycı

  Merhaba arkadaşlar özel sanatoryum tıp merkezinde bulunan çocuk dr. Uzman Sitare kalaycı çok memnun odlumu ifade etmek isterim.Kızım her hastalandığında kendisine götürdüm, çok mutlu kaldım.Güler yüzlü işini 4/4 yapan yardım sever bir doktordur. Kendisini çok seviyoruz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Tümöz

  Opr. Dr. Mehmet Ali TÜMÖZ
  Merhaba arkadaşlar annem 74 yaşında 01.01..2013 de sol diz ağrısında şikayetleri artmaya başladı. Yürümede zorlanmaya ve geceleri uykudan uyandıran ağrıları olmaya başladı.Bir çok devlet hastanesine gittik ama sorun çözülemedi.İlaçlar derken aradan 6-7 ay geçti.Ama hiç bir şey çözülemedi.Arılarının artmasından dolayı Bende annemi ÖZEL SANATORYUM TIP MERKEZİ ‘de Bulunan Opr. Dr. Mehmet ali tümöz getirdim. Ön muayeneden sonra kan tetkikleri,grf,mr isteminde bulunduktan sonra Menisküs yırtığı, tanısı ile ameliyata alındı.Şu anda annem sanki yeniden doğmuş gibi.Ağrıları kalmadı, geceleri çok rahat uyuyor. dr.Mehmet ali tümöz sonsuz teşekür ediyorum.Kendisi babacan,güler yüzü,açıklayıcı,yardım sever,çok kiymetli bir dr odlunu düşünmekteyim. Kendisine teşekkür ederim.


  M
  Doktor: Doç. Dr. İlhan Kerse

  2012 - 2014 yılları arasında çok yardımını gördük babam mesane+prostat kanseriydi. hocamın sayesinde normal hayat sürmeye başladı. Tedavisi ve yardımları için minnettarız. Yolu açİk bahtı geniş olsun...


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Ali Tümöz

  Annemi 2007 de dışkapı hastanesinde omurgaya pilatin takıldı (şuan o doktorun adını hatırlamıyorum o zaman ortopeti 1 kilinik şefi idi).
  Ameliyattan bir gün sonra taburcu. Tabi hasta yere basamıyor bile. Bugün yarın düzelecek diye 6 ay beklemek gibi bir hata yaptık. Hastamızı birilerinin tavsiyesi üzere M.Ali Tümöze ameliyat ettidik.Platinlerin eskisi alındı yenisi takıldı. Yukarıda ERDEM arkadaşın başına gelen sıkıntıların aynısını annem tekrar yaşadı. Çok acılar çekti. Şimdi üçüncü ameliyatı oldu.Çok şükür 6 yıldır bağlı olduğu bastonundan kurtuldu. Darısı diğer hastaların başına.Biz çok büyük hatalar yaptık. Bende sayın doktoru tavsiye etmiyorum.
  İnşallah insanlara bir nebze de olsun faydam dokunur.Saygılar


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Ahmet Öztürk

  Karin agrisi sikayetiyle sanatoryum tip merkezine gittim. Nobetci doktor Ahmet bey beni muayene etti. Daha sonra ultrasonla karnima bakti.Safrakesesinde tas gordugunu soyledi. Serum bagladi agrimi dindirdi. Ancak ameliyat olmamin sart oldugunu soyledi. Daha sonrs baska bir hastane ameliyat oldum simdi cok sukur iyilestim. Ahmet beye cok tesekkur ederim benimle cok ilgilendi ve hastsligimla ilgili cok detayli bilgilendirme yaparak beni dogru yonlendirdi.


  B
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Erdeniz Kılcı

  nörolojik bir rahatsızlığım vardı.evime yakın olduğu için koru hastanesini tercih ettim ve ilk defa bu kadar nazik ve hastasıyla ilgilenen bir doktorla karşılaştım diyebilirim.aynı zamanda şimdi hastalığım iyi oldu.kendisine buradan tekrar çok teşekkür ediyorum.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar