Özel Smile Eskişehir Ağız Diş Sağlığı Polikliniği

(572 görüş)

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Smile Eskişehir Ağız Diş Sağlığı Polikliniği

Hoşnudiye Mahallesi Şahin Caddesi No:76/A Ay Lounge

26130 , Tepebaşı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Diş Polikliniği

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burak Akçoral Zirkonyum

  Diş Hekimi Burak Bey, iletişim konusunda çok başarılı ; öncelikle hastayı dikkatle dinliyor, gerekli notlarını alıyor. Neler yapılması konusunda seçenekler sunuyor ve seçimi hastaya bırakıyor. Sakin ve güler yüzlü bir tavırla uyguladığı işlemleri önceden, yaptığı iş aşamasında ve sonrasında anlatıyor. Hasta kendisine ne yapıldığını bildiği için kaygı ve korku minimum düzeylere iniyor. Burak Bey, yaptığı işleri büyük bir titizlikle ve zaman ayırarak gerçekleştiriyor bu bağlamda kendisinin çok profesyonel bir hekim olduğunun altını çizmek isterim. Bana zirkonyum diş uygulaması yaptı ve pek çok kez prova yaparak, içime sinmeyen ufak tefek yönlerin giderilmesini sağladı. Bu arada kendisi de yapılan dişleri titizlikle inceledi ve önerilerde bulundu. Bununla da yetinmeyip ayrıca bir başka diş hekimi arkadaşının da görüşünü aldı. İkinci bir uzman gözün bakmasını sağladı. Sonuç çok doğal görünümlü harika dişler. Burak Bey yaptığı işi severek yapan ve hasta memnuniyetine çok önem veren bir hekim. Herkese tavsiye ederim. Çok teşekkürler Burak Bey.....

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Aytuğ Özbek Diş Teli Tedavisi

  Aytuğ bey kendi alaninda çok iyi bi doktor. Ben 2022 nisan ayinda ortodonti tedavisi ile ilgi gorustum.İletisimi çok iyi. Oldukca acik konusarak tedavi surecini anlatti. Hemen ortodonti tedavime basladik. 3 gun once tellerim çıktı ve istedigimden ote guzel bi sonuc aldim.Sabirli ve guler yüzlü. Bu surecteki destegi icin kendisine sonsuz teşekkür ederim.

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Çağlar Yener Diş Hekimi Randevusu

  Yaklaşık üç ay önce takılan implantların kontrolü yapıldı ve çene kemiklerinin sağlamlaşması için bir ay daha bekleme kararı alındı. Doktorumuz bir sonraki aşamada yapılacak işlemler hakkında bize bilgi verdi.

  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Seren Kaya Diş Hekimi Randevusu

  Tam 1,5 aydır çektiğimiz acıların dermanı oldu kendisi. 7 yaşındaki kızımın apseli azı dişinin çekimini gerçekleştirdi bugün. Öyle güzel, öyle sevecen, öyle cana yakın ki böyle insanlar kalmışmı sorusu geliyor insanın aklına. Öyle profesyonel bir işlem gerçekleşti ki kızım ne korku yaşadı ne de ağladı. Güle oynaya çıktık klinikten. İyiki diyorum Kendisine sonsuz teşekkürlerimi ve sevgilerimi sunuyorum. Sevgili Seren Kaya başarılarınızın devamını diliyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dt. Aytuğ Özbek Ortodontik Tedavi

  1 yıl+3 aylık bir süreç geçirdim. Bu sürecin başından sonuna kadar Aytuğ Bey profesyonelliği ve güler yüzlülüğü ile her zaman en iyi hizmeti verdi. Gerekli-gereksiz sorduğum bütün sorularımı her zaman anlayışla karşılayıp hep açıklayıcı ve doğru yönlendirmeleriyle destek olmuştur. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ederim.

  P
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Seren Kaya Pedodonti

  Oğlumun ilk diş doktoru kendisi oğluma ilgisi ve güler yüzlü yaklaşımı ile korkusuz koltuğa oturdu sonrasinda genel anestezi ile 4 dişine işlem yaptı artık diş doktorumuz kesinlikle seren hanım sizde çocuğum diş doktoru fobisi olmasın diyorsanız kesinlikle seren hanımı tavsiye ediyorum

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Burak Akçoral Ağız Bakımı(Diş Ve Diş Eti Bakımı)

  Dolgu ve kanal tedavisi için Burak Bey'e başvurdum. İşinin ehli bir doktor. Yaptığı her işlemi detaylı bir şekilde açıklaması ve güleryüzlü davranışı oldukça güven verici. Başarılı bir tedavi süreci geçirdim kendisine ve Smile ekibine çok teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir hekim, tavsiye ederim.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Çağlar Yener Diş Hekimi Randevusu

  Alt çenemdeki zorlu gömülü yirmilik diş çekimlerini Çağlar Bey yaptı. Doktoruma güveniyorum, yaptığı işi titizlikle yapan birisi. Hastalara yaklaşımı ılımlı ve empatik.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Musa Doğan Güneş Diş Hekimi Randevusu

  Bugün 2 dişime dolgu ve diğer tedavilerimin planlaması yapıldı.Kendisine çok teşekkür ediyorum. Eli çok hafif ve dişci koltuğu fobisine son veren işinin ehli ,tecrübesi ve yeteneğiyle son derece güven veren bir hekim. Böyle hekimlerimiz iyi ki var. Klinik de son derece hijyenik .Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Çağlar Yener Diş Hekimi Randevusu

  Çağlar bey çok sıcak ve güler yüzlüydü. İlk defa dişçiye gelme deneyimimi onunla yaşadığım için mutluyum. Çünkü aşırı gergindim ve korkuyordum. Sayesinde ağrısız ve acısız bir şekilde süreci tamamladım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin