Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Vega Hastanesi

Kazimiye Mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:6

59860 , Çorlu ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Neşe Gülsatan Diğer

  Neşe hocamız Detaylı kan tahlili ve analizle vücut endeksi ile size en uygun beslenme listesi hazırlıyor listeye harfiyen uydum ve çok iyi sonuç aldım tavsiye ederim


  R
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Fulya Gülden Aydın Rinoplasti

  Burun ameliyatını olduktan sonra hayat kalitem değişti. Artık nefes almak çok güzeldi. Benim burnumdaki kemik s şeklindeydi bir taraftan nefes alamıyordum.ameliyat sonrası çabuk bir iyileşme süreci yaşadım. Her hastasını ailesinin bir ferdi gibi görerek, içtenlik ve samimiyetle dinleyen, şikayetinin nedenini, neden ve nasıl tedavi olacağını açıklayan ve uzmanlığı, bilgisi, ilgisiyle farkında olmadığınız sağlık sorunlarını dahi erkenden teşhis edebilen, sağlık kavramının fiziksel ve ruhsal bütünlük olduğunun bilinciyle tetkik ve ilaçlarla sınırlamadan tedaviye psikolojik iknayı ekleyebilen, günümüzde kolay kolay bulamayacağınız bir doktor. Öyle ki, Fulya hocanın hastası olduğunuzda gereksiz ilaçları, uzayıp giden tedavileri vs unutur, diğer branşlardaki tedavilerinizin onayı için dahi ona danışırsınız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar