Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (24)

Genel skor

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Özlem Öztürk Diğer

  Sevgili Özlem Hanım bilgisi, tecrübesi ile oğluma (11 yaşında)yardımcı oldu.Oğlum ilk randevudan çıkıp Kordon'da yürürken "Anne çok rahatladım" demişti.O anı ömrüm boyunca unutmayacağım.

  A
  Doğrulanmış
  Nigar Etizer Karacık Bireysel Danışmanlık

  12 yaşındaki kızım için Nigar hanımdan randevu aldık. Kızıma bu randevuya gelme biçimini o kadar güzel anlattı ki, kızım hevesle görüşmeye gitti. Dikkat eksikliği olabilir düşüncesiyle gitmiştik ama yapılan düzgün testlerler sonucunda başarı kaygısı olduğu anlaşıldı. Bunu tespit etmek bizim için önemliydi çünkü artık nasıl yaklaşmamız gerektiğini bilip ona göre davranmaya çalışıyoruz. Kızım terapiden çıktığında şöyle dedi; bence herkes terapi almalı. Çok rahatlatıcı bir şey. Nigar hanıma çok teşekkür ederim.

  G
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Psikoterapi

  Geçmişte yaşadığım sorunların bende endişe ve panik yaratması sonucu başvurdum. danışmanım sayesinde bir çoğunu aşmayı başardım.

  Ö
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Psikoterapi

  Yutkunma problemimden dolayı Arzu hanıma gelmeye başladım. Tedavi sürecim devam etmekte ve ben çok memnunum. Ben kimseyle paylaşamam dediğiniz sorunları bile rahatlıkla konusabileceğiniz sıcaklıkta. Herkesin psikoterapiye ihtiyacı varmış onu çok iyi anladım. Kendimle yuzleşemedigim konularda farkindalığım arttı. Yaşam kalitemizin artması için Arzu hanım'ı seçmek isabetli bir karar olacak, emin olun.

  M
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Çocuk Değerlendirme Testleri

  Kızım için yaklaşık 3senedir devam eden oyun terapistimiz ilk başladığımızda kızım insanlarla iletişim kurmuyordu kendini ifade etmekte zorlanıyordu şuan olumlu yönde çok ilerleme kaydettik insan ilişkileri ve kendini ifade etmek anlamında olumlu yönde çok ilerleme kaydettik kızımızın severek ve isteyerek gittiği arzu ablası emekleri için teşekkür ederiz

  S
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Diğer

  Arzu hanıma ne kadar teşekkür etsem azdır. Kaygı bozukluğum ve takıntılarım sonucu karşılaştık. Gerçek anlamda beni farklı bir boyuta taşıdı ve uyguladığı EMDR tekniği ile artık mantığımı kullanmayı biliyorum kaygılı dönemlerimde. İyileşme sürecimde her daim bana varlığını hissettirip kendime güvenmemi sağladığı için ayrıca çok teşekkür ediyorum.
  Mesleğine olan saygısı ve kendini yansıtan o güzel enerjisi ile iyi ki var Arzu hanım.

  N
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Aile Danışmanlığı

  Ailevi sorunlar ve türlü korkularla başvurdum Arzu hanıma. Adım adım ilerledik ve hepsine dokunup düzeltiyoruz. Artık daha özgüvenli, kendine güvenen ve ilişkilerimi doğru düzenlemeyi öğrendim. Bana kendimi ve içimdeki gücü keşfettirdiği için çok teşekkür ederim.

  T
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Aile Danışmanlığı Randevusu

  2 yaşındaki kız çocuk,konuşurken tekrarlama,son zamanlarda başlayan korku ve cinsel bölgeleriyle oynama isteği gibi sorunlarımız vardı. Arzu hanım sayesinde sorularımıza yanıt bulduk kendisinden memnun kaldik

  S
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Aile Danışmanlığı Randevusu

  Arzu hanım ıyı ki yollarımız kesişmiş. Sizin sayenizde hayata bakış açım değişti.Uyguladığınız EMDR yönteminin çok faydasını gördüm. Hersey için sonsuz teşekkürler. Iyı ki varsınız

  A
  Doğrulanmış
  Arzu Bircan Gürel Randevu

  Hayata çok kaygılı bakıyordum her durumda bir çıkış yolu olduğunu bana gösteren Arzu hanıma çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Fevzipaşa Mah. 2. Büyük Cami Sk. No:12/1, Çanakkale 17100 Google Haritalar'da göster
Diğer (İade)

Sıkça Sorulan Sorular