Profilinizin kontrolünü alın Pen-iconCreated with Sketch. Bilgilerinizi Düzenleyin

Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzman... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği kadrosunda 2 adet aile hekimliği uzmanı, 2 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 1 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 1 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği İstanbul ilinde Adnan Kahveci Bulvarı No:137 Siyavuşpaşa mahallesi - adresinde bulunmaktadır. Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2124147171 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Semt Polikliniği

Adres bilgisi

 • Sadi Konuk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Bahçelievler Semt Polikliniği

  Adnan Kahveci Bulvarı No:137 Siyavuşpaşa Mah.

  İstanbul,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Handan Tuna Türkan

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • dr handan hanım hastahade tanıstım ıkı yıldır tıkanma vardı gogsum sıkısıyordu bende bır doktora gıdıyım dedım ve avcılar devlet hastanesınde gögüs hastalıkları bulumune gıderek doktorumuz handan hanımla tanıstım bana ilaç tedavısı uyguladı dısarda yurıyemıyordum ıkı adım attım yoruluyor tıkanıyordum ama ilaç tedavıden sonra ıstedıgım kadar yurudum anlıyacagınız doktorumuz hem ınsan ılıskılerınde ve de kendı branjında cok basarılı kutluyorum kendısı basarıların devamını dılıyorum saygılar

  • Şimdiye kadar gördüğüm en sevecen ve sıcakkanlı doktor. Bazen hastalanıp da doktora gittigimizde doktorumuzun bize neyimiz oldugunu anlatmasını bekleriz ama cogu doktor, onlar gibi tıp okudığumuzu sanıp anlamadığımız türden birkaç cümle söyleyip bizi kelimenin tam anlamıyla başlarından def ederler; işte Handan hanım bu noktada tedavi olduğum diğer doktorlardan ayrılır. Birkaç dakika içinde kanınızın ısınabileceği yegane doktorlardandır kendisi. Uzmanlığına gelince; o olmasaydı belki de hayatımı astım hstası olduğum yalanıyla gecirebilirdim. Herşeyden önce sadece bunun için bile çok müteşekkirim.


 • Feridun Karabıyık

  Ortopedi Ve Travmatoloji, Op. Dr.

  • ben hatice fahire içil bugün doktorumuz feridun karabıyık bey muayne olduğum ilgi ve alaksından dolayı çok memun kaldımm.saygılarımla


 • Adnan Develioğlu

  Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • Hastaneyi çiçek gibi yapmış o geldiğinden beri hastane harika halde adeta bir özel hastane haline gelmiş. Umarım birçok başhekim onun gibi detaylarla ilgilenir ve hastaneleri mükemmel hale getirir.


 • Ali Bayram Kasım

  Aile Hekimliği, Uzm. Dr.

  • Dr. Ali Bey kibar, beyefendi bir kişiliğe sahiptir. Hastalarına karşı oldukça ilgili ve merhametli yaklaşır. Hasta odaklı çalışıp, gerçekten hizmet etmek için orada olduğunu zaten size hissettiriyor. Allah yolunu açık etsin. Daha iyi yerlerde olması dileğiyle.

  • dr ali beyin iş hayatında başarılar dilerim,gerçekten kibar ,saygılı beyfendi bır şahsiyete sahiptir.hastaya karşı ilgisi,merhameti çok farklı görevini kendine bir meslek olarak değil hizmet etmek için orda olduğunun bilincinde bir doktor allah yolunu açık etsin,hep iyi yerlerde olmayı nasip etsin inşlh.amin.


 • Nursev Vardaloğlu Demirci

  Göğüs Hastalıkları, Uzm. Dr.

  • oğlumun akciğerlerindeki sorunları tedavi etmişti Yaklaşık 10 yıl önce.Kendisini şükranla anıyoruz.Konusu ile ilgili hasta yakınlarımızı ona yönlendiriyoruz.İnanmak,güvenmek iyi sonuçlar almak bizi yanıltmadı.Sağ olsun var olsun.

  • Bugün Astımdan korkmuyorsam ve cok saglikliysam NURSEV hanımin sayesindedir.Nursev hanimi tanidigim gün Astim hastaligimi yendigim gun diyebilirim.Cok cok tesekkurler...

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (3) göz at