Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ek Binası kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatris... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ek Binası

Korucuk Kampüsü Sakarya Eğt.Araş.Has.Ek Binası

Adapazarı ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ek Binası kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 6 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 1 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 1 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 1 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 2 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 3 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 2 adet gastroenteroloji uzmanı, 3 adet genel cerrahi uzmanı, 1 adet göz hastalıkları uzmanı, 9 adet iç hastalıkları uzmanı, 11 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 10 adet kardiyoloji uzmanı, 7 adet kulak burun boğaz uzmanı, 1 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 2 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 1 adet psikiyatri uzmanı, 2 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 1 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 3 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ek Binası Sakarya ilinde Korucuk Kampüsü Sakarya Eğt.araş.has.ek Binası Adapazarı adresinde bulunmaktadır. Sakarya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Korucuk Ek Binası bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 2642552107 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mahmut Atum Diğer

  21 Temmuz 2022 tarihinde Anneannem katarakt ameliyatı oldu. Op. Dr. Mahmut Atum'un işine gösterdiği özveri, başarısı ve muhteşemliği sayesinde ameliyat çok başarılı geçti. Op.Dr. Mahmut Atum'un güleryüzü, pozitif enerjisi, dakikliği, başarılı oluşu, hastalarını motive etmesi çok muazzam. İyi ki bizim doktorumuz olmuş. Çok değerli bir doktorumuzdur. Kendisini çok seviyoruz. Göz hastalıkları konusunda uzmandır.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Mustafa İhsan Uslan

  Mustafa İhsan hoca bu gorevinde ilk başta insan olmayı unutmamış doktorlarin en basında gelebilecek doktor diyebilirim.Babamın rahatsızlığından dolayi kendisini 12 yıldır tanıyoruz.ilk once babmın simdi de annemin doktoru.Odasından iceriye girdigimiz anda o yuzundeki tebessum samimiyet ictenlik ilk basta herkesi moral olarak duzeltiyor.Biz kendimizi o kadar sansli hissediyoruz ki rabbim evlatlar olarak hastalikla siniyor ama Ihsan hoca gibi merhametli hosgorulu yardimsever hastasina en yakiniymis gibi ilgilenip o hissi veren hocayla karsilasmak en buyuk sansimiz.Her hastasininda bu sekilde dusundugunu dusunuyorum.Kapida beklerken hocanin cok iyi oldugu herkesin dilinde.Hem hastalari hem de biz refaketcileri bile iyilestirdigi icin binlerce sukur.Dalındaki profesyonelliginden bahsetmeyecegim haddime degil diye dusunuyorum.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hamiyet Numanoğlu Gebelik takibi

  Slm..Hamiyet Numanoğlu gerçekten çok iyi bir doktir..Guleryuzlulugu,tatlı dili,ve yaptığı açıklamalarla insan kendine hayran bıraktırabiliyor .. Zaten her hamile bayanın sormak istediği şeyler vardır,fakat çoğu doktora bırakın sormayı ağzımızı bile acamiyiruz direk tersliyorlar yada aşık bir suratla birşey yok deyip gecistiriyorlar..Fakat Hamiyet Numanoğlu öyle değil..yeri geliyor sizin soru sormaniza bile gerek kalmadan sizi aydinlatip icinizi rahatlarmbiliyor.EE bir hasta özellikle gebe bir bayan başka ne ister..ben 3 buçuk ay önce 4 haftalık düşük yaptım ve simdi tekrar düşünüyorum..tansiyon ve diyabet hastası olduğum için tek bir doktor seçmen gerekiyor ve benim tercihin Tabiki de Hamiyet Numanoğlu olacak..Bu ayin 24 de kendisiyle randevum var..inşallah her şey yolunda gider ve tekrar gebe kalabilirim..Hamiyet Numanoğlu hocam şimdiden herşey için çok tesekkur ederim...İyiki varsiniz..Sevgilerimle


  Hata oluştu, tekrar deneyin