Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

(21 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Samsun Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi

Adalet Mah. Lise Cad. İlkadım

55000 , Samsun ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Diş Hastalıkları Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Sibel Köseoğlu Diğer

  Öncelikle iğneden korkanlar için elinin bayaa hafif olduğunu söyleyebilirim. Şahsen ben iğne yaptığını anlamadım. Anlayışlı bir doktor ve hasta için en iyi yolu tercih ediyor. Ben çürük olan dişlerin çekilmesi taraftarıydım fakat kendisi kanal tedavisi ile düzeltebileceğini söyledi ve yaptı. Özellikle arkadaki kök dişimin yarısı yoktu ve kesin çekilmesi gerekiyor diye düşünüyordum ama sağolsun Dr. Sibel Hanım çok güzel bir kanal tedavisi ve dolgu ile dişimi eskisi gibi yaptı. Kendisine bir de buradan teşekkür etmek istedim. İyi ki varsınız Dr. Sibel KÖSEOĞLU. Orjinal hastanız..

  L
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Serdal Çakır Diğer

  Yaklaşık 4 sene öncesinde işitme engelli babamın protez işlemini yaptı . Tüm tedavi süreci boyunca babamın yanında kalmama müsade etti ve tüm bilgileri benimle paylaştı . Yaklaşık 2 gün öncesine aynı sebepten (alt-üst damak erimesinden dolayı protez işlemi için) annemi götürdüm . Çok sevdi , yaklaşık 3 dk muayene etti .Çünkü öyle güzel ve doğru bi dille tedavi için bilgisini paylaştı ki anlatamam . İkna edemediğim annemi 3 dk'da ikna yerine dürüst şekilde bilgisini paylaştı . Dişine müdahele etmedi , kış şartları ,Covid dönemi olduğu için ölçü al,2-3 kere provaya gel aşaması ve annemin yaşlılığı sebebiyle damakta ki erimenin fazla olduğundan ,yapılacak olan protezin mevcut kullandığı dişten bi farkı olmayacağını fakat çok isterse yaza doğru gelmesini söyledi . Biz doktorumuzdan çok memnunuz . Hem insancıl hem de gerçekten hastayı rahatlatıyor ... Umarım kaybedilmez ..

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Serdal Çakır Diğer

  Doktor beye dolgu sikayetiyle gitmiştim. Cok ilgili, sakin, cozum odaklı, pratik, yetenekli biri. Cok memnun kaldim. Dis doktoru fobim vardi. Randevudan cok mutlu ciktim, tesekkur ederim

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Serdal Çakır Diğer

  Bugün tedavi oldum. Daha öncesinde kanal tedavisi olan dişim kırılmıştı onu dolgu yaptı. Çürük bir dişim vardı aynı şekilde dolgu yaptı. İki sorunumu da aynı gün ilk randevumda çözüme kavuşturdu. Çok ilgili bir doktor. Emeklerine sağlık. Tekrar randevu almayı düşünüyorum. Umarım yol gösterici olur bu yorum...

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Özan Diğer

  Rastgele randevudan aldığım doktorun bu kadar iyi çıkacağını ummamıştım .20 ilk dişim için gittim baktı hazırlandı ve aldı .Randevu saatim bile gelmemişken ben 20 ilk dişimi çektirmiş çıkıyordum eli hafif ve hızlı anlamadım bile bitti dedi ve kalktım .Hastaneye gitmeden önce buradaki yorumlara bakmıştım ve karşılığını bulmak çok iyi oldu teşekkürler

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Begüm Akdeniz Tali Diğer

  Güler yüzlü anlayışlı sabırlı çok iyi hekimdir uzun yıllar oldu 2008 de halen yaptığı sabit protezi kullanmaktayım samsundan gittiği için çok üzgünüm yeni ilde yeni hastalar cookkkk şanslı sevgiler BEGÜM hocam

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dr. Dt. Bora Özan Diğer

  Alt çenede yer alan iki tane gömülü yirmilik dişlerimi Bora beye aldırdım..Dişlerim alındıktan sonra hiçbir ağrı sızı yaşamadım.Kendiside güleryüzlü ve ilgili bir doktor.Randevu sıramı beklerken Bora Beye muayene olmuş diğer hastalarda bana olumlu görüşlerini,elinin hafif olduğunu iletti..O kadar korku haline gelmişti ki ben araştırmalarım sonucu iyi yorumlara güvenerek Bora Beyden randevu almıştım.O yüzdende bu yorumu yazıyorum.Söyleyeceğim o ki içiniz rahat güvenebilirsiniz.

  I
  Doktor: Dr. Dt. Bora Özan Diğer

  Doktor Bey'in eli gerçekten hafif, 2 dişimi de ona çektirdim ve hiçbir sorun yaşamadım. Tavsiye ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Nimet Aydeniz Özatkan Diğer

  Çocukların dilinden çok iyi anlıyor, balon, cesaret belgesi gibi materyallerle çocuk cesaretini ve diş fırçalama disiplini destekliyor. Kızımın 4 dolgu, 2 kanal birde çekme işlemini gerçekleştirdi. Diş doktoruna giderkende kızım hiç problem yaşamadı. Oğlumda muayene olurken kendini güvende hissettiği için hiçbir problem yaşamadık. Güleryüzlü bilgi aktaran çocuk dilinden anlayan bir doktor. Allah razı olsun kendisinden.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dt. Serdal Çakır Diğer

  Diş eti kanamam ve sızlamasıyla gittim doktor beye. Gördüğüm en iyi doktorlardan biri. Çok fazla diş fobim olduğu halde gayet sakin ve güler yüzlü yaklaşımıyla kendinizi rahat hissettiriyor. önerdiği yöntemle diş eti kanamam ve dis sızıntım hemen geçti.Böyle doktorların çoğalmasını ümit ediyorum ve Serdal hocama çok teşekkür ediyorum.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar