Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi

Kadıköy Mah.

Samsun ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 3 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 12 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi Samsun ilinde Kadıköy mahallesi Gazi adresinde bulunmaktadır. Samsun Göğüs Hastalıkları Ve Göğüs Cerrahisi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3624400043 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Devlet Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hayriye Çete Kök Diğer

  Babam Covitten hastalanıp Ordudan Samsun Bafra'ya yer olmadığı için sevk edildi. 2 hafta yoğun bakımda kaldı. Uzm. Dr. Çete Kök babamla çok özenle ilgilendi. Her gün 2 kere bize usanmadan bilgi verdi. Hastamızı profesyonelce tedavi etti. Ilgi ve alakadan dolayı ona çok minnettarız. Allah başımızdan böyle doktorları eksik etmesin. Ona iş hayatında çok başarılar dileriz.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yıldız Kaymaz Atasoy

  Yıldız hanım,sigarayı bıraktıktan sonra yaşadığım sorunlarda gereken ilgi ve başarılı tedavi biçimi ile son derece güven duyduğum bir doktor. En yoğun günlerde bile kibar, sakin,profesyonel ve ilgili ..Bir doktorda aranacak tüm özelliklere sahip. Çok teşekkürleri iyi ki varsınız.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ümit Tutar Annemin rahatsızlığı

  Ben Ayla SÖZEN.Annem Kevser AVCI'nın rahatsızlanmasıyla doktorumuzla tanıştık.Süper bir doktor.Annemin romatizması akciğerlerine vurmuştu, ayrıca interstiyel akciğer hastalığı vardı.Kan değerleri çok düşüktü.Zatürre olmuştu.Pek çok rahatsızlığı bir araya gelmişken Allah yardım etti doktorumuzu karşımıza çıkardı.Bilgisiyle , ilgisiyle , hastayla ve hasta yakını olarak bizlerle iletişimi açısından çok çok memnun kaldık.Annemin bir aylık yoğun bakımından sonra doktorumuz "teyze ben seni yürüyerek buradan çıkaracağım " dedi ve dediğini de yaptı. Kendisinden , birlikte çalıştığı yoğun bakım ekinden , anestezi uzmanımızdan Allah razı olsun. Herkese öneririm.Allah kolaylık versin kendisine . Başarılarının devamını diliyorum.Saygılarımla teşekkür ediyorum. Önce Allah sonra doktorumuz annemizi bize kavuşturdu.Teşekkürlerimi sunuyorum kendisine.Hastane olarak da temizliği ,personellerinin güler yüzü her yönüyle memnun kaldık.İyi çalışmalar kendisine...

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar