Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Fizik tedavi uzmanı, Nörolog, Acil tıp doktoru

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet roma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Samsun ilinde Hürriyet mahallesi Süleymaniye Cad.no:44 Çiftlik adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

  Yeni Mah. 7. Sokak No: 35, Canik

  55080, Samsun,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Orhan Akdeniz

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Sn.Orhan Akdeniz'e bir yakınımın tavsiyesi ile gittim gerçektende çok iyi tedavi edildim.Şu an çok iyiyim müzmin topuk dikeni rahatsızlığım vardı tedaviden sonra rahatsızlığım 1 yıldır yok sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ederim hocama teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.

 • Ferhan Cantürk

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • çok memnunum

   Alanındaki bilgi ve deneyimlerini hasta memnuniyeti adına cömertçe sergileyen pozitif bir hekimimiz. Tanışmaş olmaktan kendimi çok şanslı görüyorum. Gerçekten her yönüyle alanında istifade edilecek bi kişilik. Sağlılarımla Ferhan hanım doktor olsaydım öğrenciniz olmak için elimden geleni yapardım.

 • Metin Güzelcik

  Nöroloji, Uzm.Dr.

  • çok memnunum

   Doktorum, Metin Guzelcik hastalarına karsi çok şefkatli, merhametli ve ilgili. Kendilerine bu acidan tessekur ediyorum. Kendilerine saglik, sihhat ve uzun ömürler diliyorum.

  • memnunum

   hastasıyla güzel ilgilenir. soyismi gibi güzel insandır. strese bağlı çabuk öfkeleniyordun. verdiği ilacı kullanmaya başladım. ilk başta ilaç yan etki yapar gibi oldu. prospektüsü okuyunca rahatladım.doktorma teşekkür ederim ve en başta tavsiye eden anneme.