Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

Fizik tedavi uzmanı, Nörolog, Acil tıp doktoru

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet roma... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi kadrosunda 1 adet acil tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 5 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 1 adet nöroloji uzmanı, 1 adet romatoloji uzmanı, bulunmaktadır. Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Dal Merkezi Samsun ilinde Hürriyet mahallesi Süleymaniye Cad.no:44 Çiftlik adresinde bulunmaktadır.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Adres bilgisi

 • Samsun Romatem Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon Hastanesi

  Yeni Mah. 7. Sokak No: 35, Canik

  55080, Samsun,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Orhan Akdeniz

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • Sn.Orhan Akdeniz'e bir yakınımın tavsiyesi ile gittim gerçektende çok iyi tedavi edildim.Şu an çok iyiyim müzmin topuk dikeni rahatsızlığım vardı tedaviden sonra rahatsızlığım 1 yıldır yok sonsuz teşekkürler herkese tavsiye ederim hocama teşekkür eder çalışmalarında başarılar dilerim.


 • Ferhan Cantürk

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Prof. Dr.

  • Alanındaki bilgi ve deneyimlerini hasta memnuniyeti adına cömertçe sergileyen pozitif bir hekimimiz. Tanışmaş olmaktan kendimi çok şanslı görüyorum. Gerçekten her yönüyle alanında istifade edilecek bi kişilik. Sağlılarımla Ferhan hanım doktor olsaydım öğrenciniz olmak için elimden geleni yapardım.


 • Metin Güzelcik

  Nöroloji, Uzm. Dr.

  • Doktorum, Metin Guzelcik hastalarına karsi çok şefkatli, merhametli ve ilgili. Kendilerine bu acidan tessekur ediyorum. Kendilerine saglik, sihhat ve uzun ömürler diliyorum.

  • hastasıyla güzel ilgilenir. soyismi gibi güzel insandır. strese bağlı çabuk öfkeleniyordun. verdiği ilacı kullanmaya başladım. ilk başta ilaç yan etki yapar gibi oldu. prospektüsü okuyunca rahatladım.doktorma teşekkür ederim ve en başta tavsiye eden anneme.


 • Şenay Baltacı

  Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon, Uzm. Dr.

  • N

   Sağ ayağımda 3 ve 4. kemikler arasında 3 yıldır ağrı vardı. Gitmediğim doktor kalmadı.Bazı doktorlar taban çökmesi dedi, bazıları tarsal tünel dedi, bazıları hiç teşhis koyamadı. Şenay hanımı bir arkadaşımın boyun fıtığını iyileştirdiği için bana da tavsiye etmesi sonucu tanıdım. MR raporuma bakar bakmaz morton nöroma teşhisi koydu ve doğru çıktı. Hill terapi tedavisine başladık. Şimdiden faydasını görmeye başladım. İnşallah yakında tamamen iyileşeceğim. Şenay hanıma çok teşekkür ediyorum. Birkaç dakika içinde doğru teşhis ve tedavi gerçekten beni çok şaşırtı ve mutlu etti. Allah böyle doktorlar başımızdan eksik etmesin.