Diğer kurumları göster

Kimi arıyorsunuz?

Başka bir uzmanlık arayın

Hizmetler

Adres

Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi
Atatürk Mahallesi Şehit Nusret Cad. No: 9 Topçumeydanı, Şanlıurfa 63100
Şanlıurfa Özel Meydan Hastanesi logo
Sigortalar
Diğer (İade)

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (6)

Genel skor

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Barış Avşar Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Barış Beye burun ameliyatı için gitmiştim başarılı bir operasyon geçirdim istediğim görüntüye ulaştım burnum tam istediğim gibi oldu cok memnun kaldım. Ayrıca ilgisi çok iyiydi kontrollerimde çok yakından ilgilendi.

  Doğrulanmış
  Op. Dr. Barış Avşar Rinoplasti

  K.B.B İÇİN BARIŞ HOCAYA GELDİM . SAĞOLSUN BANA GÜN VERDİ. AMELİYAT İÇİN GİTTİM AMELİYAT ETTİLER. HİÇ BİR DOKTOR BU BURUN OLMAZ. DEMİŞLERDİ. BARIŞ HOCAMIZ 88 DK BOYUNCA BURNUMU ÇOK GÜZEL YAPTI. TŞK EDİYORUM. SAYIN DOKTORUMA .

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Esma Öztürk Deveci Diğer

  Esma hanim harika bir doktor her iki çocugumun doğumunu gerceklestirdi.sıcak,sevecen ve isini harika yapan bir doktor bu yüzden kızıma onun ismini verdik.herkese tavsiye ederim her zaman

  M
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Tuncer Şenol Diğer

  Çok başarılı bir diz protezi amelyatı geçirdim. doktor şenol beye çok teşekkürlerimi iletiyorum. Çok ilgili bir doktordu. Ve şu anda diz protezinden çok memnunum. Teşekkür ederim.

  Ş
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Muhittin Telli Diğer

  Tavsiye üzerine hocamızla tanıştım gebelik sürecimde ve doğum esnasında bana çok destek ve yardımcı oldu. Hocamıza çok teşekkür ediyorum hakkı ödenmez. Mucizevi bir an ve o ana gelene kadar ilgisi ile sorularınıza bıkmadan verdiği cevaplarla beni çok rahatlattı.

  M
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Esma Öztürk Deveci Doğum Kontrol

  Çok seviyorum onu ilk hamileliğimimdede bu ikinci gebeliğimdede o bana yoldaş oldu oluyor da onu çok seviyorum ve herkese tavsiye ediyorum

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular