Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

(42 görüş)
Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Randevu al Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Emek Mahallesi Yenice Sokak No:7

34785 , Sancaktepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Beslen Göksoy Diğer

  Beslen hocayla şans eseri karşılaştık sonuçlarımızı göstermiştik araştırdığımızda çok iyi bir doktor olduğunu öğrendik ve ameliyatımızı onun yapmasını istedik bizi kırmadı eşim mide kanseri hastasıydı ve midenin 3 de 2si alındı beslen hoca kapalı ameliyat yaptı ve çok iyi geçti ameliyatı ameliyat öncesi ve sonrasında çok ilgiliydi ne olursa olsun yardımcı oldu bize eşim 1 haftada kendini çok hızlı bir şekilde toparladı beslen hoca sayesinde beslen hoca olmasaydı belkide eşim bu kadar iyi olmıcaktı beslen hocadan minnettarız çok iyi ve tecrübeli bir doktor her konuda başvurabiliceğiz ve kefilsiz hastanızı emanet edebileceğiniz bir doktor...

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç Diğer

  yaklaşık 10 senedir bir çok doktora gittim hiçbirinde bu kadar güvende hissetmedim kendimi. Miray hanıma yoğun anksiyete krizleri ve intihar düşüncesi sebebiyle Nisan ayında başvurdum, kesinlikle işinde çok iyi bir doktor sakinliği insana güven veriyor, doğru ilaçlarla destek oluyor, ilk defa bir doktorla konuşurken rahatım tüm sorunlarımı paylaşabiliyorum direkt ilaç yazıp göndermiyor sizi dinliyor, anlamaya çalışıyor. Sayesinde krizlerim durdu, kısacası gözünüz kapalı randevu alabilirsiniz. Her şey için çok teşekkür ederim hocam iyi ki yolumuz kesişti :)

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç Diğer

  Çok ilgili ve samimi bir doktor ilaç
  Verip kestirip atmıyor sonuna kadar dinleyip ilgileniyor. Panik atağımı ve sorunlarımı Miray hanım sayesinde aştım güzel sohbeti beni yönlendirmeleri ile şuanda çok daha sağlıklıyım. İyi ki yollarımız kesişti iyi ki Miray hanım doktorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Mehmet Kay Diğer

  Mehmet bey hem insan olarak hem de hekim olarak çok iyi. Uzun zamandır gözlük kullanıyordum. Artık gözlüklerden kurtulmak için kendisiyle iletişime geçtim ve lazer yaptırmak istediğini söyledim. Bu arada doktor bey şu anda Üsküdar'da batigoz Hastanesi'nde çalışıyor. Telefonda ameliyatı olmak istediğimi soyledim. Tesadüfe bakın ki kendisi de bir gün sonra lazerle gözlerini çizdirecekmis. Bir göz doktorunun bizzat kendisinin bu tedaviyi uyguladığını görünce tedaviye olan güvenim arttı ve ben de smile lazer ile gözleri cizdirdim. Kendisi son derece ilgili, işinde çok başarılı ve titiz bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim. Bugün sabah gözlerimi cizdirdim ve şu anda gayet iyiyim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Esra Polat Diğer

  Oğlumda karın ağrısıyla başlayan hastane sürecimizde Esra Hocam ile tanıştık. Biz bir gaz sıkışması diye düşünürken meğer oğlumun karaciğerinde büyük bir habis tümör varmış. Kendisi il dışında olmasına rağmen oğlumun emar sonuçlarına bakıp bizi ameliyat için cerrahpaşa'ya yönlendirdi. Allah razı olsun hocamdan. Bizi doğru yere yönlendirdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Oğlum sizin vesilenizle ikinci kere bu hayata merhaba dedi. Çok sağolun. Çok teşekkür ederim.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Beslen Göksoy Diğer

  Babam Mehmet DURAN'ı başka yerde kolonoskopi yapılmış sigmond TM teşhisi konmuştu, bir yakınımın tavsiyesi ile Doç.Dr.Beslen GÖKSOY hocamızdan randevu alarak babamın ameliyatı gerçekleşti güven veren yapısı, pozitif enerjisi ve tecrübesi sayesinde zor olan ameliyatı başarılı şekilde sonuca ulaştı. hiç bir belirsizlik yaşamadık, aradığımızda mutlaka geri döndü ne olacak, nasıl olacak ve ihtimalleri tek tek anlattı hiç bir ayrıntıyı es geçmedi sağolsun, babam taburcu olana kadar sürekli ilgilendi. Gecenin on ikisin'de hastaları dolaştığını gördüm yani işini aşk ile yapıyordu. Sağlığına kavuşan babam ve ailem adına değerli hocama minnettarlığımızı belirtirken ekibine de teşekkür ederiz .

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç Psikiyatri Randevusu

  Yıllardır çok fazla psikiyatr ve psikolog gezdim, aradığım ilgi ve tutumu Miray Hanım'da buldum diyebilirim. Majör depresyon tedavisi gören ben bipolar bozukluğa sahip olduğumu Miray Hanım sayesinde keşfettim. Randevularda oldukça ilgili ve aklınıza takılan her şeyi çekinmeden danışabileceğiniz bir doktor. Uzun uzun teşhis ve hatta reçete ile ilgili dahi açıklamalarda bulunuyor. Randevular sohbet havasında geçiyor. Kesinlikle klasiklesmis, hastalarin kabusu olan 5dk içinde bir antidepresan yazıp gönderen doktorlardan değil:) Imkanı olan herkes için Miray Hanım'ı gözüm kapalı tavsiye ediyorum.

  Z
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç Anksiyete Bozukluğu Tedavisi


  Kendisi uzun süredir hayatımda olan anksiyete ve panik atak tedavisinde bana çok yardımcı oldu. İşinde uzman, oldukça ilgili ve çok tatlı bir doktor. Bundan sonra hep hayatımda olucak bana yön veren gözünüz kapalı tedavi olabileceğiniz çok başarılı bir hekim.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Hafize Miray Aytaç Bireysel Psikoterapi Çalışması ve Tedavisi

  ÖYLE BİR ANDA KARŞIMA ÇIKTI Kİ HAFİZE HANIM YERE DÜŞMÜŞTÜM VE KALKAMIYORDUM ELİMDEN TUTARAK HAYATA TUTUNMAMA VESİLE OLDU. ALMIŞ OLDUĞUM TERAPİLER SAYESİNDE FARKINDALIĞIMI ARTTIRDI. GEÇMİŞTE Kİ TRAVMALARIMLA NASIL BAŞ EDEBİLECEĞİMİ ÖĞRETTİ VE BU ZAMANA KADAR ZİHNİMİN BİLE ÜSTÜNDE DURMADIĞI KONULARI ELE ALARAK KABULLENMEMİ SAĞLADI. VERMİŞ OLDUĞU İLGİ VE HİZMETTEN ÖTÜRÜ KENDİSİNE MİNNETTARIM.

  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ömer Faruk İnanç Diğer

  Ağrı şikayeti ile gittim hastaneye Ömer hocamız kolonoskopi çekti.Daha sonra emar çektirdi.Kan tahlili yaptırdı.Anal füstül ameliyatına karar verdi Ömer hocamız Ameliyat öncesi ameliyatla ilgili açıklayıcı bilgi vermesi,hastaya olan yaklaşımı çok iyi güven veriyor.30 Eylül 2021 tarihinde Ömer hocamız sayesinde başarılı bir operasyon geçirdim.Ameliyat sonrası iki defa beni ziyaret etti hasta takibi mükemmel.Kafama takılan bütün soruları cevapladı.İlgisinden ve yardımlarından dolayı kendisine teşekkür eder saygılarımı sunarım.Ömer hocamdan Allah bin kere razı olsun.

  Hata oluştu, tekrar deneyin