Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör Mesaj gönder
Numarayı göster

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Türk Kızılay Altıntepe Tıp Merkezi

Altıntepe Mahallesi Cihadiye Caddesi No:40

Maltepe ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Kızılay

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Cem Orhon Diğer

  Annemin bir anda çok ciddi ağrıları başladı kaç acile gittik sonuç alamadık sonunda fıtık olduğunu öğrendik nadir görünen riskli bir yerdeydi fıtığı o yüzden ağrıları çok şiddetliydi. Bir arkadaşımızı ameliyat etmiş Cem Bey onun tavsiyesiyle bilgi almak için aradım önce hiç bi zorunluluğu yokken uzun uzun bana telefonda bilgi verdi ayrıntılı anlattı annemin çok şiddetli ağrılarına dayanamayıp gece yatış yapmasını istedim ilgilendi hemen hastanesiyle görüşüp yatışımızı kabul etti ameliyatımızı da yaptı o kadar iyi niyetli güler yüzlü ki hastayı bile güldürüyor çok pozitif bir insan doktordan önce çok iyi bi insan annemin ameliyatı çok iyi geçti daha çok yeni ağrıları ufak ufak var ama olacak o kadar 3 zorlu fıtığı alındı. Hastanede yatış sürecinde sürekli hastasına bakmaya geliyor tüm sorularımızı cevaplıyor hafta sonu mesaj olarak soruyorum onu bile cevapsız bırakmıyor biz hocamızı çok sevdik

  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Kocaoluk Diğer

  Dr. Akın KOCAOLUK Bey'e yakınımın tavsiyesi ile endoskopi işlemim için gittim. Güler yüzlü , cana yakın , iyi dinleyen ve işinin ehli bir hekim. Endoskopi işlemi nasıl başladı , nasıl bitti hiç anlamadım .En ufak bir sıkıntı , en ufak bir acı olmadı. Kendisine çok teşekkür ederim.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Mehmet Bülent Akman Diğer

  Kendisine 2016 yılında, üniversite öğrencisiyken gitmiştim. Anksiyete nöbetleri içerisinde 42 kiloya düşmüş ve bir an evvel ölmeyi düşünerek. Bana kurduğu cümleyi hala unutmam ve her anksiyete nöbetinde tekrarlarım: "Şu an yangın alarmını çalıştırsam herkes kaçmaya başlar değil mi? Sen de böylesin, beynin alarma basıyor ama ortada yangın yok." Yıl 2022, ben mesleğinin 4. yılında bir Edebiyat öğretmeniyim. Bugünlere gelişimde onun sabırlı, merhametli, babacan tavrı ve hekimlik bilgisinin katkısı tartışılmaz. Henüz nişanlı bile olmayan danışanının hamilelik ve süt verme sürecini düşünüp ona göre ilaç seçen öngörülü tavrına ve bana her zaman bir tedavi yöntemi olduğunu hissettiren kendinden emin duruşuna ne demeli?.. İyi ki varsınız hocam.

  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Kocaoluk Genel Cerrahi Randevusu

  Babamızı endoskopi ve kolonoskopi yaptırdık hastaya yaklaşımı güler yüzlülüğü ve işin ehli oluşu işe bizim için ayrıcalık yarattı her şey için teşekkürler hocam her meslektaşınız sizden feyz almalı

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Didem Öcal Bolat Kilo Verme Diyetleri

  İşini bilerek ve severek yapan biri.Farklı metodlar kullanıp tek düze listelerle beni hiç sıkmadı.Yardımları sayesinde 15 kilo verdim.Altı aydır da koruyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Didem Öcal Bolat Zayıflama Diyetleri

  Bir çok diyet deneyim olmasına rağmen ilk diyetisyen deneyimimde Didem hanımla tanıştım. kendisinden çok memnunum Güler yüzü ve zerafeti ayrıca pozitif etki sağlıyor. 1ay gibi bir sürede gözle görülür değişimime imza attı ideal kg geldikten sonrada kendisini bırakmayı hiç düşünmüyorum.Listeleride ayrıca çok seçenekli zorlayıcılığı yok kendisine bütün samimiyetimle teşekkür ediyorum.

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Didem Öcal Bolat Kilo Verme Diyetleri

  Merhabalar. Yıllardır kilomu kendimce aldığım önlemlerle kontrol ettim. Ancak yaş ilerledikçe, buna yoğun iş temposu da eklenince kiloları kontrol edemez hale gelmiştim. Keza kardeşim de öyle. Didem hanım'la tanışmamızla mucize gerçekleşti. İnsancıl yaklaşımı ve verdiği diyet reçeteleri ile severek kilo verdik. Kendisine müteşekkiriz.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Didem Öcal Bolat Kişiye Özel Diyetler

  Dünyanın en tatlı ve güleryüzlü diyetisyeni olabilir. Hastayı çok iyi dinliyor, ne istediğini öğreniyor ve yaşam tarzınıza göre en uygun listeyi veriyor. Ben hareketsiz bir işte çalışıyorum bu sebeple hayatımda spor yok ve yemek için her gün farklı menülere vakit ayıramıyorum. Daha önceki diyet deneyimimde bana zorlama menüler dayatıldığı için irade gösteremediğimi düşünmüştüm ama Didem Hanım benim için süreci o kadar hayatıma uyumlu hale getirerek yürüttü ki 3 ayda 67,50 kilodan 56 kiloya düştüm ve 1 ayı özel etkinlikler sebebiyle çokça kaçamakla geçmesine, spor yapamama rağmen. Diyet süreci düşünen herkesin yolu sizin gibi tatlı, anlayışlı ve hastasını önemseyen doktorlarla kesişir umarım

  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Yurdun Gençelli Diğer

  Kreşe başlayan kızımın üç aydır birtakım şikayetleri vardı, Yurdun bey yarım saat üşenmeden izah ederek kızımın alerjisini tespit etti. Beni de dinledi ve rahatlattı. Boşuna panik yapmamam gerektiğini tatlı diliyle anlattı.. Allah razı olsun kendisinden. İlaç yazıp göndermenin değil, teşhis edip doğru yolda ilerlemenin ne kadar mühim olduğunu bu vesileyle tekrar anladık..

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Dyt. Didem Öcal Bolat Kilo Problemi

  Aynaya baktığımda gördüğüm kişi bana yabancı olmuştu. İçimdeki ben ile aynadan bana bakan kişi uyuşmuyordu. Psikolojim etkilenmekteydi. Dolabımda, eski kıyafetlerim beni bekliyordu. (Doğumdan sonra aldığım kilolar sorunum. )
  Canım doktorumla, çalıştığı kurumda tanıştım. Bel sorunum için tedavi görüyordum. Yürümem, spor yapmam imkansızdı. Kilolarım ekstra yüktü. Kesin karar aldım; kilo verecektim. Ona gittim. O, bir diyetisyenden öte bir yaşam koçu! O kadar zarif, empatik, güleryüzlü ve işini başarıyla yapan biri ki...Verdiği plan ile direkt olarak istikrarlı bir şekilde yağdan kaybettim. Verdiği destek inanılmaz. Detayları hiç atlamıyor. İsterim ki bedeniyle barışmak isteyen, yeniden doğmak isteyen herkes ondan yardım alsın.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar