Hakkımızda

Üsküdar Üniversitesi Np Feneryolu Tıp Merkezinde; Psikiyatri, Psikoloji, Kulak Burun Boğaz, Ortopedi ve Travmatoloji,Ses Terapisi, Konuşma Bozuklukları ve Fizyoterapi dallarında ayaktan sağlık hizmeti verilmektedir.

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (16)

Genel skor

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Erg. Cahit Burak Çebi Duyu Bütünleme Terapisi (Duyusal Bütünleme)

  Burak Bey’den oğlum için duyu bütünleme terapisi aldık. 2 ay görüşmemiz oldu ve bu kısa zamanda çok güzel gelişmeler yaşadık. İyiki tanımışız, iyiki yollarımız kesişmiş. Oğlumun Burak abisi herşey için çok teşekkür ederiz.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Selvinaz Çınar Parlak Psikoloji Randevusu

  Kendisi ile 3 yıl süren terapilerimi tamamladık. Çocukluğumdan bu yana pek çok kez doktor ve psikologlara gitmiştim. terapiye devam edememiştim. 3 yıl sonunda sakinleştim kendimi keşfettim. İçimdeki öfkeli çocuğu o odaya bıraktım ve yetişkin biri olarak o odadan çıktım. Çocukluk travmaları olan herkese tavsiye ederim, felsefe de okumuş olması kendisine ayrı bir vizyon katmış farklı bir psikolog. Kendisi içimdeki psikolog olarak hep benimle olacak ve bana iyi gelmeye devam edecek çok teşekkür ederim hayatımın dönümü oldu.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Erg. Cahit Burak Çebi Ergoterapi Randevusu

  Burak Beyle dil ve konusma terapistimiz vasıtasıyla tanıştık çalışmaya başlayalı 2 ay gibi kısa bir süre olmasına rağmen muhteşem enerjisi ile terapide oğlumla harika bir birliktelik kurdu söylediklerini uygulamak çocuğumla olan etkilesimimi arttırdı oğlumun üzerinde etkin ve çok güzel değişimler oldu
  Hersey daha bi anlamlı Emeğinize sağlık Burak Bey

  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Erg. Cahit Burak Çebi Duyu Bütünleme Terapisi (Duyusal Bütünleme)

  Burak beyle bir yakinimizin tavsiyesi ile tanistik, iyi ki de tanişmişiz. 4,5 yasina kadar süren kaka yapamama ve kabizlik problemimiz 2. Seansta düzeldi. Dil konusma ve iletisim konusunda gözle görülür degisimler yaşadik. Cocuklarla iletisimi cok iyi, oğlum randevu günlerine cok mutlu gidiyor ve seanslardan cok mutlu cikiyor. Burak beyin aile ile iletisimi harika, bizi her konuda detayli bilgilendiriyor ve gelismeleri takip ediyor.

  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ahmet Konrot Diğer

  Oğlumun konuşma bozukluğu için 18 yaşına kadar onlarca terapistle görüştük , çözüm bulamadık.Eskişehir den İstanbul a Ahmet konrot hocama değerlendirme için gittik. Bilgi,tecrübe, sevgi,sabır,saygı,espri,empati,güven dolu bir bilim insanı.ilk görüşmede terapi de verdi. Şimdiden gelişme var.1 veya 2 terapi daha alacağız.sonuçtan çok umutluyuz.teşekkürler hocam.

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dkt. Gözde Malkoç Dil ve Konuşma Terapisi Randevusu

  Merhaba
  Yoğun tavsiyeler üzerine ve buna ilave olarak araştırmalarım sonucunda konuşma ve dil terapisi için Gözde hanıma karar verdim. Şuan 4 haftalık süre içinde uzun yol katettik.23 yaşında bazı sesleri çıkarmama ve artikülasyon bozukluğu yaşıyordum. Bunları Gözde Hocam sayesinde tamamıyla hallettim. Gözde hanım dalında uzman,saygılı,anlayışlı,güvenilir,özverili çalışan istediğimiz zaman ulaşabildiğimiz tek adres. Kendim adına çok teşekkür ederim. İyiki varsınız

  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. F. Gökben Hızlı Sayar Diğer

  Pandemi sonrası uykusuzluk mide sorunları gibi sorunlar yaşadım Sakaryadan Gökben Hızlısayar hanıma tedaviye geldim yaklaşık 2 ay yaşadığım sıkıntılar 1 hafta içinde çözülmeye başladı işime ve hayatıma tekrardan geri döndüm

  E
  Doktor: Doç. Dr. Eylem Özten Özsoy Diğer

  Panik atak ve klostrofobi sorunlarimla kendisine gittigimde güler yüzü,naif yapısı ile de bana gerek bir doktor olarak,gerek insan olarak,yardım ettiği ve günlük yaşantımda yaşadığım kabus dolu anları,zorlukları,kolayca atlatmamı sağladığı için kendisine minnettarım.İyiki varsınız..

  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Eylem Özten Özsoy

  Doktor Eylem hanım dalında çok başarılı bir uzman. İnsan olarak da çok sevecen ve ilgili birisi. Kendisine gittiğimde hayata küsmüş, kaygılarımın esiri gibi yaşamaktaydım. Ama şimdi sayesinde hayata döndüm. Hayal edemeyeceğim kadar iyiyim. Sonsuz teşekkür ediyorum kendisine. Eksik olmasın hiç.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. M.Kerem Canbora

  Bundan 2 ay önce annemin ters omuz ameliyatı için doktor doktor gezerken, bir tavsiye üzerine Kerem hocam ile tanışıp annemi muayeneye götürdüm ve ilk günden itibaren ilgisi, bilgilendirmeleri ve doğru yönlendirmesi neticesinde ters omuz ameliyatı yerine Laparoskopik cerrahi ile annemi ameliyat etmesi ve devamında annemin hızla iyileşip sağlığına kavuşması benim için paha biçilmez bir tecrübe idi. Hocam her şey için teşekkürler, başarılarınızın artarak devamını temenni ediyorum.
  Cüneyt Değerli 22-05-2019

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Kadıköy, Ahmet Mithat Efendi Cad. No:17 (Bağdat Cad. Sahil Yolu Kalamış Mevkii) Fenerbahçe
İlgili aramalar