Varoluş Psikoloji

(68 görüş)

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Varoluş Psikoloji

Alpaslan Mahallesi Orgeneral Eşref Bitlis Bulvarı No:11/5 Çetin Apartmanı

38030 , Melikgazi ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Diğer

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Merve Urfalıer Randevu

  resmî danışan psikolog ilişkilerden ziyade rahatlıkla her şeyi anlattığım güler yüzünü, konuşmasını ayrı sevdiğim , kafamdaki soru işaretlerini gideren, seans sonrası kuş gibi hafifleten birisi Merve abla iyi ki tanismisiz. seansın nasıl geçtiğini bile anlayamıyor insan çok keyifli ve huzurlu ilerliyor.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Merve Urfalıer Aile Terapisi

  Merve hanım harika bi dinleyici süper doğrucu ve problem çözmede mükemmel bi uzman kendisine sinirlenirimi aldığı için çok teşekkür ederim

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Gamze Onur Çift Terapisi

  Eşimle ayrılık noktasına geldiğimiz aşamada Gamze hocamla tanıştık. Takıntılarım ve öfke kontrol sorunum yüzünden iletişim kurmakta çok zorlanıyordum. Çift terapisi öncesi bir süre bireysel olarak çalıştık ve kısa sürede çok fayda gördüm. Şuan eşimle birlikte çift seanslarına katılıyoruz. Meşakkatli bir süreç ama Gamze hocam bu konuda bize inanılmaz bir rehberlik sundu. Memnunuz, çok teşekkür ediyoruz.

  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Gamze Onur Bireysel Terapi

  Ben Gamze hocama üç ay önce yaşadığım sosyal kaygının beni günden güne eve kapatması ve sınavlarda artan kaygım nedeniyle gitmiştim. Özgüvenim çok düşüktü sürekli depresif hissediyordum, yaşamımın anlamını sorgulamaya başlamıştım. Seanslara başladığımda yaşamıma bu kadar güzel dokunan biriyle tanışacağımı tahmin etmemiştim açıkçası.Beni samimiyetle dinleyen tavsiyeleriyle yaşadığım zorlukları adım adım aşmama içtenlikle yardımcı olan Gamze hocama çok teşekkür ediyorum. Çok kapasiteli dolu dolu bir psikolog ve kendimi bulma serüvenimde bana katkısı çok oldu. Araştırma yapan iyi dürüst bir psikolog arayan herkese kesinlikle randevu almalarını tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Gamze Onur Bireysel Terapi

  Gamze hanıma uzun süredir yaşadigim bulimia nevroza nedeniyle gittim.Daha önce anoreksiyaydim ve sonrasında tıkınma ve kusma nöbetlerim başladi. Hep psikiyatristle çalışıyorduk ama Kayseri'de yeme bozukluğu üzerine çalışan uzman olduğunu duyunca çok sevindim ve buradaki yorumlara bakarak tedavi sürecine başladık. Güven veren, sizi dikkatle dinleyen ve yorumlarıyla güç veren, yepyeni bir pencere açan çok kıymetli bir hoca kendisi. Benim için terapi günleri kendimi güvenli bir limanda hissettiğim her şeyden önce anlasıldığım, kendimi keşfettiğim bir süreç. Onunla birlikte tıkınma nöbetlerim azaldı, özgüvenim arttı ve daha iyi hissetmeye başladım. Artık çok daha iyi hissediyorum kendisi iyi ki bu alanda.

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Mervenur Ankaralıoğlu Okur Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  Merve hocayı daha önce çalıştığı kurumdan tanıyoruz. Ergenlik dönemindeki oğlumla çok problemli zamanlar yaşadık. Bu süreçte haftada iki kez olmak üzere görüştük. Olumlu değişimler yaşadık sürecimiz hala ara ara devam ediyor. Kendisinden memnun kaldık

  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Mervenur Ankaralıoğlu Okur Bilişsel Davranışçı Terapi

  Kızımın okulda uyum bozukluğu vardı buna bağlı olarak dikkat problemleri de yaşıyorduk. Bir tanıdığımızın tavsiyesi ile Merve hocamla tanıştık. Teşhis ve tedavisinden memnun kaldık.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Merve Urfalıer Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  Merve hanımla 6 yaşındaki kızımın bazı korkuları, okul alışma süreci...v.s.gibi konularla ilgili görüştük.Güler yüzü,sakin tavrı kızıma iyi geldi,ben de bazı konularda daha kararlı ve net olabildiğimi gördüm.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az...:)

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Psk. Mervenur Ankaralıoğlu Okur Çocuk ve Ergen Psikolojisi

  Merve hoca ile kızımın dikkat eksikliği yaşaması nedeniyle tanıştık. Özellikle okumada yaptığı hatalar sonucunda sinavlarda çok fazla yanlışımız çıkıyordu. Sürecin sonunda okul performansında olumlu gelişmeler yaşadık. Guler yuzu ve seans dışındaki ulasilabilirligi için de ayrıca teşekkür ederiz.

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Kl. Psk. Gamze Onur Yetişkin Terapisi

  Gamze hocama ilk gittiğimde çok kötü durumdayım ve tam anlamıyla depresyondayım. Herkes iş kafada biter desede ben gidip kendime iyi gelecek bir şeye adım attım ve iyi ki gamze hanımla karşılaştım. Her randevuda beni çok güzel dinliyor, öneriler veriyor ve yol gösteriyor bu sayede gerçekten daha iyi olduğumu hissediyorum kendisine çok teşekkür ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin