Veni Vidi Göz Merkezi Caddebostan

(48 görüş)

Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi İstanbul ilinde Bağ... daha fazla

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Veni Vidi Göz Merkezi Caddebostan

Bağdat Cad. No: 257 Caddebostan-Kadıköy

Kadıköy ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi kadrosunda 1 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 10 adet göz hastalıkları uzmanı, bulunmaktadır. Kadıköy Veni Vidi Göz Sağlığı Merkezi İstanbul ilinde Bağdat Cad.no:257 Caddebostan adresinde bulunmaktadır. 25 yıl önce kurulan VeniVidiGöz, kurulduğundan kuruluşudan bugüne güvenilen bir marka olmuştur. Damla anestezisi ve dikişsiz fako tekniği uygulanmasını gerçekleştiren VeniVidiGöz, Gaussian Excimer Laser teknolojisini de kullanmaktadır. Modern katarakt cerrahisi ve laser uygulamaların ile tedaviler gerçekleştirmektedir. Nörovizyon yöntemiyle çok sayıda erişkin hastada göz tembelliği tedavisi gerçekleştirilmektedir. Görüşü zayıf olan ve tedaviyle görmesinin artması mümkün olmayan hastaların LVA yöntemiyle günlük yaşamlarını sürdürebilecek düzeyde görmelerini sağlamıştır. LASIK & LASEK & EpiLASIK ile tedaviler gerçekleştirilmiştir. PresbyMAX ve Trans-PRK uygulamalarıyla hastaların yakın+uzak görme sorunları çözülebilmektedir. Medikal retina uzmanlarınca yakından takip edilen uluslararası tedavi protokolleriyle, diabetik retinopati ve maküla dejeneresansı hastalarının zarar görmeleri önlenebilmektedir.

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Klinik

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  U
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu Excimer Laser

  Arkadaşım önerdi araştırdım youtube den baktım konuşması açıklamaları güven verdi randevumu aldim ve gittim çok guleryuzlu ve samimi ilgili Bi insan gozlukten kurtulmak istediğimi söyledim bunun için testlerim yapıldı ve bana uygun olduğumu söyledi bana tedavinin aşamalarını anlattı ve 11 ocak ta lazer operasyonum gerçekleşti gözlüksüz hiç bişey göremez Ken hiç bişey yapamazken şuan gözlerim iyileşme sürecinde olmasına rağmen çok güzel görüyorum 17 yıldır yüzümde taşımak durumunda kaldıgim Bi yükten kurtardı bni hakkı ödenmez özer beyin Allah razı olsun ozer beyden

  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Özer Kavalcıoğlu T-PRK

  22 yaşındayım 2 yaşından ihtibaren gözlük 12 yaşından ihtibaren lens kullanıyorum. Yüksek astigmatism ve miyopum vardı. Göz yapım hassas ve retinam kötü lens kullanımından dolayı incelmeye başlamıştı. Astigmatism sonucunda oluşan silindirleşmem vardı. Gitmediğim doktor ve özel hastane kalmadı. Kendisi ile karşılaşana kadar gözümü çizdirebileceğim inancını kaybetmiştim. No Touch yöntemi ile göz numaramı sıfırladı. Ameliyata bir günde karar verdim çünkü background ve kendinden emin oluşu, açıklamaları başarısını kanıtladı. Şu an 1. Haftam hastanenin de harika ilgi ve takibiyle çok net görebiliyorum. Kendisine çok tesekkur ederim. Tüm yakın çevreme herkese tavsiye ettim. Ama buradan da yazayım gözünüz kapalı güvenebilirsiniz boşuna başka yerlerde gezmeyin. Harika bir doktor Özer Hoca. Çözüm bulamayan herkes en azından randevuya gitmeli.

  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Berna Baş Diğer

  Annemin 11 senedir yaşadigi göz problemini bir seansta dogru teşhis ile çozdu.YIllarca baska yerler cozememis surekli bosuna ilac kullandilar.Ellerine saglik Berna Hnm.

  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Diğer

  Odasına girerken beni ayakta ve güler yüzle karşılayan, sorduğum her soru için sabırla ve özenle açıklama yapan, binlerce kez katarakt ameliyatı yapmış olmasına rağmen sanki ilk ve tek hastası benmişim gibi dikkat ve titizlikle planlama ve uygulama yapan son derece titiz, nazik, beyefendi kişiliğiyle bana güven veren sevgili doktorum. 10+ derece miyop, glokomlu, astigmatlı gözlerime yaptığı katarakt ameliyatı ve dikkatle seçip uyguladığı göz içi lenslerle beni yepyeni bir hayata başlattı. Kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır. Tüm hekimler işlerini bu şekilde yapsaydı ve tüm insanlar bu kadar nazik ve anlayışlı olsaydı dünya çok daha güzel bir yer olabilirdi.

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Katarakt Ameliyatı

  Annemin zorlayıcı bir katarakt sorunu vardı iki gözünde .Akın hocam ve ekibi bu zorlu süreçte inanılmaz anneme destek oldular tetkiklerin yapılmasından operasyon sürecine her aşamada güvenimiz tamdı. Muhteşem bir ekipsiniz

  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Göz Hastalıkları Randevusu

  Doktoruma rutin olarak zaten gidiyordum, göz tansiyonu ve her iki gözde 9 şar numara toplamda astigmat ve miyopluk şikayetim vardı. No touch lazer imkanı ile sorunsuz bir tedavi gördüm.

  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Göz Hastalıkları Randevusu

  Göz bebeği üzerindeki enfeksiyon nedeni ile yaşadığım görme problemi için doktor arayışında olduğum dönemde Akın bey e ulaştım. Akın beyin sürecin en başından sonuna kadar göstermiş olduğu sonuç odaklı yaklaşımı, süreç içindeki detay bilgilendirmeleri ile yapmış olduğu yönlendirmeleri ile no-touch lazer operasyonu sayesinde hem uzak hemde yakın görüşümdeki problemleri tek operasyon ile mükemmel ve pürüzsüz bir şekilde giderdi. Daha önce gördüğüm renkleri, şekilleri, çizimleri vs. gerçek tonları ile net görmek tarif edilemez bir mutluluk yaşatıyor. Akın beye , bir kez daha elinize sağlık diyorum, müteşekkirim..

  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Lazer Ameliyatı

  Lazer göz ameliyatı için tavsiye üzerine Akın bey’e muayeneye gittim.Muayeneden sonra benim için uygun olan tedavi yöntemi, no touch lazer ameliyatı olmaya karar verdim. Kendisi işinde uzman, hastaya tedavi süreciyle ilgili ayrıntılı bilgi veren ve çok güleryüzlü bir doktor. Süreci kolay ve rahat bir şekilde geçirdim. Kesinlikle çok memnun kaldım.

  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tamer Fazıl Yıldız Diğer

  Ben Y.İç Mimarım bir süre önce doktoruma göz kapak ameliyatı oldum.Operasyon sırasında bilincim açıktı ve hiçbirşey hissetmedim.Hemen işime döndüm. Ameliyat izim hiç yok .Simetrim tam.Görme alanım genişledi ve on yıl genç görünüyorum.Ameliyat öncesi resmimi görseniz,çok yorgun be hüzünlü görünüyorum. Bu nedenle .. Doktorum Tamer Yıldız’a teşekkürü bir borç biliyorum.Elleriniz dert görmesin. İyiki varsınız..

  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Akın Akyurt Trifokal Göz İçi Lensleri

  Hem yakın hem uzak görme bozukluğu vardı
  Ancak operasyon ile ilgili de endişeleniyordum.Akın beyin açıklamaları ile ikna oldum ve operasyon gerçekleşti,sonuçtan çok memnun oldum.Bu operasyona uygun görme bozukluğu olan herkese tavsiye ederim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar