Tahmini yanıtlama süresi:

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

13 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Topuk dikeni sorununa çözüm bulamamıştım. Doktor bey uygun tedaviyi uygulayarak iyi olmamı sağladı. Teşekkür ederim

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

2017 yılında doğuştan kalça çıkağı olan eşimin ağrıları nedeniyle doktor korhan özlüye gittik. Kendisi ameliyat edilmesi gerektiğini söyledi. Ameliyat edildikten sonra koyulan protezin diğer kalçaya göre yukarıda durduğunu gördük. Sorduğumuzda bunun normal olduğunu ve zamanla düzeleceğimi söyledi. Ameliyattan sonra bu dengesizlik nedeniyle eşim topallamaya başladı ve ağrıları arttı. Sonuç olarak protezin hizası yanlış olduğundan fıtık, topallama ve ağrı artmadı şikayetleri başladı. ama eşim bu yaşadığı kötü tecrübeden dolayı çok korkuyor.

Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

R
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Düne (17 Haziran ) kadar uzun süredir diz protez ameliyatı korkusuyla yaşıyordum, Dr.Korhan Bey sayesinde şu an çok mutluyum, ameliyat olmadan da sağlığıma kavuşabileceğimi söyledi, moral verdi, iyi ki kendisini tanıdım, bu tür problemleri olan herkese tavsiye ediyor, teşekkür ediyorum.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

2018 yılında Antalyada bir otelde iskeleden atlarken ayağım kırıldı. Bayram tatili olması dolayısıyla acil doktorları dışında bir hekim bulamamıştık ki tam o anda Allah karşımıza Korhan Beyi çıkardı. Kendisi elle muayene ederek, röntgen ve tomografiye gerek duymadan medial malleol kırığı tanısını koydu ve acilen ameliyat olmam gerektiğini söyledi. Ayağımın Eskişehire dönesiye kadar hiçbir zarar görmemesi için mükemmel bir alçıya aldı. Eskişehire döndüğümüzde ameliyatım gerçekleşti. Bir doktor röntgen ve tomografiye ihtiyaç duymadan elle muayenede kırığı bu kadar net ortaya koyabilir. Kendisine teşhisi için çok çok teşekkür ediyorum. Harika bir insan, harika bir hekim aynı zamanda. Alanında kesinlikle uzman bir hekim. Eğer ortopedi ve travmatoloji doktoru arıyorsanız Korhan Beye gitmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

G
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Diğer

Çok önce oğlumun dirseğindeki kırığı ameliyat etmişti ilgisi açıklamaları iletişimi mükemmel bir doktor oğlum hala ameliyata ikna etmesinin sakinliğini anlatır ve hastaneye başka bir konu için bile gitsek uğrayıp hal hatır sormak ister.

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Antalya Yaşam Hastanesi Kalça Protezi

Yaptığı başarılı ameliyatla bana yaşamı yeniden hediye eden , hep gülen yüzü, tecrübesi, ilgisi, özverisi, hastasını kucaklayan, güven veren, merhametli işini sevgiyle yapan muhteşem insan Op.Dr Korhan ÖZLÜ size ve tüm ekibinize teşekkür ve minnet borcumu anlatmak kelimelere sığmaz. İyi ki varsınız... Emeğinize yüreğinize ellerinize sağlık, ömrünüz sağlıklı, huzurlu ve mutlu geçsin inşallah Sevgiyle kalın...Yolu size düşen herkes çok ama çok şanslı, size ne kadar teşekkür etsem azdır

M
Doğrulanmış kullanıcı

1 yıldır çok acı çektiğim ve gittiğim tüm Doktorların yanlış tedavi ve gereksiz İlaç kullanımı ile dahada dayanılmaz hale gelen elim ve bileğim Syn Dr Korhan Özlü beyin ilk seferde teşhis ettiği ve Ameliyat la sonuçlanan tedavimde çok memnunum çokk Teşekkürler ediyorum..

0
Doğrulanmış kullanıcı

Annem küçükken geçirdiği çocuk felcinden dolayı kalçasındaki aşınma nedeninden kalça protezi ameliyatı geçirmesi gerekiyordu. Doktorumuz Korhan bey 4 yıllık bir takipten sonra artık ameliyat zamanı geldi dedi ve ameliyatı gerçekleştirdi. Çok korktuğumuz bu ameliyat sonucu 2 sonra annem ayağa kalktı. Şu sıralar neredeyse hiç ameliyat olmamış gibi eski haline ve hayat standardına döndü. Korhan beyin kendince bize verdiği güven ve güler yüz için işinde çok başarılı ve özverili olduğu için çok teşekkür ediyoruz.

S

Korhan Bey süper bir doktor,tırnak operasyonu geçirdim ve çok ama çok memnun kaldım,hem tecrübesi hemde sakinlik açısından beni çok iyi sakinleştirdi. Korhan bey size çok teşekkür ederim.

S
Doğrulanmış kullanıcı

Merhaba, ben halısahada dizimden sakatlandım ve sağ diz menisküsde iki adet kova sapı yırtığı ve ön çapraz bağda tüme yakın yırtık oluştu. MR dan aldığım belgedekilerde şöyle yazıyordu. - Anterior krusiat ligaman santralilnde tüme yakın rüptür. - Laterel kollateral ligamanda evre II sprain - Medial menisküs arka boynuzda post-travmatik yırtık - Tibiofemoral eklem yüzlerinde post-travmatik kompresyon ve kontüzyon alanları SAYIN KORHAN ÖZLÜ sonuçları inceleyip el muayenesinden sonra ön çapraz bağın az da olsa diz kapağının kaymasını önlediğine ve ilk aşamada sadece menisküs ameliyatı yapılmasına karar verdi. Gerekli tahlillerden sonra spinal anestezi ile artroskopi ameliyatı oldum ameliyat sırasında Korhan bey ve ekibinin rahatlatıcı tavırları benim için çok önemliydi. Oldukça başarılı geçen ameliyat sonrası tam açılmayan bacağım eski hareket kabiliyetine kavuştu. Ameliyat sonrasında bile ne zaman arasam hemen cevap verir ya da geri arayarak sorularıma incelikle cevap verdi. Kendisi çok ilgili ve başarılı bir doktor.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet
İlgili aramalar