Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya, Selçuklu
Medicana Konya Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

Allianz Sigorta

Güneş Sigorta + 56 daha fazla


Kardiyoloji Randevusu


Hizmetler


Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya, Selçuklu

Medicana Konya Hastanesi

18 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Babam Mustafa Sağlam'a 4 damar %90 tıkalı olduğundan dolayı doktorlar bypass ameliyatı olması gerektiğini söyledi. Fakat Kurtuluş hocam anjiyo ile stent atarak açarım dedi ve başarılı bir şekilde operasyon gerçekleştirdi. Allah razı olsun hocamdan. İşini profesyonelce yapan bir doktor. Kalp hastalarının Kurtuluş hocam ile görüşmeden hiçbir şekilde ameliyata karar vermemeleri gerekir. Kendisine çok teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Allah yolunuzu açık etsin hocam.

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

14/06/2021. 2006 yılında bu pas olmustum. Son zamanlarda tıkanma yaşıyordum kontrol icin Kurtuluş hocama tavsiyeler üzerine geldim. Hemen anjuye aldı stent takti yaklaşık 2.5 saatlik bir anju oldu riskli olan tıkalı damarıma stent atmayı başardı. Allah razı olsun hocamdan Allahim ne Murat’ı varsa versin hocama beni hayata döndürdü. Çok iyi bir kardiyolog. Binlerce kez teşekkürler hocam saygılar sevgiler hürmetler

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Babam Muharrem yıldırıma bütün doktorlar bypass yapilmasi gerekiyor dedi fakat Kurtulus hocam anjio ile acarim dedi ve dedigini yapti Allah bin kere razı olsun bütün doktorların riskli ameliyat butun kalp damarlari tikali dediğini kurtulus hocam anjio ile acti minnettariz

Ö
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Diğer

Ben kapak ameliyatı olmuş bir hastayım Rabbime şükürler olsun ki Kurtuluş hocayı karşıma çıkardı gebelik takibinde eğer kalp hastası kapak ameliyatı geçirmiş iseniz tavsiye ederim Allah ondan razı olsun şükür ki Kurtuluş hocamın bilgileri sayesinde kızımı meleğimi kucağıma aldım Kurtuluş hoca iyiki onun gibi mütevazi ve görevinde kendini geliştirmiş doktorlarımız var rabbim başımızdan eksik etmesin ve çok teşekkürler

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Kaplte Tekleme

Doktor beyin ilgi ve alakasını hiç beğenmedik.Bizimle yeterince ilgilenmedi.Kendisinden memnun değiliz.Tedavim hiç iyi gitmedi verilen ilaç ve tetkilerle sonuç alamadım.Kalbimdeki tekleme sorunu için başvurdum ancak bunun ciddiye alınacak bir durum olmadığını dile getirdi fakat benim ciddi anlamda psikolojimi bozan bu durum için üzgünüm.Hastalığım devam etmektedir.

I
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi

Şeker hastasıyım kamu hastanelerinde by- pass önerildi. Hocam stentle sorunumu giderdi. Allah da onun tüm sıkıntılarını gidersin.

B
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medicana Konya Hastanesi Kalp damar tıkanıklığı

Allah razı olsun hocamdan. Babamın 5 damarında tıkanıklık vardı. Başka bir doktor anjiyo yaptı açamadı. Ameliyat gerek dedi.Kurtuluş hocam ve ekibi 3 saat uğraşıp damarları açtılar ve babam ertesi gün taburcu oldu. Kurtuluş hocama gitmeden ameliyat felan olmayın.

M
Doğrulanmış kullanıcı

Duzenli kontrollerimi Dr kurtuluş beye yaptırıyordum.Kalp ve migde arasında bir ağrı ile prof Dr kurtuluş hocamdan iki gün evvel tekrar randevumu aldım. Eko, EKG, vb tahliller yapti.Bir sorun olduğunu hemen hissetti. Anjiyo yapmaya karar verdi ve daralan iki damara stent takıldı. Tedavi öncesi ve sonrası beni çok rahatlattı. kendimi güvende eminellerde hissettirdi. Ekibine ve kendisine ilgisi , başarılı operasyonu için çok teşekkür ediyorum.

Doğrulanmış kullanıcı

Ben avusturyadan ibrahim ertugrul babam bayram ertugrul 2002yılında ankaradaki hastahanelerde baypas ameliyati oldu 2004 te aortu değişti ana damarları tekrar tıkandı 2007 den bu yana götürmediğimiz doktor kalmadı çok anjiyo yaptılar açamadılar baypas gerekiyo riskli olduğu için kimse cesaret edemedi babam ölümünü bekliyodu CENABIALLAH bize PROF KURTULUŞ ÖZDEMİR hocamızı karşımıza çıkarttı bir seferde tıkalı damarları açtı stent taktı şu anda gayet sağlıklı hocamızın kontrollerine gidip geliyo çok çaresizdik sen bizim yüzümüzü güldürdün ALLAH ta sizi güldürsün hocam ne dileğiniz varsa kabul olur inşallah ALLAH sizin gibileri başımızdan eksik etmesin

Doğrulanmış kullanıcı

Ben eczacı Fatih selim kara 1 sene önce 3 ana damarım tıkandı kriz geçirdim takibimi kurtuluş hocam yaptı. Kalp naklinden tedavi sürecim bay pass döndü. Pazartesi günü Ankara'ya gideceğim. Pompa destekli ameliyat olacağım. Benimle bir senedir uğraşan hocama allahtan başarı ve iki Cihan'da saadetler dilerim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar