Hizmetler

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiştir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Daha fazla bilgi

Adres

Medicana Konya Hastanesi
Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya, Selçuklu 42060
Medicana Konya Hastanesi logo
Sigortalar
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik Tüm sigortaları göster
Tümünü göster

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (566)

Genel skor

  N
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Rengin Karataylı Doğal Doğum

  Rengin hoca işinin ehli bir doktor. Hamilelik sürecimde rengin hocama gitmeye başladım. Her gittiğimde sorduğum sorulara açıklayıcı ve tatmin edici cevaplar aldım. Kendisi çok sabırlı, sıcakkanlı ve hastasına bir abla gibi yaklaşıyor. Allah’a şükür doğumum normal bir şekilde oldu.

  A
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuğba Sekmenli Tursun Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  1 hafta önce tugba hocada dogum yaptim. Hem çok merhametli hem çok işinin ehli biriydi tüm ekibi hastayı rahatlatıyor yönlendirmesi tenigi çok iyiydi. Her soruma net cevaplar verdi gebelik sürecimiz boyunca

  Ş
  Doğrulanmış
  Dr. Öğr. Üyesi Hamza Hakan Türk Randevu

  Çok ilgiliydi hemen olabilecek şeyler üzerinden emar röntgen ve ultrason istendi çok sıkıntılı bir durum cikmadj

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Selin Turan Diğer

  Eşimin bitmek bilmeyen kas agrıları için Selin hanımla yollarımız kesişti ilgili hastayı kendi ailesi gibi karşılayan bir hanımefendi cok tatlı dilli bir hekim tedavimiz şuan iyiye gidiyor sizin gibi hekimler çoğalsın

  B
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Sibel Özler Randevu

  Sibel Hocam'a detaylı ultrason için gitmiştim iyiki gitmişim kafamdaki negatif düşünceleri pozitif hale getirdiği için beni samimi bir şekilde teselli edip gereken açıklamayı fazlasıyla yaptığı için kendisine minnet borçluyum S
  ibel hocam gibi samimi ve bilgili insanlar iyiki var ....

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Kayhan Öztürk Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Tek tek özenle ilgiyle her sorununuzu dinliyor neler yapılacağını ne olup biteceğini tek tek size anlatıyor. Ameliyat oldum boyunda tümör vardı. rahat geçti ameliyattan sonra ne bir ağrı oldu ne başka bir şey 1 saat sürdü ameliyat. Tamamen temizlendi tümör memnun kaldım. Başarılarınızın devamını dilerim

  B
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Orhan Külahcı Dermatoloji Randevusu

  Sevgili Orhan beyi yüzümde oluşan deri döküntüsü, pullanma ve kaşıntı gibi nedenler ile ziyaret ettim. Hastayı dinlemesi, durumunu anlaması ve mesleki tecrübesi ile hasta psikolojisini iyi anlayan bilgisi ile hastayı memnun eden bir hekim olduğu kanaatine vardım. Verdiği tedaviyi nasıl kullanacağıma kadar bilgi vermesi sayesinde tedavi oldum. Çevremdeki herkese öneririm.

  A
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Sibel Özler Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik öncesi ve gebelik takibimi Sibel hanımla birlikte gerçekleştirdik. İlgi alakası, açıklayıcı ve tatlı dili; mesleki tecrübesi ile birleşince çok keyifli ve içim rahat bir süreç geçirdik. İlk gebeliğim ve riskli bir gebeliğim olması nedeniyle tedirgin olduğum çok nokta oldu, Sibel hocam her randevuda beni gerek muayene ve ultrasonla gerek bilgilendirmeleri ile çok rahatlattı. Yoğun hastası olmasına rağmen her randevuda beni ve benimle alâkalı süreci, tıbbi geçmiş ve sağlık bilgilerimi en ufak detaylarıyla birlikte hakim olması hatırlaması güven verici ve en çok hoşuma giden şeydi.Bundan sonrası için de gönül rahatlığıyla gideceğim ve önereceğim bi doktor.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Ahmet Okuş Apse Insizyonu Ve Drenajı

  Ufak bir apse drenaj işlemi yaptı. İşlemi detaylandırıp operasyona daha rahat girmemi sağladı. Verilen hizmetten memnun kaldım.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Tuğba Sekmenli Tursun Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  İlk doğumumu Tuğba hanımla gerçekleştirdim. Vajinal doğum istiyordum ve bu sebeple alanında uzman, hemen sezaryene yönlendirmeyecekbir doktor arayışındaydım çok şükür yolumuz Tuğba hanımla kesişti. Pireyi deve yapmayan yapısı, sakinliği, yönlendirmeleri, doğum sonrası gösterdiği şefkati beni oldukça memnun eden etkenlerdi. Evet arada çıkışları oluyor fakat her insanın bir mizacı vardır onun da mizacı biraz öyle ki kolay değil günde kaç hastayla ilgileniyor ve kesinlikle hastasına güven veriyor. Ters giden bir şey olsaydı eminim bilgilendirirdi diyorsunuz ve rahat kafayla yola devam ediyorsunuz. Ayrıca 7. Kat ekibi de müthiş ilgili ve alanında uzman oldukları belli kişilerdi. İlk doğumum olduğu için çok korkuyordum ama beni çok güzel yönlendirerek sakinleştirdiler. Elhamdülillah önce Rabbimin sonra Tuğba hanım ve ekibinin sayesinde güzel ve mütebessim hatırlayacağım bir doğumum oldu. Her şey için çok minnettarım.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

 • Medicana Konya Hastanesi, Selçuklu şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Medicana Konya Hastanesi, Selçuklu şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, İç Hastalıkları Uzmanı, Kardiyolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Genel Cerrah, Göğüs Hastalıkları Doktoru, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Ürolog, Beyin Ve Sinir Cerrahı, Psikolog, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Nörolog, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Göz Doktoru, Ağız Ve Diş Sağlığı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Gastroenterolog, Üreme Endokrinolojisi Ve İnfertilite Doktoru, Psikiyatrist, Nükleer Tıp Doktoru, Onkolog, Endokrinolog Ve Metabolizma Hastalıkları Dokt, Fizik Tedavi Uzmanı, Dermatolog, Pedagog, Göğüs Cerrahı, Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Kalp Ve Damar Cerrahı.
 • Medicana Konya Hastanesi, toplam 915 hizmet sunuyor. Uzmanlarının sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Randevu, Normal Randevu, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Randevusu, Kardiyoloji Randevusu, Allerjik Deri Testleri, Botoks, Cilt Apselerinde Insizyon Ve Drenaj, Cilt Yenileme, Deri Biyopsisi, Deri Eksizyonel Biyopsisi.
 • Hayır, şu anda Medicana Konya Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Medicana Konya Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Medicana Konya Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam {​​number_of_opinions} hasta veya danışan, {​​clinic_name} hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama {​​avg_rating} yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Medicana Konya Hastanesi adresi Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya Selçuklu şeklindedir.