Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiştir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (499)

Genel skor

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Prof. Dr. Umut Gönülalan Üroloji Randevusu

  26.09.2023 yılında börek taşı rahatsizligindan muaneye geldim. İlk muanede agresif doktor dedim içimden ama ne kadar yanılmışım. Gerek amaliyatima kadar gerekse ameliyatimdan sonraki yaklaşımı ilgisi alakası on numara. İnanın 5 yıldız az bile. Çok çok tşk ederim hocam ellerin dert görmesin.yavrularin gözünün çırası olsun.

  B
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Durdane Nil Okur Sezeryan Doğum

  Şehir dışında yaşadığım için takiplerimi başka bir doktor yaptı. Doğumum için Konya’ya geldiğimde Nil hanımla tanıştım. Acil olarak sezeryana alındığımda doktor ve ekibi herşeye hazırdı. Bir sağlıkçı olarak beni rahatsız eden olumsuz hiç bir durum olmadı. Nil hanımın pratikliği ve tecrübesi beni tatmin etti. Başarılarının devamını dilerim.

  P
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Faik İlik Randevu

  Epilepsi hastasıydım sayesinde iki doğumumda çok rahat ve güzel geçti. Şuan ilaç kullanmıyorum. Kontrollerimde hiç panik yaşamadan direkt çözüm odaklı oluşuyla doktorum sayesinde epilepsiyi yenmiş bulunmaktayım. İlgi ve alaka için kendisine sonsuz minnettarım. Herkese tavsiye ediyorum.

  S
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Gülsüm Gönülalan İnsülin Direnci Tedavisi

  Tanıdığım en sempatik en cana yakın ve en iyi hekim .bu kadar ilgi alaka samimi bir hekim beklemiyordum .aileden biri gibi.hekimliğine zaten söz yok Menepoz durumlarımda bana yardımcı olan tane tane anlatan hekimim.Herşey için çok teşekkür ederim.iyiki varsınız

  M
  Doğrulanmış
  Doktor: Doç. Dr. Hüsnü Alptekin Doğum

  Normal de düşük tehlikem olduğu için başka bir doktora gitmiştim.Hüsnü Bey ile bir tanıdığım sayesinde tanıştım ve Hüsnü Bey ile devam ettim, dakik, ayrıntılı bilgi veren , işini çok iyi yapan biri.Sezaryen doğum yaptım doğumdan sonra hemen toparlandım hiçbir sıkıntı olmadı herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim çok başarılı bir doktor

  R
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Tuğba Sekmenli Tursun Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  4.370 gram doğan bebeğimi normal doğumla bir dikişle hiç telaş ettirmeden hemde özel ebesiyle yaptıran kibar nazik bir doktor Tuğba sekmenli. Çok teşekkürler

  D
  Doğrulanmış
  Doktor: Dyt. Merve Sena Nazlı Normal randevu

  Sena Hanıma gluten intoleransım sebebi ile başladım.
  Öncelikle içinde bulunduğum durumu çok iyi analiz etti ve eliminasyon sürecine başladık. Bu süreçte öncelikle bağırsaklarımı onardık ve bu durum beni hem bedenen hem de psikolojik olarak mutlu etti. Glutensiz, süt ürünsüz besleme sürecim sonrası az olan yumurta sayımda ciddi oranda artış oldu. Sağlıklı beslenme sürecimde hiç zorlanmadım, her zaman uygulayabileceğim alternatifli seçenekleri ile rutinim haline getirdiğim bir yaşam tarzı oldu. Yaklaşık 4 ay gibi bir sürede 9 kilo verdim ve kilom düşük olmasına rağmen bu kilolar yağdan gitti, kas kaybım olmadı. Yağ kaybı sonrası verdiği ödüllerle hep motive etti.
  Şu an hamilelik sürecime de kendisi ile devam ediyorum eminim çok rahat bir süreç geçireceğim.
  Pozitif enerjisi sizi mutlu ediyor, takıldığını konularda her zaman danışabiliyorsunuz, sizin psikolojinizden çok iyi anlayan, mutluluğunuzu paylaşan canım diyetisyenim.

  Ö
  Doğrulanmış
  Doktor: Uzm. Dr. Orhan Külahcı Dermatoloji Randevusu

  1 yıl boyunca geçmeyen sivilcelerim 15 günlük bir tedavi ile hocamın sayesinde geçti ne kadar teşekkür etsem az kalır . Kesinlikle tavsiye ederim.. sonsuz teşekkürler

  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Yavuz Özpınar Göz Hastalıkları Randevusu

  Eşimin uzun yıllardır gözyaşı kanalları tıkalıydı panik atağı yüzünden çok korkuyordu ve bu zamana kadar korkusu yüzünden ameliyat olamamıştı ve son bir yıldır görmede zorluklar yaşıyordu doktorlar katarak olduğunu söyledi birçok doktora muayene oldu ama panik atağı yüzünden bu ameliyattan da korkuyordu ama Yavuz hoca ve ekibinin ilgisi ve bilgilendirici açıklamaları ile bu korkusunu yendi ve ameliyatını oldu şuna görme kalitesi artmış ve kendini daha rahat hisseder bir durumda Yavuz hoca ve ekibine teşekkür ederiz.

  G
  Doğrulanmış
  Doktor: Op. Dr. Lütfi Seyrek Göz Hastalıkları Randevusu

  Doktor Beye Afyonkarahisar dan lazer için gittim iyiki de gitmişim diyorum tedavi sürecimin ilk gününden itibaren Lütfi beyin iletişimi tedavi süreci hasta yaklaşımı hepsinden çok memnun kaldım ve çok mutlu olarak bitirdim tedavi sürecimi. Temmuz 2023 de lazer yaptırdım lazer işlemimin ertesi günü kontrolden çıktığımda Afyon a aracı kendim sürerek geldim Numaram toplamda 7 22 yildir gözlük kullanıyordum bilmediğim için korkarak gitmiştim ama iyiki yaptırmışım diyorum.Ağustos ayında 1. Ay kontrolüne gittiğimde numaralarım sıfırlanmıştı ve bütün harfleri çok rahat bi şekilde okudum herşey çok netti 22 yıldır ben görmüyormuşum meğer gördüğümü zannediyormuşum herkese öneririm.Tekrar çok teşekkür ediyorum Doktor beye. Ayrıca Doktor beyin ekibine de bi teşekkür etmeliyim cihazlarla göz numaralarimizi ölçen arkadaşlar da çok güler yüzlü ve çok samimiler iyiler Doktor bey ve ekibi sayesinde başından sonuna hep iyiki dedim iyiki Afyon dan Konya ya gelip lazer tedavimde sizi seçmişim.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya, Selçuklu 42060
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, Eureko Sigorta, ... Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Dubai Starr Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, Anadolu Sigorta, SGK, Ace European Sigorta, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Akşehir Ticaret Borsası, Beyşehir Ticaret Odası, Care & Create, Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Borsası, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, Fortis Bank A.Ş. Mensupları Emekli Sandığı Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Bupa Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Asya Emeklilik Ve Hayat, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Cigna Finans Emeklilik Ve Hayat, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Katılım Emeklilik Ve Hayat, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik
İlgili aramalar