Hakkımızda

Adres bilgisi

Medicana Konya Hastanesi

Musalla Bağları Mah. Gürz Sok. No. 1 Selçuklu / Konya

42060 , Selçuklu ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Medicana Sağlık Grubu
Bugün 12 hastane ve 6000 üzerinde çalışanıyla sağlığın her alanında, sağlık hizmetini başta İstanbul ve Ankara olmak üzere, Konya, Samsun, Sivas ve Bursa da sürdürmektedir.
Medicana sağlık Grubu Ülkemizde sağlık turizmi alanındaki çalışmalara öncülük etmiştir.
Sürdürülebilir sağlık hizmeti sunumu sağlamak amacıyla Dünya’nın belirli bölgelerinde hizmet ofisleri açmıştır.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Abdülhalim Serden Ay Endoskopi

  Dr serden beye makat çatlağı gittim ,bana 10 yıldır konya genel cerrahlar hemoroit detavisi yayapmışlar ,serden beye ilk muayenede teşhisini makat çatlağı olarak koydu ve botoks detavisi uyguladı ,10 yıllık kabus şu an bitti kendisine tşk ederim,lütfen paraniİ başka yerlerde harcamayın makat sorununuz var ise konya Medicana hastanesi Dr serden bey. Tıptaki teknojik gelişmeri çok iyi kullanan bir hekim


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Enver Avcı Gastroenteroloji Randevusu

  Enver beye annemin bağırsak ağrısından dolayı gittik başarılı bir şekilde kolonoskpi işlemini gerçekleştirdi. Kendisine gösterdiği ilgi alaka ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ederiz.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Sibel Özler Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Sibel hocami biz eğitim araştırma Hastanesi'nde tanıdık ilk kızımın detaylı ultrasyonunu yapmıştı.ikinci kızımda Selçuklu tıpta yollarımız kesişti ve şimdi eşim üçüncü çocuğa hamile medicanada Sibel hocamla takipteyiz.kendisinden Allah razı olsun. çok bilgili çok ilgili bir doktor risk varsa orada Sibel hoca olmalı bence.kafaniza takılan ne varsa sorun bütün içtenliği ile cevap verecektir.allahim yolunu bahtını açık etsin inşallah.


  I
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Enver Avcı Gastroenteroloji Randevusu

  Kolonoskopi ve endoskopi için gittim .Doktor bey çok ilgili güleryüzlü ve bilgili biri , kesinlikle tavsiye ediyorum.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Özerk Okutan Omurga Cerrahisi

  Omurilik tümöründen 12 yıl önce başka bir doktor tarafından ameliyat yapılmış ve tümörü tekrar etmiş olan annem için Prof. Dr. Özerk OKUTAN detaylı muayenesinden sonra gerekli açıklamaları yapmış, olası operasyonun risklerini ve ameliyat olmamanın risklerini bizlerle anlaşılır bir şekilde paylaşarak ameliyat olmamızı önermiştir.
  Yapılacak ameliyatın ikinci ameliyat olması ve bu sebeple çok yüksek risklere sahip olması nedeniyle çogu hekimin ameliyat yapmaya cesaret edemediği anneme, Dr. Özerk Bey'in ameliyatı önermesi ve yaklaşımının bize güven vermesi üzerine ameliyat yaptırma kararı aldık. Ameliyatta, Prof. Dr. Özerk Okutan, sırt omuriligin ön tarafında bulunan, konum itibariyle çok zorlu bir yerdeki tümörü tamamen çıkarmış ve hastamız ameliyatta hiçbir riskle karşılaşmamıştır. Ameliyat sonrası dönemde de hastasını bırakmayan, birebir ilgilendiğine şahit olduğum ve güleryüzü ile pozitif enerji veren Özerk hocama ve ekibine çok teşekkür eder, beyin ve sinir cerrahı arayan hastaların muhakkak kendisine muayene olmalarını tavsiye ederim.


  F
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nurdoğan Ata Bademcik Ameliyatı

  Yaklaşık 6 ay önce göz kapağı düşüklüğü burun kemiği, eti ve bademcikten aynı anda ameliyat oldum. Horlama şikayetim kayboldu. Artık sabah boğazım kurumuyor. Göz kapağımda oldukça güzel. Doktor beyden oldukça memnunum. Teşekkür ediyorum.


  Ö
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Timur Yıldırım Diğer

  Öncelilkle timur beye beyfendiliği ve ilgisi Alalasindan Dolayi çol tsk ediyor
  Çok şittetli ağrilarim vardi Basarıli bir boyun fıtıgi ameliyati oldum Herlkese Tavsiye ederim birde şunu atlayamalim timur bry işinin ehli bir Dr Sonsuz tşl ederim  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Timur Yıldırım Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

  Uzun suredir beynimdeki tümer den dolayi ışın tedavisi gordum aylarca Ordu dan istanbula her 3 4 ayda bir gidip tedavi olurdum. Ordu dayken bana yardimcı olan doktorumuz Timur bey benim ve benim gibi hastalarla cok guzel ilgileniyordu Konya ya baska bir hastaneye gittigini ogrendim gitmesine uzuldum ama o kadar sanliydim ki kizim da Konya dan evliydi oyuzden hem kizimi torunumu gormek hemde tedavime devam etmek benim icin buyuk bir mutluluga neden oldu Timur bey o kadar naif o kadar güleryüzlü o kadar sevecensiniz ve bir o kadar da işini severek yapan bir doktorsunuz. ilgi ve alakaniz icin tesekkur ederim.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ayşen Aydın Radyasyon Onkolojisi Randevusu

  MEDİCANA HASTANESİ GENEL YÖNETİM BAŞKANLIĞINA

  Medicana sağlık grubu yönetim kadrosuna hitaben merhabalar.
  Benim ismim Kemal ORUN. Kendim Antalya ili Alanya ilçesinde emekli bir asker olarak ikamet etmekteyim.2020 yılı Mart ayı başında yakalanmış olduğum
  Larenks (Gırtlak Kanseri) hastalığım sonucunda Konya Medicana Hastanesinde görev yapmakta olan Radyasyon Onkoloji Uzm. Dr. Ayşen AYDIN'a yönlendirildim. Kendisiyle 23 Şubat 2021 günü muayenehane odasında karşılaştım ve eşimle birlikte o gün kendisiyle tanışma fırsatım oldu. Tarafıma Gırtlak Kanseri teşhisi konduğunda çok korktum, dünyalar başıma yıkıldı ve çok paniklemiştim ancak saygıdeğer doktorum Ayşen AYDIN hocamı tanıdıktan sonra kendisi bana hitaben Kemal Bey sizi en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşturup sağlıklı sıhhatli ve gülerek bu hastaneden uğurlayacağız diyerek bana psikolojik olarak çok büyük destekte bulundu kendisi ameliyat sürecinde olsun yaklaşık 8 Mart 2021 tarihinde başlayıp 16 Nisan 2021 tarihine kadar olan ışın tedavim ile en son - ı tarihleri arasında yapılan kontrollerim boyunca göstermiş olduğu psikolojik, sözlü aklımıza gelebilecek her türlü yardımı esirgemeyen ve beni % 100 bir şekilde iyileştiren sağlığıma kavuşturan çok kıymetli saygıdeğer doktorum Ayşen AYDIN hocama ne kadar dua etsem ne kadar teşekkürler etsem ve ne kadar methiyeler yazsam kesinlikle yetmez ve az kalır.
  ş hocam tüm hastalarına bir doktordan ziyade bir anne gibi, bir arkadaş gibi , bir kardeş gibi hepsinden önemlisi mükemmel bir insan gibi yaklaşmakta, kendisi tüm hastalarıyla çok detaylı ilgilenen her türlü sorunlarıyla uğraşan harikalar harikası , mükemmeller mükemmeli iyi bir insan iyi bir Doktor.
  Ayşen Hocam iyi ki varsınız iyi ki sizinle karşılaştım , Allah'ıma hamd ediyorum ki sizi karşıma çıkardı , ben önce Yüce Rabbimin izniyle sonra siz değerli kıymetli altın gibi kalbi olan tebessüm ve güler yüzü hiç eksik olmayan
  ş doktorum , hocam sayesinde sağlığıma sıhhatime kavuştum.
  Beni mutlu günlerle buluşturan sağlığıma kavuşturan çok değerli doktorum Sayın ş hocam elleriniz dert görmesin, Rabbim bana yaşattığınız mutluluğun mislini size versin , yüzünüzden gülücük hiç eksik olmasın , üzüntüler hiç kapınızı çalmasın emekleriniz ve güler yüzünüz için çok teşekkür ederim.
  Bu yüzdendir ki Medicana Hastanelerinin Konya Medicana Hastanesinde Radyasyon Onkoloji olarak görev yapmakta olan uzman doktor ş gibi saygıdeğer, insancıl , harika bir doktora sahip olduğu için yürekten tebriklerimi sunarım. TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER TEŞEKKÜRLER

  Kemal ORUN
  Saygılarımla
  22 Mayıs 2022
  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Durdane Nil Okur Sezeryan Doğum

  Sevgili Nil Hanımla ikinci doğumumu gerçekleştirdim. İlk doğumumda edindiğim travmatik tecrübelerin tamamını sildi diyebilirim. Doğumda güleryüzlülüğü, rahatlatıcı konuşmaları ve her an bilgi paylaşması sayesinde çok rahat bir doğum geçirdim. Ancak Nil hanımla birlikte ekibine de teşekkür etmezsem eksik kalır. Özellikle Mevlüt Bey'in ne kadar gergin olduğumun farkına varmasıyla stresimi azaltma çabalarını unutamam. Ayrıca maalesef ismini bilmediğim anestezi uzmanı da tüm süreç boyunca yanımda olarak güven verdi. Bir kadının en özel ve güzel anlarından biri olan doğumu böylesine kolaylaştırıp, güzelleştirdikleri için hepsine çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar