Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adresler (2)

Online Danışmanlık

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Online Danışmanlık

Randevu


Psk. Dan. Latife Yorgancılar
Adakale Caddesi Kılıçarslan Mahallesi, Selçuklu, Konya

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Online Terapi

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Online DanışmanlıkAdakale Caddesi Kılıçarslan Mahallesi, Konya

Psk. Dan. Latife YorgancılarAdakale Caddesi Kılıçarslan Mahallesi, Konya

Psk. Dan. Latife YorgancılarOnline Danışmanlık

Özgeçmiş

Hakkımda

Hakkımda

LATİFE YORGANCILAR 2017 yılında Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünden mezun olmu...

Daha fazla

15 hasta/danışan görüşü

Genel skor

C

Yaklaşık 1 yıldır Latife Yorgancılar ile terapi alıyorum. Terapilerim hem online hem yüz yüze olarak gerçekleşiyor. Başlangıçta eğitim koçluğu için Latife Hanım'a başvurdum. Sınav süreçlerimde desteklerini ve yönlendirmelerini aldım, bir plan dahilinde ilerledik. Ayrıca ailevi problemlerim üzerine terapi çalışmaları da yaptık. Bu süreçler, akademik gelişimim ve kişisel sorunlarım üzerinde büyük bir olumlu etki bıraktı. Karanlık noktalarımı aydınlatmama yardımcı oldu. Latife Hanım'ın online veya yüz yüze terapi seçenekleri sunduğunu belirtmek isterim. Eğer hangi alanlarda yetenekli olduğunuzu bilemiyor, hangi konularda daha başarılı olabileceğinizi bilemiyorsanız mutlaka bir uzmandan destek almanız gerektiğini düşünüyorum. Hem akademik başarınızı artırmak hem de psikolojik sağlığınıza özen göstermek önemlidir. Latife Hanım'ı kesinlikle tavsiye ederim.

E
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

Güleryüzüyle beni terapiler boyunca asla yargılamadan dinlemesi anlaması ve benim doğru yönü bulmamda yardımcı oluşu, memnun kaldım Konya’da en iyilerinden biri diyebilirim. Çevreme de tavsiyede bulunuyorum buraya da yazmak istedim girenler görsün diye. Pişman olmayacaksınız. Ben kendi problemlerimle ilgili gitmiştim ve devamlılık sağlayarak çözüme kavuştu teşekkürler Latife hocam

A
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

Görüşmelerimizin faydasını gerçekten gördüğüm ilgisini samimiyetine inandığım Latife Hanıma çok teşekkür ediyorum

E
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Psikolojik Danışma ve Rehberlik Randevusu

Sınav döneminde gittim koçluk ve psikolojik danışmanlık desteği aldım. Eğitim koçluğunu süreci 1 yıl sürdü. Kendisi her zaman destek oldu. Psikolojik danışman olduğu için de stres ve kaygı durumlarıma yardımcı oldu. Eğitim koçluğu için görüşme sağlayabilirsiniz. Psikolojik destek için de yine aynı şekilde. Kendisine teşekkür ediyorum

H
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Bireysel Terapi

İlişkim ile ilgili yardım destek için gittim 6 seans sürdü. Sorunlarıma çok yardımcı oldu görmemi sağladı. Kendisine teşekkür ediyorum. Herkes gözü kapalı gidebilir. Şu anda da online destek alıyorum ara ara.

M
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Bireysel Terapi

Latife Hanım'a burdan tekrar teşekkürlerimi iletiyorum. Bulunduğum süreçte bana çok yardımcı oldu. Kendimle ilgili olan problemlerimi halletmemde elinden geldiğince özverili bir şekilde destek oldu ve çözüm sağladı. Birebir diyaloğu, gözlemleri sizlerin zaten ister istemez rahat hissetmenizi sağlıyor bence bu çok önemli bir faktördü benim için,herşey güzeldi. Herkese tavsiyemdir.

B
Doğrulanmış
Konum: Ney Psikoloji Merkezi Aile Danışmanlığı

Yaklaşımı, güleryüzüyle ilk bağ kurmada hiç zorlanmadım ve kendimi direkt açtım. Ailevi problemlerle gitmiştim benim göremediğim noktalarda yardımcı oldu daha sonrasında hatta kardeşimle geldik aile terapisi için. Çok fayda sağladık hala ara ara gidiyorum. Hiç düşünmeyin ve randevu alın direkt. Asla yargılama ya da eleştirme gibi bir durum olmaz korkmayın anlatın rahatlayın hayatınız yoluna girsin

A

Kendisinden evlilik öncesi danışmanlık hizmeti aldım, herhangi bir sıkıntı yaşamadım, gayet güzel ilerledik, çok güzel bir şekilde dinledi, düşüncelerimi, duygularımı çok rahat anlatabildim, rahat hissettim, seanslar özellikle bu dönemde karar verme sürecimde çok etkili oldu, seanslarımız sonlandı, gayet memnun kaldım.

F

Kendisiyle görüşme gerçekleştireli 1- 2 ay oluyor, hala aktif olarak seans alıyorum. Sağ olsun sorunlarıma net bir şekilde çözüm buldu çözüm odaklı davrandı. Sorunlarımın yaklaşık 4'te 3'ünü hallettik diyebilirim. Benim şehir dışı seyahatimden dolayı bir sonraki seans tarihini tam netleştirmedik, netleşince tekrar görüşme sağlayacağız. Kendisinin empati yeteneği çok kuvetli, danışan olarak bazen sorunlarımızı anlatmakta çekinebiliyoruz. Leb demeden leblebiyi anlamak diye bir atasözü vardır ya kendisi bu anlamda çok başarılı çok da içten ve samimi. Kendisinin yanında kendimi rahatsız hissetmiyorum gayet memnunum.

M

Kendisinden destek aldığım süreç çok güzeldi, seanslar çok güzel geçti, son derece anlayışlı, samimi ve cana yakın davrandı, seanslardan çok fayda gördüm, en önemlisi beni yargılamadan yaklaştı, beni ben olduğum için dinledi, bunun danışanlar için çok önemli olduğunu düşünüyorum, seanslarımız sonlandı, herkese de tavsiye edebilirim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular