Adres

Medical Park Gebze Hastanesi
Kavak Cad. No: 5 Belediye Yanı Gebze, Kocaeli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

İzmir'de doğdum. İlk öğreniminimin ardından İzmir Atatürk Lisesini bitirdim. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olduktan sonra aynı üniversiteni...

Daha fazla

Diğer içerikler

Röportaj

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

T
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. Levent Elgün İç Hastalıkları Randevusu

Levent bey'e eşim mide şikayeti üzerine başvurduk. Muayene esnasında bile samimi davranması (sanki yıllardır aile doktorumuz gibi) tedavisinde neler yapılması gerektiğini en iyi ve anlaşılır şekilde açıklamasından doğru bir doktora geldiğimizi anlamıştım. Şimdi kendi rahatsızlığım için gitmek isterken kocaeli'deki yerinden ayrıldığını öğrendim. Internetten araştırdım hangi hastanede ise oraya gidecektim fakat olmadı İzmir'de bir hastanede kayıtlı olduğunu görünce çok üzüldüm. Hocam sizi iyi ki tanıdım iyi ki sizin gibi doktorlarımız var. Şimdi izmirde ki hastalarınız çok şanslı olsa gerek..
Sizi tanıdığım için mutluyum bundan sonraki hayatınızda sağlıklı günler dilerim...
Kocaeli'nden Selam ve Sevgilerimle...

N

Guatr şikayeti ile gittim kendisine, aynı zamanda mide ve karnımda ağrım vardı. Her 3 ayda bir kontrollerime gidiyorum. İlk olarak kuruma başvurmuştum şikayetimle ilgili, oradan yönlendirdiler. Çok güzel bir muayene sunuyor, hastasına karşı dikkatli ve çok fazla ilaç verme taraftarı değil, bu beni memnun etti.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

B

Hem insani, hem doktor olarak çok beğeniyorum kendisini ve son derece memnunum Levent Bey'den. 2018 yılında tanıştım kendisi ile, ağzımda çıkan bir yara nedeni ile gitmiştim. Yaptığı muayene sonrasında teşhisini koydu ve beni cildiyeye yönlendirdikten sonra da zona teşhisi koyuldu. Bu teşhis sonrasında bir de safra kesesi ile ilgili branşlara yönlendirdi. Sonrasında diğer doktorlar ile iletişim ve işbirliği içinde tedavimi yönetti. Ben hiç araştırmadım yada koşturmadım, tüm süreci Levent Bey yönetti ve tedavimi tamamladı. Bu hastalıktan kurtulmamı ve tedavimin hızlanmasını sağladı.Bu iyiliğini hiçbir zaman unutmam.Çok memnun kaldım süreçten ve kendisinden.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

A

İki kez gittim Levent Bey'e, uygun bir yaklaşımı var hastasına karşı. Daha önce iki farklı doktora gitmiştim ve oradan kıyaslama yapabiliyorum. Oldukça samimi yaklaştı, bu göremediğim bir şeydi. Kendisine devam etmeyi isterdim ama benden kaynaklı nedenler ile gidemedim. Tam olarak bir ilerleme katedemedik o nedenle.Devam etseydik büyük ihtimalle yardımcı olabilecekti buna eminim. Hastasını dinliyor ve yönlendiriyor.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Görüşleriniz için teşekkürler. Yardım edebileceğim sağlık sorunlarınızda danışabilirsiniz. Yardımcı olurum.

Ş

3 yıl önce tanıştım Levent Bey ile ve çok memnunum, her konuda yardımcı oluyor bize. Artık aile doktorumuz ve dostumuz gibi oldu, eşim de kendisine gidiyor ve ailece memnunuz. Üç yıl önce çok hasta olduğum bir dönemde gitmiştim kendisine.İltihaplı romatizma hastasıyım ve onun tavsiyesi ile başka bir hekime gittim, bu şikayetimle ilgili tedavime orada da devam ediyorum. Bunun yanı sıra Levent Bey'e de şeker ve tansiyon rahatsızlığım için devam ediyorum. Rutin kontrollerimi yapıyor ve buna göre tedavimi düzenliyor. Çok çok memnunuz kendisinden..

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim. Eşinize de sevgi ve selamlarımı iletin lütfen.

E

Tesadüfen gitmiştim Levent Bey'e, aşırı halsizlik, uykusuzluk, baş dönmesi ve bazen kasıklarımda kramp, ağrı şikayetlerim vardı. Yapılan tetkikler sonrasında kansızlık tanısı koyuldu. Şikayetlerim konusunda birkaç farklı branşa daha yönlendirdi beni, orada da kontrollerim yapıldı. İletişiminden ve hastasına olan ilgisinden çok memnun kaldım.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

N

Ben tansiyon hastasıyım ve bunun için gitmiştim Levent Bey'e. Aldığım hizmetten çok memnunum. Rutin kontrollerime gidiyorum, tetkiklerimi yapıyor ve ona göre ilaç düzenlememi yapıyor. Her konuda memnun kaldım kendisinden.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

C
Doğrulanmış
Konum: Uzm. Dr. Levent Elgün Kas kasilmalari

Cok pozitif bir doktor. Kas kasilmalari ve uykusuzluk sebebiyle gittim. Vitamin eksikligimi ve hamile oldugumu iki dakikada anladi. Ilgili testleri istedi.

Uzm. Dr. Levent Elgün

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler dilerim.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular