Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:547, Maltepe
VM Medical Park Maltepe Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kulak Burun Boğaz Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

1986 Kırşehir doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Kırşehir'de tamamladıktan sonra 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp fakültesine başlamıştı...

Daha fazla


Hizmetler


Cevizli Mahallesi Bağdat Caddesi No:547, Maltepe

VM Medical Park Maltepe Hastanesi

17 hasta yorumu

Genel skor

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Birlik Hastanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Adliye çalışanı olarak durusmalarda duyma sıkıntım vardi. Kulak zarlarim delikti, duymada zorluk yaşıyordum. Mahmut hoca ameliyat ettik ve şuan tüm sıkıntılarım gitti. Ellerine sağlık hocam.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medient Kulak Burun Boğaz Merkezi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Kulakta vızıltı,zil sesi,alın ağrısı şikayetiyle gittim.Gayet samimi,güleryüzlü,dostane davranışlar sergiliyor.Özel durumumdan bahsettim sabırla dinledi not aldı.Muayenemi yaptı teşhisini koydu ve reçetemi yazdı.Ben çok memnun kaldım.Tam bir beyefendi,insancıl,pırıl pırıl bir genç doktor.Teşekkür ediyorum kendisine.

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Medient Kulak Burun Boğaz Merkezi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Hem arkadaş, hem doktor, hem ailemden birisi gibi Mahmut Hoca 4 sene oluyor tanışalı her sene defalarca geniz akıntısı ile başlayan alerjimin iltihaba dönüp göğüsüme ilerledikten sonra kronik bronişitim tetiklenmesini engelleyen sonrasında yıllardır sağlıklı nefes alamama sebep olan konkalarımdan bir ameliyat ile beni kurtaran sadece bu süreçte beni iyileştirmekle kalmayıp annem, ablam, eşim ve çevremden arkadaşımların da doktoru olan hatta ve hatta yutkunurken boğazım yanıyor diye telefona sarılıp saate bakmadan arayıp ulaşabildiğim ve her durumda bıkmadan usanmadan sorularıma cevap veren ender bulunabilecek mesleğini büyük bir özveri ve titizlik ile yapan tereddütsüz operasyon yaptırabileceğiniz harika bir Doktor iyi ki tanıdım sizi, iyi ki varsınız Hocam sevgiler sağlıcakla kalın.

E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Üsküdar Anadolu Hastanesi Kulak Burun Boğaz Randevusu

Mahmut hoca sayesinde boyun bölgemdeki fark edilmesi güç olan kitle tespit edilerek hastalığıma erken evrede teşhis konuldu. Oldukça tecrübeli bir hekim. Kendisine çok teşekkür ederim.

E

Kulak zarımda delik vardı, grip de olunca, bu şikayetlerle gittim Mahmut Bey'e. Ameliyat oldum ve gayet başarılı geçti. Mahmut Bey hastasıyla birebir ilgili bir hekim. Kontrollerim düzenli olarak yapılıyor, henüz yeni bir süreç ve takibindeyim hala. Tüm şikayetlerim bu operasyon sonrasında sona erdi. Çok memnunum.

Ş

Burnum çok tıkalıydı ve kulaklarım kaşınıyordu. Geniz etim nedeni ile gece uykum yoktu ve nefes alamıyordum. Mahmut Bey'e bu şikayetlerle gittim. Davranışları ve ilgisi ile çok beğendiğim bir hekim. Ameliyat oldum ve tüm şikayetlerimden kurtuldum. Mahmut Bey her yönüyle mükemmel bir hekim. Doktorluğu ve insani yaklaşımından çok memnunum. Her gittiğimde çok yardımcı oldu ve bizzat ilgilendi. Allah ondan razı olsun, çok memnunum.

M

Sinüzit ve kemik eğriliğim vardı; nefes almakta zorluk çekiyordum. Etrafımda Mahmut Bey'e gidip, ameliyat olan pek çok kişi vardı ve hepsi çok memnundu. Ben de ameliyat olmaya karar verdim. Ameliyatım çok iyi geçti ve takibim dikkatle yapıldı. Kontrol ve pansumanlarım yapılmaya devam ediliyor. Mahmut Bey hastasını bilgilendiren, mesleğini layıkıyla yapan bir doktor. Sinüzit ağrılarım sona erdi ve daha rahat nefes alabiliyorum artık. Çok memnun kaldım kendisinden, düşünen olursa tavsiye ederim.

E

Bir tavsiye üzerine ulaştım Mahmut Bey'e. Samimi ve her durumu detaylı açıklayan bir hekim; bu nedenle kendisi ile ameliyatıma karar verdik. Rahat nefes alamadığım için burun ameliyatı oldum. Daha sonra da kulak ameliyatı oldum. İki ameliyatım da çok başarılı geçti. Çok ilgili bir hekim ve bu özelliği benim için çok önemli. Kontrol ve takibim dikkatle yapılıyor. Mahmut Bey hastasına çok yakın bir hekim; yaptığı detaylı açıklamalar ve hastasında oluşturduğu güven çok güzel.

E

Burun estetiği için gitmiştim Mahmut Bey'e. Kendisinden önce uzun bir doktor arayışım olmuştu ve aradığım desteği Mahmut Bey'de buldum. Ameliyat oldum ve çok ilgiliydi süreç boyunca. Daha sonra yeğenimi de yönlendirdim kendisine. Benim bir rahatsızlığım da vardı ve bu durumun ameliyatıma engel olabileceği endişem vardı. Doktorum beni bu konuda çok destekledi ve bana verdiği güvenle ikna etti. Ameliyatımın sonuçlarından da çok memnunum. Kendisine minnettarım.

H

Kulak zarı yırtılması olmuştu ve bu nedenle ameliyat oldum. Çok güzel bir süreçti ve doktorumdan çok memnun kaldım. Sürecin tamamı hakkında bilgilendirildim ve kontrollerim devam ediyor. Mahmut Bey hastasıyla çok güzel ilgileniyor ve takibi çok iyi. Her konuda dört dörtlük ve çok memnun kaldım. Bilgilendirmesinden, ilgisine; hastaya yakınlık derecesinden tedavisine çok memnun kaldım.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1986 Kırşehir doğumludur. İlk ve Orta öğrenimini Kırşehir'de tamamladıktan sonra 2003 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi Tıp fakültesine başlamıştı...

Daha fazla


Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar