Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa
Özel Lara Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Genel Cerrahi Randevusu

Randevu

Kolon Ve Rektum Cerrahisi +7 daha fazla

Kolonoskopi

Laparoskopi

Laparoskopik Apendektomi

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Mani Habibi Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde çalışmaktadırHizmetler

Başlıca Hizmetler


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Diğer Hizmetler


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu HastanesiGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi

10 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
E
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Kist ameliyatı

Söze nerden başlasam bilemiyorum fakat başlık olarak şunu diyebilirim kaybettiğim umudumu Mani beyle kazandım.
Ben fitık bölgesinde bir şişlik hissetim hemen bir genel cerraha gittim doktor bana bunun bir fıtık olmadığını söyledi bir kadın doğum uzmanına gitmemi söyledi ben ilk doktoru dinleyip sonrasında kadın doğum uzmanına da gittim tahlil tetkik ve bir çok işlemden sonra bunun fıtık olduğunu söyledi. Ben tekrardan bir genel cerraha gittim fakat bu işlemler günlerce zaman aldı benim her geçen gün tedirginliğin artıyordu gittiğim diğer cerrah arkadaş bize fazlasıyla tahlil,tetkik ve ultrason yazdı ve bunlarida yaptırdım fakat genede teşhis konulamadı ve doktor bana dediki ne olduğunu bilmiyoruz sizi ameliyata alalım ve açalım bakalım dedi, bende kendisine deneme tahtası ve kadavra olmadığımı söyleyip yapacağı cerrahi operasyonu reddettim. Vucudumda ne olduğunu bilmediğim bir kitle vardı ve bunu iki branş doktoruda bilemiyordu beni iyice endişe aldı. Bu doktorlar özel hastanede çalışan doktorlardı. Bir gün Esenler kadın doğum hastanesinden randevu aldım ,kadın doğum polikliniğine ;yaptırmış olduğum 1 çanta dolusu tetkiklerle oraya gittim. Orda beni çok güler yüzlü tatlı dilli bir doktor muayene etti tetkiklere de baktı sonrasında kendi branşındaki diğer doktorlara da danıştı fakat doktorluk hayatlarında böyle bir vak'a ile ilk defa karşılaştıklarını söylediler ve nihayetinde bizi Mani bey e yönlendirdiler. Ben kendimi basket topundan farksız gördüm o an ve iyice endişe ve korkuya kapıldım. Ve bir daha umut yolculuğuna çıkıp Mani beyin yolunu tuttuk. Mani beyin odasına muayene olmak için girerken kendisini gördüğüm an yüreğime Allah tarafından bir su serpilmiş gibi oldu. Ve Mani bey beni muayene etti tetkiklerimi inceledi ve bana şüphelendiğim bir durum var dedi ,bizi ultrason bölümüne yönlendirdi orda ultrason çektirip tekrar Mani beyin yanına gittim,Mani bey ultrasonu incelediğinde daha öncede kendisinin böyle bir vak a ile karşılaştığını ve bugüne kadar Türkiyede sadece 1 kişide görüldüğü dünyada ise 13 kişi daha önce bu durumu yaşamış dedi. Yani ben Türkiye ikincisi oldum diyebilirim. Sıra cerrahi operasyona gelmişti Mani bey bana teşhisi koyduğu için artık hiç tedirgin değildim,gönül rahatlığıyla ameliyat oldum çok başarılı bir ameliyat geçirdim yaklaşık 1 hafta gibi kısa bir sürede ayağa kalktım,günlük hayatıma dönmem çok kısa zaman aldı. Birde şunu eklemek istiyorum ben Erkek doktora giderken çok tedirgin oluyordum fakat bu durumu Mani bey ile fazlasıyla aştım. Kendisine sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Siz tıp tarihinin yetiştirdiği ender insanlardan birisiniz, değerli hasta arkadaşlar eğer Mani beye yolunuz düşerse ve size teşhisi koyarsa hiç tereddüt etmeden kendinizi hemen Mani beye emanet edin hayatınız'ın en doğru kararını vermiş olacaksınız... Benim en büyük üzgüntüm ise Mani bey in Alanyaya tayini çıkması kendisini İstanbuldan kaybetmenin üzüntüsünü ilk zamanlar çok yaşadım güvendiğim ve ne yaptığını bilen bir doktor olarak gördüm kendisini. İstanbul Mani beyin tayini dolayısıyla çok büyük cevherini kaybetmiştir...
Son olarakta şunu eklemek istiyorum Mani bey mesleğindeki üstün başarısıyla mutlaka aranan bir doktor olmalı fakat kendisinin gerçekten Halktan biri olduğunu, güleryüzlü sempatik ve içi insan sevgisi dolu biri olduğunu sakın unutmayın. Alanya halkı o kadar şanslı ki böyle mükemmel bir doktor a sahip oldu lütfen Mani hocamızın değerini bilelim. Ben Mani hocamız için çok daha fazla şey yazmak isterdim. Şimdi sabırla bu satırları okuyan değerli arkadaşlar bu satırlar bittiğinde tereddüt etmeden, Yüce Atatürk'ün dediği gibi beni Türk hekimlerine emanet edin,bende diyorumki sizler kendinizi Mani beye emanet edin. Mani bey hakkınıda binlerce sayfa yazı yazsam dahi az olur diyorum. Mani bey e bir ömür boyu başarılar dilerim....

A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Safra keseme polip teşhisi konulmuştu. Ameliyati Dr. Mani Habibi yaptı, başarılı geçti, çok kısa sürede iyileştim. Dr. Mani Beyin operasyonun gerekliliği hakkında bilgilendirmesinden, operasyon öncesi ve sonrasındaki ilgi ve alakasindan çok memnun kaldım. Kendisine teşekkür eder, meslek hayatında başarılar dilerim.

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Safra kesesinde taş ve göbek fıtığı

Safra kesesinde taş ve göbek fıtığı teşhisini belirleyerek ameliyatımı çok titiz ve başarılı bir şekilde gerçekleştiren çok iyi ilgili bir doktor mani bey. Çok teşekkür ederim başarılarınız daim olsun

H
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Göbek fıtığı ameliyatı

İstanbul Esenler de devlet hastanesinde görev yaparken göbek fıtığı ameliyatımdan dolayı tanışma fırsatı bulduğun mükemmel doktorum. Başlangıçta beni muayine etmek için göstermiş olduğu anlayıştan ve özveriden dolayı sonsuz teşekkür ederim. (ameliyattan çıkıp muayine günü olmamasına rağmen beni poliklinikte muayine edip teşhis koymuştu) Bunun yanı sıra ameliyatımın hazırlık esnasında (tahliller, analizlerde), ameliyata girişte ve vede ameliyat sırasında (lokal anastezi ile ameliyat oldum şuurum açıktı) vermiş olduğu moral ve motivasyonuyla operasyonumu çok eğlenceli hale getirdiği için 1 milyon kez size minnet duyuyorum sonsuz teşekkürler.Şunu belirtmeden geçemem ameliyatım sonuçu mükemmel nerdeyse iz bile görünmüyor. Bunun içinde ayrıca teşekkürler. Ama İstanbul'dan ayrıldığınız için çok üzüldüm.

A

Alani ne olursa olsun her uzman doktorun hasta psikolojisinden anlamasi gerektigini henuz tip ogrencisi iken kesfetmis nadir doktorlardan kendisi. Umarim kendi gibi meslegini seven, idealist meslektaslar yetistirir gunun birinde.. Guleryuzu, insanligi icin bir omur minnettarim.

N

alanında çok bilgili ve mütevazi bir hekim. Kendisi bizimle gerçekten çok ilgilendi sağolsun.

B

21/03/2012 de Acil serviste babam ile ilgilendi açık söylemem gerekirse bu kadar ilgili alakadar içten güleryüzlü pozitif bir doktoru acil servisde görmemiştim.babam ile ilgilendiğin için ve verdiğin pozitif enerji hepsinden öte güleryüzün için tşk ler.

K

ben mani hocamın hastsıyım ye ondan cok memnunoldum ve hastalarla cok güzel ilgilendiri yo iyi ki öyle hocamız var hastanemizde

F

Dr. Mani Habibi ye güleryüzü, hastaya yaklaşımı, operasyonel başarısı için çok teşekkür ediyorum. Eğer güven veren bir genel cerraha ihtiyaç duyarsanız mutlaka tavsiye ediyorum.

J

çok kibar ve saygılı bir doktor. işinde en iyisi olduğu belli oluyor. karnım felç bi şekilde gitti fakat hastaneden yuruyerek cıktım.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Op. Dr. Mani Habibi Özel Lara Anadolu Hastanesi'nde çalışmaktadırİlgili aramalar