Adres

Uğur Mumcu Mahallesi, Cebeci Şehir Parkı No:60 Sultangazi, İstanbul
Sultangazi Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi (harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Varis
  • damar hastalıkları
  • Periferik Damar Hastalığı
Tümünü göster

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
6 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
Konum: başka bir yer

Sayın Doç. Dr. Mazlum hocam. Annemin yaklaşık 7saat süren baypas ameliyatından başarılı ve sorunsuz bir şekilde çıktı. Sonrasında da sık sık hastamızı ziyaret ederek tüm gelişmeleri birebir takip edip iyileşme sürecini hızlandırdı. Çok değerli hocamıza ve hastanedeki hemşirelere hasta bakıcılara ve tüm hastane personeline emekleri için teşekkür ederiz. Sağolun.

Melek Arslan adına eşi ve çocukları. Engin ARSLAN.


S

Sayin Doktor Mazlum Sahin ve ekibine ne kadar tesekkur etsek az..Annemizin riskli olan aort anevrizma ameliyatini basari ile gerceklestirmis ve bizlerle ilgi alakasini ameliyat sonrasinda da fevkalade surdurmustur.. Ayrica 29 Mayis ek hizmet binasi kalp ve damar hastaliklari bolumunde gorev yapan hemsire ve diger calisanlara da tesekkur ederiz.Umariz ki ulkemizde daha nice sizler gibi islerini layikiyla yapan insanlar yetisir.


H

Süper bir doktor. Fazla araştırma yapmadan 29 Mayıs hastanesinin hizmetinden memnun olduğumuz için orayı tercih ettik. Mazlum bey hastalarıyla yakından ilgileniyor ve durumlarını ameliyat öncesi en iyi duruma getirmek için ne gerekiyorsa yapıyor. Benim sırf değerlerim hafif yüksek olduğu için ameliyatı hemen yapmadı. Bakıma aldı ve birkaç gün sonra ameliyatı oldum. Bypass ameliyatım çok rahat geçti ve ortalamanın üstünde bir hız ile iyileştim. Ameliyat öncesi bakım ve hastanedeki bakım sayesinde çok rahat ameliyat ve ameliyat sonrası dönem geçirdim. Bunda Mazlum hoca ve ekibinin çok büyük bir etkisi var. Ekibi de çok deneyimli ve yakından ilgili. Herkese canı gönülden tavsiye ederim.


E

Şüphesiz doğru tercih Mazlum Şahin hocamız gerek tedavi sürecinde ki başarısı gerekse hasta ve hasta yakınlarına olan yaklaşımı ile takdire değer bir hekim.


S

Çok iyi birisidir.


M

sayın mazlum hocam gerek bilgisi gerek ise hastalarına yaklaşımı takdire laik bir insandır kendisine çok teşekkür ediyorum


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Tedavi edilen hastalıklar

  • Varis
  • damar hastalıkları
  • Periferik Damar Hastalığı
Tümünü göster