Adresler

Benzer Doktorlar, Uzmanlar

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
22 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • S

  Ben romatoit artrit hastasıyım. 2014 yılı sonlarında tanı konuldu. Bir yıl bir üniversite hastanesinde tedavi oldum. Çok ilaç alıyordum, ağrılarım bir türlü geçmiyordu. Bir yakınım vasıtasıyla Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk'ü tanıdım. Hastasına önem veren, mesleğini severek yapan, ender bulunan bir doktor. Bir yıl içinde beni rahatlattı. Hastalığımı "uyur durum"a getirdi. Aldığım ilaçların sayısını ve dozunu azalttı. Diyeceğim o ki; romatoit artrit gibi ömür boyu çekeceğiniz bir hastalığınız varsa doğru adres: Prof. Dr. Mehmet Akif Öztürk.
  Ona binlerce teşekkürler. İyiki var.
  Siliber Oyat

 • Y

  Hocaya gitmeden önce ankara da 5 hastane 7 doktor gezdik. Teşhis bile koyamadilar. Hocaya gittiğimizde gayet kibar ve ilgilii. Emar çektirdi omurga intihabi teshisi koydu. İlaç tedavisine başlayalı 3 gün olmadan iyileşme belirtileri gösterdi çok mutlu olduk umudumuz yeniden kazandık. Tedaviye başlayalı 20 gün oldu ve gayet iyi gidiyor. İlaç kullanımı sırasında bazı aksil8kler yaşadık. Sıkıntıları hocaya mail ve tel. Aracılığı ile ulaşarak pratik çözümler önerdi. Umarım hocamız aracılığı ile sagligima kavuşacak
  Zelal Gürbüz

 • kendisiyle dün tanıştık,hastamızı görür görmez teşhisimizi oluşturdu,çok güven duyduk,mesleğini layıkıyla yapanlardan olduğu her halinden belli,inşallah sayesinde hastamız şifa bulacak buna inanıyorum.allah yolunu açık etsin.
  bugün 3.gün ve hastamız rahat bir uyku uyuyabildi ağrısız,ağrılarıda azaldı.mucize gibi"doğru teşhis doğru tedavi=prof.dr mehmet akif öztürk " allah razı olsun

 • Mehmet Akif Hocamı tanıdığım için Allah'ıma binlerce şükrediyorum, Hocama Ocak ayında yarı felç halde gittim. Kısa sürede teşhis ve tedavisi sonunda Allah'ın izniyle iyileştim. Hocama istediğim zaman ulaşmam, beni dinlemesi, değer verdiğini hissettirmesi, sabırlı olması, güven vermesi iyileşme sürecimi hızlandırdı Allah ondan razı olsun sağlık ve afiyet versin işlerini kolaylaştırsın. RA hastalığından şüphelenenlerin tereddüt etmeden gidebilecekleri en iyi doktor.

 • Mehmet hoca insan gibi insan dalında da uzman. Trabzon dan muayene olmaya gittim çokta memnun kaldım.

 • Ben 10 yıldır sle ( lupus) hastasıyım.bu yaz aynı gün içinde nöbetler geçirdim,mehmet akif hocam anında beni kabul etti ve tedavimi başlattı.olağanüstü zeki ve aktif bir doktor, kendisine her an ulaşabildim daha mükemmel ne olabilir ki... Hocam sonsuz teşekkürler...

 • Annem 78 yaşında ve 40 seneden fazla bir süredir Romatoid Artrit hastasıdır. Mehmet Akif Hocamızın titiz takibi ve tedavis asyesinde hayat kalitesini koruyabilmekte ve en ileri seviyedeki RA' ya rağmen kimseye muhtaç olmadan yaşamına sürdürebilmektedir. Minnet ve şükranlarımı arz ederim, teşekkürler Saygıdeğer Hocam, Allah gönlünüze göre versin, sağlık ve afiyetle yaşayın. M. Cem ÖZİNAL

 • ben Behçet hast. 2 yıldır tedavi görüyorum .hocam la tanışmadan önce 4 yıl teşhis için bekledim .hocamla tanışdıktan sonra 1 ay içinde teşhis konuldu tedaviye başlandı.hocam hem bir insan olarak çok ıyı hemde dr olarak çok mükemmel .artık dr 29 mayıs hast çalışmıyr.gazi hastanesindede eğitimci olarak çalışıyor.

 • 7 yıldır skleroderma hastasıyım. Mehmet Akif hocaya hayatımı borçluyum. Oksijen tüpüne bağlanma aşamasındayken kendisiyle tanıştım. Şu anda günde 5 km. yol yürüyebiliyorum. Onu kelimelerle anlatmak pek mümkün değil. Sağlık konusunda her başım sıkıştığında kendisine danışıyorum. Ve her defasında mutlaka bir çözüm yolu buluyor. Sadece teşhis koymak için değil, çözüm üretmek adına çaba gösteriyor kendisi. Allah ondan bin kere razı olsun. Allah başımızıdan eksik etmesin.

 • Korku oluşturarak değil ilgiyle hastalarına yaklaşan, her yönüyle değerlendirme yapan başarılı bir hekim. Derdinin ticaret olmadığı konuşmaya başladığınız anda ortaya çıkıyor. Allah sayılarının artmasını nasip etsin.

 • Kesinlikle tavsiye ederim , rabbim bi hastalık vermesin ama hastalıkla karşılaştığınızda kapısına gidebileceğiniz böyle birinin olması çok güzel. .Allah razı olsun hocamdan,sadece bir kez muayenesine gittim çok şükür iltihaplı romatizma hastası olmadığımı söyledi, ona gitmeden önce birçok doktor direk eklem romatizmamın olduğunu ve hemen ilaç tedavisine başlamam gerektiğini söyledi (karaciğer hastası olduğum için de ilaç kullanamıyorum ).Bence en önemlisi insanların hastalıklarından faydalanıp sömüren biri değil böyleleri de var! Mesleğini hakkıyla icra ediyor .Yolunuz her zaman açık olsun hocam ...

 • Mükemel bir İnsandı işine önem veren ve hastasına önem veren bence mükemel bir insandı gazi ünversitesi böyle bir hocayı kayıp etmesine ben bir anlam veremedim biz hastalara yapılmış büyük haksızlıktır eşimde iltahaplı romatizma hastasıdır Mehmet Akif hocanın hastasıydı ayrılması bizleri yıkmış vaziyette hocamızın zamanında hem pıskoloji hem morelmen bizlere destekti lütfen hocamızı geri gelmesi için elimizden geln her şeyi yapalım böyle hocalar birdaha nezaman gelir lütfen rıca ederim

 • MÜKEMMEL BİR DOKTOR VE İNSAN ALLAH ONDAN RAZI OLSUN VE AKİF HOCAM GİBİ DOKTORLARIN SAYISINI ARTIRSIN 7 YILDIR HASTASIYIM KENDİ İLE BİRLİKTE ARKADAŞLARINIDA SEFERBER ETTİ ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM.

 • hocam hem harika bir doktor hemde harika bir insan.verdiği güven sayesinde insan hastalığını unutuyor.hastasıyla kendi ailesi gibi ilgilenen ,testler iyi çıktığında şükürler olsun diyen ve yüzü gülen harika insan.

 • 9 yıldır stil hastasıyım doktorum M. Akif Öztürk e minnettarım. zor bir hastalık fakat darda kaldığımda her soruma usanmadan cevap veren mütevazi yüksek gönüllü bir doktora raslattığı için Allaha şükürdarım. hiç dolaşmayın romotoloji hastalarına tavsiyem. alanında başarılı bir doktor. Allah yolunu açık etsin.

 • ben dilek türkmez.sayın hocamda 7 aydır tedavi altındayım ve cok memnunum.işinde çok başarılı ve hastaları ile çok ilgilenen bir hekim.şuanda yaşıyorsam sayın m. akif öztürk hocama borcluyum.çok minnettarım.

 • üstün kalite 1 numara insan ve hekim

 • Bu kadar tatlı bu kadar iyi, hastasıyla bu kadar güzel ilgilenen nadir hekimlerimizden biri. Allah yolunu açık etsin inşallah.

 • 6 yıldan beridir Akif Hocamın kontrolündeyim. İltihaplı romatizma tanısı konulduktan sonra ilaç tedavisi uygulandı. Hocamın sayesinde sağlıklı bir yaşam sürmekteyim. Hocamın bu alanda önde gelen hekimlerden biri olduğunu düşüyorum. Kendisine hastalarına göstermiş olduğu ilgisinden dolayı çok teşekkür ederim.

 • ÇOK KALİTELİ HASTASIYLA GERÇEKTEN ÇOK İYİ İLGİLENEN BİR DKTOR ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN BÖYLE HOCALARA TÜRKİYENİN GERÇEKTEN İHTİYACI VAR

 • cok cok iyi bir doktor

 • başarılarının devamını dilerim

Bu doktor musunuz?

556

hasta son 30 günde bu profili görüntüledi

Bu profil sizin mi?
Kontrolü devralın