Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

İç hastalıkları uzmanı, Çocuk sağlığı ve hastalıkları doktoru, Radyolog, Genel cerrah, Nörolog, Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, Ürolog, Göz doktoru, Kardiyolog, Fizik tedavi uzmanı, Kulak burun boğaz doktoru, Göğüs hastalıkları doktoru, Enfeksiyon hastalıkları uzmanı, Kalp ve damar cerrahı, Beyin ve sinir cerrahı, Dermatolog, Ortopedi ve travmatoloji uzmanı, Anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, Gastroenterolog, Hematolog, Nefrolog, Çocuk nefroloji uzmanı, Radyasyon onkoloğu, Acil tıp doktoru, Onkolog, Neonatolog, Mikrobiyolog, Plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, Nükleer tıp doktoru, Çocuk hematolojisi doktoru, Romatolog, Çocuk nöroloji uzmanı, Çocuk cerrahı, Çocuk metabolizma hastalıkları doktoru, Psikiyatrist, Endokrinolog ve metabolizma hastalıkları dokt, Patolog, Çocuk psikiyatristi, Çocuk kardiyoloğu, Göğüs cerrahı, Halk sağlığı hekimi, Çocuk onkoloji uzmanı, Çocuk endokrinoloji doktoru, Çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzman, Biyokimya uzmanı, Çocuk beyin ve sinir cerrahı, Çocuk alerjisi doktoru, Algoloji doktoru, Farmakolog, Onkoloji cerrahı, İmmünolog, Çocuk üroloğu, Pratisyen hekim, Çocuk enfeksiyonu doktoru, Geriatri uzmanı, Üreme endokrinolojisi ve infertilite doktoru, Çocuk genetik doktoru, Göğüs hastalıkları ve tüberküloz doktoru, Akupuntur uzmanı, Çocuk romatoloğu, Çocuk göğüs hastalıkları doktoru daha fazla

Profilinizin kontrolünü alın Bilgileri düzenle

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 ... daha fazla

Kuruluştaki doktorlar

En yakın kuruluşlar

Hakkımızda

Hakkımızda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 9 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 9 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 37 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 39 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 19 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 24 adet kardiyoloji uzmanı, 21 adet kulak burun boğaz uzmanı, 12 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 10 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 43 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 16 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 24 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Konyayolu Öğretmen Evi Krş Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122024444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

Adres bilgisi

 • Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

  Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu)

  Çankaya,

  İletişim bilgileri

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Uğur Coşkun

  Tıbbi Onkoloji, İç Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Mehmet KAHYA
   Ugur hocayi internetten arastirarak bulduk kendisi de ilgilendi yonlendirdigi hoca da cok ilgilendi hastamiz ameliyatini gecirdi suan tedavi asmasinda cok tesekkur ederiz.

  • Tavsiye üzerine gittik Uğur Hocam'a. Bir yakınımın meme Ca hastalığından doalyı birçok defa gidip geldik.Sakin olması ve hastalıgı net bir şekilde anlatması çok güzeldi. Aynı zamanda hastanın ailesiyle olan dialoğu da harika.Onlarında psikolojilerini düşünerek davranıyor. Şuanda iyi hastamız. Moralide çok yüksek. Bütün süreci anlattı. Kemoterapi ve ilaç tedavi süreci hakkında detaylı olarak bilgilendirmelerde bulundu. Çok memnun kaldığımız için ihtiyacı olan herkese tavsiye ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at


 • Oğuz Söylemezoğlu

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • Kızımızı 2 yıldır eklem ağrıları ve protein kaçağı nedeniyle birçok doktora götürdük. Sonunda Oğuz hocamız ın koyduğu tanı sayesinde tedavisi yapıldı.Bilimsel yaklaşımı ve yakın ilgisi nedeniyle kendisine çok teşekkür ediyoruz

  • Oğlumuzun FMF sıkıntıları ile ilgili olarak başvurduğumuz Hocamızın hem bilimsel hem de insancıl yaklaşımından son derece memnun kaldık.Hastayı bilgilendirme ve bilinçlendirme konusunda gösterdiği ilgiyi yürekten tebrik ediyoruz.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (12) göz at


 • Banu Çaycı

  Akupunktur, Sertifikalı Medikal Estetik Uzmanı, Tıbbi Biyokimya, Prof. Dr.

  • Ben uzin zamndir banu hanima geliyorum. Bircok fiziksel & piskolojik sorunlarima iyi geldi gercekten guzel bir uygulama denemenizi tavsiye ederim..

  • 9 yaşındayım sağlıklı kilo vermeye başladım doktorumdan çok memnunum ve teşekkür ederim :) Sağlıklı yaşam ve sağlıklı beslenme.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (10) göz at


 • Ahmet Memduh Kaymaz

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • DU

   Memduh Hocam beni 2. kez bel fitigindan ameliyat etti.Hocam'i 2005 yılında tanımıştım ve çok şaşırmıştım "Bu kadar hastaları ile ilgili,şefkatli,empati kurabilen,tebessüm eden ve tevazu sahibi bir doktor var miydi" diye...İnsanlığını ünvanının önünde tutuyor.Ben Hocam'a "EMİN ve EHİL ELLER"diyorum.Rabbim Hocam'i sevdiklerine ve ailesine bağışlasın,uzun ömürler versin...İyi ki varsınız Sn. Prof.Dr Ahmet Memduh Kaymaz...

  • Memduh hocayi kelimelerle anlatmak cok zor isinde cok basarili bir suru doktora gittim ankarada hepside isinde uzman ismin yapmis doktorlardi ama ben amaliyatimi memduh hocanin yapmasina karar verdim ve ne kadar dogru bir karar verdigimi amaliyat sonrasinda anladim.Gözu gonlu tok kendine son derece guvenen kendinden emin durust ve dogru doktor.Türkiyede boyle bir hekim oldugu icin cok sansliyiz

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (57) göz at


 • Murat Akın

  Genel Cerrahi, Doç. Dr.

  • TK

   Murat hocam 2016 yılı kasım ayında kıl dönmesi ameliyatımı yaptı. Ameliyat öncesi hastalığımla ilgili yaptığı açıklamalar ve kendisinin bu konuda yaptığı çalışmalar inanılmaz içimi rahatlattı. Bu konuda oldukça fazla tecrübesi var. Ameliyatımı bizzat kendisi yaptı ve çok başarılı bir ameliyat geçirdim. Hastanede 2 gece yattım. Ameliyattan sonra bizzat kendisi sürekli ilgilendi. Her konuda her sorumu cevapladı. Kendisini kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Verdiği güven ve mütevazı kişiliği sayesinde çok memnun kalacağınızı düşünüyorum. Teşekkürler hocam, iyi ki varsınız.

  • Selamlar,Murat hocamla bir tanıdığın tavsiyesi üzerine kayınvalidemin göğüs kanserinin tedavisi için tanıştık.Murat hocam gerçekten gösterdiği samimiyet ve ilgisi ile bizi çok rahatlatmıştır.Yönlendirmeleri sayesinde tedavi ve ameliyat sürecini çok rahat geçirmenizi sağlamıştır. Kendisine çok minnettarız.

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (26) göz at


 • Cem Yücel

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • Nedim Bayraktar (21-2-2017);Eşimin troid nödülü rahatsızlığı vardı.Gerekli tahlilleri yapıldıktan sonra doktorların cerrahi müdahale yapılması gerektiği önerileri oldu.Cerrahi müdahale dışında farklı bir yöntem var mıdır yok mudur araştırması gereği duydum.Nette gezinirken Cem Yücel hocanın konuyla ilgili Cnn türk televizyonundaki videosu dikkatimi çekti dinledim.Bahsi geçen radyofrekans ablans yöntemini denememiz gerektiği kanısı oluştu.Derhal Cem Yücel hocayla kontak kurum.Soluğu muayene hanesinde aldım, birebir bu yöntemi tekrar kendisinden bir daha dinleyince hemen uygulama için randevu aldık.Eşim randevu günü için hazırdı 30-40 dakikalık başarılı bir öperasyon geçirdi.Cem Yücel hocanın gerek öperasyon öncesi hazırlıklarında gerekse öperasyon sonrası ilgi ve alakasından son derece memnun kaldık.Operasyondan 3 ay sonraki ultrasyon kontrölünde nödüllerde %48 lık 6. ayın sonunda ise %58 oranında küçülme olduğu gözlemlendi.Normal cerrahi müdahalelerde hastalar ömür boyu ilaç kullanmak zorunda kalırken Radyofrekas ablans yönteminde böyle bir zorunluluk olmamasi yaşam kalitesi yönünden çok olumlu.İyiki Cem Yücel hocamızı tanımışız.Kendisine çok çok teşekkürler..!!!

  • ST

   18 yaşındaki kızımın troid nodülü olduğunu öğrenince yaşadığım şehirdeki bir çok doktora muayene ettirerek gerekli tetkikleri yaptırdık. Yapılan biyopsiler , ultrason çekimleri ve diğer tetkikler sonucunda; tüm doktorların ortak kanısı cerrahi müdahalenin kaçınılmaz olduğu, hatta boyutu itibariyle fazla büyük olduğundan ilerleyen zamanlarda geri dönüşü olmayan sıkıntılar yaşayabileceğimiz ve bekletmeden bir an önce ameliyat olması gerektiği idi. Kızımın ameliyat esnasında yaşayabileceği riskler, ameliyat sonrasında ömür boyu ilaca mahkum olacağı ve düzgün çalışan troidlerinin tamamının alınacak olmasından dolayı ileride yaşayabileceği tüm olumsuzlukları düşündükçe ameliyata sıcak bakamıyordum. Bir yandan doktorların; mutlaka ameliyat olması gerekir aksi takdirde kızının hayatını tehlikeye atarsın söylemleri, diğer yandan şayet ameliyat olursa onu ömür boyu ilaca ve bir sürü olumsuzluğa mahkum edeceğim düşüncesi bir anne olarak beni farklı alternatifler aramaya sevk etti. Yaptığım araştırmalarda Cem Hocamın troid nodüllerinde RFA yöntemiyle başarılı sonuçlar aldığını öğrendim ve öncelikle telefonla Cem Hocam'a ulaşarak detaylı bir görüşme yaptık. Hocamın gerekli bilgilendirmeleri ve güven veren yaklaşımından dolayı operasyona karar verdik. 05.11.2016 tarihinde lokal anestezi ile yaklaşık yarım saat süren operasyonun ardından hiçbir olumsuzluk yaşamadan kızımla oradan ayrıldığımızda yaşadığımız mutluluk, 22.01.2017 tarihindeki ilk kontrolümüzde aldığımız müjdeli sonuçla kat kat arttı. Nödül %82 oranında küçültmüştü. Ameliyatsız ve bu kadar kısa bir zamanda böyle bir sonuç almanın mutluluğunu bize yaşattığı için hocamıza ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu vesile ile buradan bizim durumumuzda olan tüm hastalara seslenmek istiyorum. Cem Hocamın çok değerli tecrübeleriyle hiç çekinmeden ve gönül rahatlığıyla bu yöntemden yararlanarak tedavi olmalarını ve şifa bulmalarını ısrarla tavsiye ediyorum.
   Birsel ERGÜN/TRABZON

  Bu doktor hakkındaki tüm görüşlere (8) göz at


 • Mustafa Ramiz Tel

  Acil Tıp, Ass. Dr.

  • doktor bey beni tüm dikkatiyle dinledi ve hem teşhisi hem de tedavisi mükemmeldi.


 • Hande Ayraler

  Çocuk Psikiyatrisi, Ass. Dr.

  • Duygu durum bozukluğu tedavisi için yatmış olduğum klinikte uygulanan tedavi sırasında tanışma fırsatı bulduğum sevgili doktorum hastalara gösterdiği ihtimam ve tıp etiği kurallarını uygulamada ortaya koyduğu hassasiyetle dikkati çekmiştir.Kendisi taktire şayan iyi bir doktordur.


 • Ali Furkan Batur

  Üroloji, Uzm.Dr.

  • KALİTELİ HEKİM VE İNSAN


 • İbrahim Doğan

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • Dalında çok iyi bir doktor.