Uzmanları gör

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 ... daha fazla

Hakkımızda

Adres bilgisi

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi

Emniyet Mah., Mevlana Blv (Konya Yolu)

Çankaya ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Hakkımızda

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kadrosunda 9 adet acil tıp uzmanı, 1 adet adli tıp uzmanı, 1 adet akupunktur uzmanı, 1 adet algoloji uzmanı, 13 adet anesteziyoloji ve reanimasyon uzmanı, 19 adet beyin ve sinir cerrahisi uzmanı, 2 adet çocuk alerjisi uzmanı, 7 adet çocuk cerrahisi uzmanı, 4 adet çocuk endokrinolojisi uzmanı, 1 adet çocuk enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 3 adet çocuk gastroloji hepatoloji ve beslenme uzmanı, 1 adet çocuk göğüs hastalıkları uzmanı, 8 adet çocuk hematolojisi uzmanı, 8 adet çocuk kardiyolojisi uzmanı, 6 adet çocuk metabolizma hastalıkarı uzmanı, 9 adet çocuk nefrolojisi uzmanı, 9 adet çocuk nörolojisi uzmanı, 5 adet çocuk onkolojisi uzmanı, 5 adet çocuk psikiyatrisi uzmanı, 37 adet çocuk sağlığı ve hastalıkları uzmanı, 17 adet dermatoloji uzmanı, 10 adet endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanı, 17 adet enfeksiyon hastalıkları uzmanı, 20 adet fiziksel tıp ve rehabilitasyon uzmanı, 11 adet gastroenteroloji uzmanı, 39 adet genel cerrahi uzmanı, 4 adet göğüs cerrahisi uzmanı, 19 adet göğüs hastalıkları uzmanı, 18 adet göz hastalıkları uzmanı, 4 adet halk sağlığı uzmanı, 11 adet hematoloji uzmanı, 52 adet iç hastalıkları uzmanı, 1 adet immünoloji uzmanı, 29 adet kadın hastalıkları ve doğum uzmanı, 17 adet kalp ve damar cerrahisi uzmanı, 24 adet kardiyoloji uzmanı, 21 adet kulak burun boğaz uzmanı, 12 adet nefroloji uzmanı, 8 adet neonatoloji uzmanı, 25 adet nöroloji uzmanı, 7 adet nükleer tıp uzmanı, 20 adet ortopedi ve travmatoloji uzmanı, 13 adet plastik rekonstrüktif ve estetik cerrahi uzmanı, 11 adet psikiyatri uzmanı, 10 adet radyasyon onkolojisi uzmanı, 43 adet radyoloji uzmanı, 9 adet romatoloji uzmanı, 1 adet tıbbi biyokimya uzmanı, 8 adet tıbbi mikrobiyoloji uzmanı, 16 adet tıbbi onkoloji uzmanı, 5 adet tıbbi patoloji uzmanı, 24 adet üroloji uzmanı, bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Ankara ilinde Konyayolu Öğretmen Evi Krş Yenimahalle adresinde bulunmaktadır. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde bulunan bir doktordan randevu almak için 3122024444 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tıbbi tesis tipi

 • Tıp Fakültesi

En yakın kuruluşlar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

 • Zeynep Aktas

  Göz Hastalıkları, Doç. Dr.

  • I

   Babam glokom hastasıydı.Farklı bir doktora gittik. Onlar ameliyatını yapamadıkları için Zeynep Hanım'ı tavsiye ettiler bize.Zeynep Hanım'a bir kere muayeneye gittik, muayeneye gittiğimiz gün hastalık baya ilerlediği için ameliyat günü verildi ve Zeynep Hanım babamın ameliyatını gerçekleştirdi.Ameliyat sonrası da bir sorun yaşanmadı.Ameliyat çok başarılı geçti.Zeynep Hanım da kontrolden sonra ameliyatın güzel olduğunu söyledi. Zeynep Hanım ameliyatla ilgili bütün olumsuzlukları,iyi gidecek her şeyi bize açıkladı.Bir doktor hasta ilişkisi gayet iyiydi.Ben de glokom hastasıyım.Ben de şu an tedavi görüyorum, ameliyat gibi bir durum olursa ben de Zeynep Hanım'a gelmeyi düşünüyorum.

  • S
   Konum: Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi HastanesiHizmet: Glokom Ameliyatı

   Konjtinal glokom nediniyle basvurdum ve amelilyat yapildi 3 defa suanda Bebeğim gormesini Zeynep hocama borçluyuz harika bir insan harika bir doktor kesinlikle cok değerli çocuğum 5 günlük ve 3 aylik 5 aylik iken 3 amelyat yaptı ve bebegimiz gozleri suanda cok iyi hersey icin teşekkür

  Tüm görüşlere (12) göz at


 • Oğuz Söylemezoğlu

  Çocuk Nefrolojisi, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • S
   Konum: MuayenehaneHizmet: Randevu

   Oğuz hocamdan Allah razı olsun, 7 yaşında Akdeniz Ateşi hastalığı olan kızımın artık atakları olmuyor, Oğuz hocamız sayesinde çocuğum karın ağrısı diye bir şey kalmadı. kendisine çok teşekkür ederiz,

  • A
   Konum: MuayenehaneHizmet: Randevu

   Oğlum fmf hastası.Bu doğrultuda internetten araştırma yaparken Oğuz hocayı Bulduk.Bizi karşılaması bilgilendirmesi çok güzeldi.Her sorumuza gayet güzel cevaplar verdi.Tüm kontrollerimizi artık Oğuz hocaya yaptıracağız.

  Tüm görüşlere (18) göz at


 • Peyami Cinaz

  Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları, Prof. Dr.

  • O
   Konum: Peyami Cinaz MuayenehaneHizmet: Büyüme Takibi

   2013 yılın 140.5 cm boy uzunluğuyla tedaviye başladım genetik olarak ulaşacağım boy sınırım 1.55 cm idi hormon tedavisiyle 2017 de 1.72 olarak tedavimi tamamladım şuan okumakta olduğum pilotaj bölümü için boy sınırı 165 cm peyami hocamla tanışmasaydım hayallerimdeki mesleği gerçekleştiremeyecektim. Hocama hayallerimi borçluyum ilginiz ve her şey için çok teşekkür ederim hocam iyiki varsınız.

  • G
   Konum: Peyami Cinaz MuayenehaneHizmet: Büyüme Takibi   2,5 sene öncesinde büyük oğlumuzun büyümeyle ilgili sıkıntısı olduğu için bir arayışa girdik ve burada yazan yorumlardan da yola çıkarak Peyami Bey’le tanışma fırsatı bulduk. Gerçekten çok ama çok şanslıyız. İlk 1,5 sene 6 ayda bir genel kontrollere gittik . Peyami Bey’in her bir kontrolde çok özverili , güleryüzlü, hassas davranışlarıyla oğlumuzun bu süreci çok güzel geçirdik. Doğru bilgilendirmeleri sayesinde gelişimizde ilerleme kaydettik ve etmeye de devam ediyoruz. Ve asıl önemli olan son 1 senedir yurtdışına taşınmamıza rağmen Peyami Bey’in bizi bırakmaması. Aklımıza takılan ne varsa kendisine gönül rahatlığıyla sorabiliyor ve ulaşabiliyoruz. Kendisi mutlaka ama mutlaka bize en kısa zamanda geri dönüş yapıyor ve aklımızda hiçbir soru işareti bırakmıyor. Yardımlarınız ve hassasiyetiniz için tekrar tekrar teşekkür ediyoruz Peyami Hocam...

  Tüm görüşlere (16) göz at


 • Cem Yücel

  Radyoloji, Prof. Dr.

  • R
   Konum: Cem Yücel MuayenehanesiHizmet: Diğer

   Prof.Dr. Cem Yücel’e uzun yıllardır devam eden migren şikayetim nedeniyle bir dostumun tavsiyesi üzerine gittim. Migren için uygulanan böyle bir tedaviden daha önce hiç haberdar değildim. Nasıl bir tedavi uygulanacağını bana sabırla ve gayet açıklayıcı bir şekilde anlattı ve devamında ultrason eşliğinde ağrı tedavisi uyguladı. Yaklaşık 20 dakika süren ve acısız olan bu işlemin üzerinden 20 gün geçti. Haftada ikiyi bulan çok şiddetli migren atakları yaşarken 20 gündür çok rahatım. Böyle bir rahatsızlıkla yaşayanlar bilir ki 20 günü ağrısız geçirmek hayal gibi birşeydir. Kendisine çok müteşekkirim.

  • S
   Konum: Cem Yücel MuayenehanesiHizmet: Diğer

   Merhaba, 38 yaşında son 3 senedir RAHİMDE MİYOM büyümesi(8cm) ve buna bağlı olarak ciddi kanama şikayetleri olan bir hastaydım. Kanamalar 3 hafta aralıksız sürdüğünde kadın doğum doktorum derhal ameliyat olmam gerektiğini, fakat ameliyat sırasında rahimimin de alınma ihtimalinin olduğunu söyleyince, panikledim ve 1 hafta boyunca ciddi bir araştırma yaparak Cem hocayla tanıştım. Rahim gibi önemli bir organımı kaybetmek istemediğim için Cem Hoca'nın uyguladığı ablasyon yöntemiyle operasyon geçirdim. Operasyon oldukça başarılı geçti. Ertesi gün kalktığımda sanki ameliyat olmamış gibiydim; yok denecek kadar az ağrım vardı, bir kaç güne kadar o da kalmadı. 1 hafta sonra kontrole gittiğimde MİYOMDA ciddi oranda küçülme olmuştu. İnanılır gibi değildi. Son iki aydır ise adet kanamalarım oldukça düzenli ve olması gerektiği gibi. Cem Hoca gibi ilerici bir hekimle tanıştığım için kendimi şanslı sayıyorum.Kendisine ne kadar teşekkür etsem az. Benim gibi şikayeti olan ve ameliyat olması gereken hanımlar mutlaka bu yöntemi(ameliyatsız ablasyon tekniği) düşünmelisiniz. Her zaman umut vardır...

  Tüm görüşlere (17) göz at


 • Hakan Emmez

  Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Prof. Dr.

  • A
   Konum: Medicana International AnkaraHizmet: Nöroonkolojik Cerrahi

   Eşimin meningiom ameliyatını hocam yaptı. Ameliyat öncesi bilgilendirme, yoğun bakım ve ameliyat sonrası tüm aşamalarda hasta ve yakınına olan ilgisinden dolayı son derece memnun kaldık. İşini iyi yapıyor olmanın ve tecrübenin verdiği özgüveni hastaya ve yakınına son derece iyi yansıtıyor. Eşim çok şükür bir gün yoğun bakım (hatta yarım gün diyebilirim) ve üç gün serviste kalmanın ardından taburcu oldu. Ellerine sağlık hocam.

  • Z
   Konum: Medicana International AnkaraHizmet: Beyin Anevrizması Onarımı

   25 Haziranda 2 evre beyin tumörü ameliyatımı Hakan Hoca yaptı.
   Bir anda ortaya çıkan nöbet sonrası doktor arayışına girince heryerden en az farklı yerden doktorların kendi whatsapp gruplarının da içinde oldugu gruplardan bile hocamın adı geldi bize.
   Çok sakin, kişiyi gereksiz germeyen işinin
   Ehli bir uzman.
   Allah'ım'a çok şükür hocamızı karşımıza çıkardı. Hocam Allah size hayırlı uzun ömürler versin. Iyi ki varsınız.

  Tüm görüşlere (64) göz at


 • Mustafa Ramiz Tel

  Acil Tıp, Ass. Dr.

  • P

   doktor bey beni tüm dikkatiyle dinledi ve hem teşhisi hem de tedavisi mükemmeldi.


 • Ali Furkan Batur

  Üroloji, Uzm. Dr.

  • A

   KALİTELİ HEKİM VE İNSAN


 • İbrahim Doğan

  Gastroenteroloji, Prof. Dr.

  • D

   Dalında çok iyi bir doktor.


 • Şeyma Banu Bozkurt

  Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Ass. Dr.

  • A

   gazi ü. kadın doğum bölümündedoğum yaptım. kendisi güler yüzlü ve işine hakim bir doktor.


 • Berrin Günaydın

  Anesteziyoloji Ve Reanimasyon, Prof. Dr.

  • C

   Cerrahi müdahele öncesi Anestezi Uzmanımın yaklaşımı, rahatlatıcı tavırları, gerekenden fazla radyoaktif ışın veya ilaç almamı önleyici perspektifi, ilgi ve uyanma sırasındaki mesleki başarısı "En iyi Hekim" kıstasları ile bire-bir örtüşmektedir. Özellikli ameliyatlar için anestezi konusunda kesinlikle Sayın Hoca'mızı tavsiye ederim.


İlgili aramalar