Adres

Marmaris Özel Yücelen Hastanesi
Turgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Marmaris, Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Randevu

Kritik Boyun Ameliyatı +2 daha fazla

Mikroskobik Disk Cerrahisi

Spinal Meningomiyelosel TamiriHizmetler

Başlıca Hizmetler


Turgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Muğla

Marmaris Özel Yücelen HastanesiTurgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Muğla

Marmaris Özel Yücelen Hastanesi

Diğer Hizmetler


Turgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Muğla

Marmaris Özel Yücelen HastanesiTurgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Muğla

Marmaris Özel Yücelen HastanesiTurgut özal cad. No.1 cumhuriyet mah. Beldibi mah., Muğla

Marmaris Özel Yücelen Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

Konya doğumluyum.1978 yılı Konya Maarif Koleji mezunuyum.1985 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesini bitirdim.Mecburi hizmetimi Samsun Terme ...

Daha fazla

Diğer içerikler

Makaleler (1)

Röportaj

24 hasta/danışan görüşü

Genel skor

A

Ben 2004 senesinde ameliyat oldum. Benim bel fıtığım vardı kalçam da ağrı oluyordu oturup kalkamıyordum kalktığım da oturamıyordum uyuyamıyordum açık ameliyat oldum.Ameliyat öncesi ve sonrasında bilgilendirdi ameliyat günüm de ayağa kalktım şuan da memnunum.

A

Ben yürüyemiyordum ağrılarımın kesilmesi için gittim Mr falan çekildim sonucunda bel de kayma ve çatlak vardı hocam ameliyat olmam gerektiği söyledi bana o kadar büyük güven verdi ki burada olmak istedim 2 güne ameliyat ayarlandı 6 tane platin takıldı ağlayarak girdiğim hastaneden gülerek çıktım 6 ay oluyor hiç bir ağrım olmadı herhangi ilaç kullanmıyorum her şey yolunda gözüküyor. Gönül rahatlığı ile gidebilirler daha sonra annemi de götürdüm dizi için gittik o da çok iyi geldi. Genel anlam da çok memnun kaldık.

N

Hocam sayesinde çok sağlıklıyım hayatıma devam ediyorum hem o zor günüm de hem de sonrasında kendisini son derece yanımda hissettim o günden bu yana etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum. Bel fıtığı şikayeti ile gitmiştim uzun bir süre olduğunu söylemişti doktor bu süreçte yanımda oldu. Hem manen hem de tıbbi olarak desteğini hissettim. Kendisine teşekkür ederim. İyi ki var.

Ş

Ben çok şiddetli rahatsızlık ile gittim fıtık denni omurga dendi bir çok tedavi gördüm manuel terapi iğne masaj ama hiç bir fayda görmedim. Hocam prp yaptı 4-5 seans da 4 senenin sonunda ben boynumu çeviremiyordum kızıma annenin boynu sakat mı diyorlardı iyileşti daha sonra büyük sorunu belimle yaşadım Mr çekildim fıtık dendi 3 tane fizik tedavi iğne masajlar yapılması gereken her şey yapıldı yine fayda görmedim tekrar Mehmet Ali Beye gittim.3 çocuk doğurdum bağırarak ama bel ağrımda bu kadar bağırdım eğilemiyordum yatakta yatarken üzerimi örtemiyordum Allaha şükürler olsun ki 3 seans da kurtuldum mükemmel birisi Allah başımızdan eksik etmesin böyle hocalarımızı, elinin tecrübesi ne yapması gerektiğini biliyor ağrının nereden geldiğini biliyor tahlilleri mr röntgenleri çektirip her şeyi yapıyor. İyi ki ona gitmişim.

K

Ben bel fıtığı ameliyatı oldum platin takıldı 10 adet ameliyat iyi ve başarılı ameliyat oldu.1 seneden fazla oldu çok iyi. İlk gittiğim zaman Mr çekildim ameliyat olmam gerektiğini söyledi ben araştırdım İstanbula kadar gittim sonra döndüm Mehmet Beye geldim arkadaşım da Mehmet Bey'e ameliyat olmuştu ben de kararımı verdim tekrar Mr çekildim tabi bu süreçte bir süre geçtikten sonra hastalığım ilerleme oldu daha çok platin takım gerekti felçlik durumum olabileceğini söylemişti ameliyat olmazsam eğer şuan da iyiyim dikkat etmem gerekiyor. Hocamın ellerine sağlık bana göre bundan daha iyisi olamazdı.

E

Tedavimden %100 sonuç aldım ben voleybol antrenörüyüm kolum da ciddi problem vardı eskisinden daha iyiyim çocuklara antrenman verebilir hale geldim. Ben Marmaris'te doktorumuzun bu tedaviyi uyguladığını bilmiyordum bir tanıdık vasıtası ile gittim Mehmet Bey'i bulamasaydım eğer ertesi gün ameliyata girecektim. Kendisi 3 seans kök hücre tedavisinden bulundu. Bu tedaviyi bir çok kişiye tavsiye ettim. Ben 3.seans da ağrılarım tam olarak geçmese de azalmıştı o yüzden istemedim ama doktorum haklı çıktı.

Ö

Ben bundan 6 sene önce bel fıtığı teşhisi kondu ve fıtık patlamış ve bir an önce ameliyat olamam gerektiğini söyledi. Babam ameliyattan korktu için beni ilk kırık çıkıkçıya götürdü oradan sonuç alamayınca 1 hafta sonra Mehmet Ali Bey'e gittim ve ameliyatımı oldum. Ameliyathaneye giderken sakinleştirici verdiler ben çıktığım da hale beni neden götürmediniz diyordum su gibi geldi geçti çok başarılı geçti doktor beye teşekkür ediyorum fıtığım patladığı için sol ayağımda his kaybı oluştu üzerine basamıyordum eğer ameliyat olmasaydım sol ayağımın felç kalma ihtimali vardı ameliyat sonrasında bunların hepsi geçti hiç bir sıkıntım kalmadı. Ben hastane de yatarken annem refakatçımdı annemin migreni vardı. Migreni tekrar etti ben de ameliyathaneye giderken hemşireye sordum doktoru nasıl birisi diye tanımadığım için hemşire de o kadar rahat olabilirsin ki benim migren ağrım vardı iğne tedavi migrenimi yok etti dedi ben de anne söyledim migren tedavi ben annem ameliyathaneden çıktığım da iğne tedavisine başladı. Annemin kronik migreni geçti. Allah razı olsun hala iletişim halindeyiz daha sonra annem de bel fıtığı ve boyun fıtığı çıktı şimdi onun tedavisi sağladı ağrıları geçti.

A

Bel fıtığı ile başvurdum operasyonu yapıldı operasyon sonucu gayet iyi duruma geldim herhangi sıkıntı yaşamadım süreç başından sonuna kadar takibini iyi yaptı başarılıydı. Kendisine tavsiye üzerine gittim tanıştım işleme başladı işlemler neticesinde iyi yere getirdi kendisine teşekkür ederim.

U

Ben boyun fıtığı teşhisi ile gittim Mehmet Ali Bey çok iyi ilgilendi tedavime karşılık buldum 2-3 yıl oldu hiç bir sıkıntı yaşamadım. Çevremden eş dost tavsiye üzerine gittim daha önce çok yere gittim ameliyat dediler Mehmet Ali Bey bana farklı tedavi ile uygulayarak iyi olmamı sağladı ona minnettarım çok iyi doktor herkese de tavsiye ederim.

K

Ben de çok uzun yıllardır bel ağrısı vardı. Belim de 3 tane fıtık var tedavi ile 6 yıldır iyi geçti. Proloterapi uygulandı çok memnunum ve çevremde bu rahatlığı olan tüm arkadaşlarıma önerdim ve gönderdim. Ben Marmaris'te yaşadığım için birisine sordum onun yönlendirmesi ile gittim Mehmet Ali Bey'e hatta ameliyat olmak için gittim o ısrarla ameliyat etmedi bu tedavi uyguladı gayet mutluyum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular