Adres

Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa
Özel Lara Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Nakit, Kredi kartı

Randevu

Adrenalektomi

Flexible Üreteroskopi +4 daha fazla

Perkütan Böbrek Cerrahisi

Sistoskopi Ve Üreteroskopi

Transvajinal Mesane Boynu Süspansiyonu

Tümünü göster


Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Mehmet BAYKARA Doğum yeri ve yılı: Denizli 1949 Çalıştığı Yerler: 1976-1981 Almanya Heidelberg Üniversitesi Heilbronn Akademi Hasta...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Prostat Kanseri
  • Böbrek Kanseri
  • Mesane Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Diğer Hizmetler

Adrenalektomi


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi


Flexible Üreteroskopi


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi


Perkütan Böbrek Cerrahisi


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi


Sistoskopi Ve Üreteroskopi


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi


Transvajinal Mesane Boynu Süspansiyonu


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi


Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Lara Anadolu Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
26 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Perkütan Böbrek Cerrahisi

Daha öncede de bobrek taşı amleliyati olmuştum,ameliyat sonrası o kadar ağrılı geçmişti ki bir daha olmamak için böbreğimi almalarına bile razı olabilirdim. Bu seferki ameliyatımi Mehmet hoca yaptı ve iyi ki karşıma çıkmış. Ne ameliyat sonrası ne evdeki iyilesme sürecinde bir kere bile agri kesiciye gereksinimim olmadi. Bir daha olmam gerekirse kesinlikle gözüm kapalı Mehmet hocaya teslim olurum.
Hersey için çok teşekkür ediyorum.


A
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)

AVUKAT H.DAĞ: TEMMUZ 2020 TARİHİNDE Antalya Lara Özel Anadolu Hastanesinde, PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE EKİBİ TARARINDAN PROSTAT AMELİYATI OLDUM. SAYIN PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE DEĞERLİ EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. AĞRISIZ, ACISIZ, EN SON TEKNİKLE, KAPALI OLARAK YAPILAN OPERASYON İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM. PROSTAT RAHATSIZLIĞI OLANLAR BİLİR, KİŞİYE GECEYİ VE GÜNDÜZÜ ZEHİR EDEN, YAŞAM KALİTESİNİ SON DERECE BOZAN BÖYLESİNE BİR BAŞKA ORGAN YOKTUR SANIRIM. GECE UYKUSUZLUKLARI, İDRAR KAÇIRMA, İDRAR YAPAMAMA, MESANE SORUNLARI, BÖBREK RAHATSIZLIKLARI GİBİ BİRÇOK YAN VE DİREKT ETKİSİYLE İNSAN YAŞAMINI ALT ÜST EDEN BİR ORGANDIR.
PROF.DR. MEHMET BAYKARA; TARTIŞMASIZ ÜSTÜN BİLİMSEL BİRİKİM, TECRÜBE VE YETENEĞİ İLE OLDUĞU KADAR, YASTAYA YAKLAŞIMI, HASTA PSİKOLOJİSİNİ ANLAMA VE YÖNETİM TEKNİKLERİ İLE GEREK FİZİKİ VE GEREKSE MANEVİ OLARAK GÜVEN VEREN BİR TIP İNSANIDIR. HER GÜN ŞAHSEN HASTAYI ZİYARET EDİP KONTROL VE MUAYENE EDEN, VEYA DİĞER DOKTORLAR VASITASIYLA BUNU YAPAN, HASTASININ HER PROBLEMİNİ DİNLEYEN VE ONA ÇÖZÜM ÜRETEN, HEMŞİRESİ VEYA DOKTORU İLE SİZİ DAİMA GÖZETİM ALTINDA TUTAN BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE AMELİYAT SONRASI BAKIM VE TEDAVİSİNİ GÖRDÜM.
BAŞTA SAYIN PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE DEĞERLİ EKİBİ OLMAK ÜZERE BİZE İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN, YARDIMCI OLAN, SAĞLIĞIMIZA KAVUŞMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM.


K
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Diğer

Değerli Sayın Hocam Prof.Dr.Mehmet BAYKARA beye Babamı prostat rahatsızlığından dolayı götürdüm.Allahtan ondan bin kere razı olsun.Bilgi Birikim Tecrübesi kesinlikle tartışılmaz.Bu kadar mesleğini seven ve hastasını her konuda aydınlatarak içinde bir şüphe bırakmayan insandır.Allah onun gibi insanlara uzun ömürler versin.Buraya kendisi ile ilgili ne kadar övgü dolu sözler yazsam yetersiz kalır.Mütevaziliği ve hasta ile olan diyaloğu yakınlığı gerçekten takdir edilecek derecedir.Hocama Allah’tan uzun ömürler dilerim ve teşekkürlerimi sunarım.


I
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Diğer


Ben İbrahim Karabacak 55 yaşındayım.2 ay önce radikal prostatektomi ameliyatı oldum.Mehmet hocamdan Allah razı olsun hastasıyla bu kadar ilgili olan bir hekim daha tanımadım bizzat kendisi her bilgiyi veriyor ,hastasını dinliyor tatil günleri olmasına rağmen iletişimi asla kesmeyip hastaneye bile uğruyor eğer ürolojik bir rahatsızlığınız varsa gözünüz kapalı kendinizi Mehmet hocaya emanet edin derim.Daha iyisi,daha özenli ameliyat yapanı Türkiye de yok herkese geçmiş olsun.


N
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Diğer

Vücudumun bazı bölgelerinde siğiller oluştu araştırdım allah bize yardım etti prof mehmet baykara da karar verdim kendisi gerekli tahlil ve tetkikleri yaptı ameliyata karar verdi iki ameliyatım çok başarılı geçti iyileşme sürecim kısa sürdü bu dertten tamamen kurtulduğumu söyledi çok teşekkür ederim üroloji dalinda bilge bir hoca babacan tavrı ile güven veren bilge bir hoca herkese tavsiye ederim


N
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Diğer

Çok gecikmiş bir hastalığım oldu çok araştırdım dr mehmet baykara da karar verdim kendisi çok tecrübeli bilge bir hoca herşeyden önemlisi insan hayatına değer veren bir insancıl bir hoca iki ameliyatım çok başarılı geçti iyileşme sürecim kısa sürdü bu dertten tamamen kurtulduğumu söyledi oluşan siğillerden tamamen kurtulduğumu söyledi kontrol altına almaya çalışan bir deha hocamız herkese tavsiye ediyorum üroloji dalında bilge bir hoca ellerine yüreğine sağlık hocam


K
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Randevu

Prof Dr Mehmet Baykara'ya on yıl önce ameliyat olmuştum. Tanı Prostat idi. İlk yıllarda muayene için kendisine yılda iki kere gidiyordum. Her şey iyi gidiyor. Son yıllarda da her yıl düzgün şekilde yılda en az bir kere kontrol için gidiyorum. Son kez gidişimde de muayene oldum. Harika... Duygularım ve dualarım şöyle: Rabbim önce SAĞLIK versin (veriyor da. çünkü aldığım gıdalara dikkat ediyorum. Domates, brokkoli, karnıbahar, lahana grubu, ceviz ve benzerleri çok iyi geliyor. Doktorum, bu konuda herhangi bir ilaç önermedi. Zaten, en iyi ilaçlar gıdalarda var. Tabii ki her gün en az 3 km kadar tempolu yürüyüş gerek. Onu da en az gün aşırı yapıyorum). İkinci sıradaki duam da: Sağlığım herhangi bir nedenle aksamaya başlarsa, o zaman Rabbim insanlara Prof Mehmet Baykara ayarında bilgili, yetkin ve insancıl bir doktor nasip etsin. O zaman birinci duam da otomatikman gerçekleşmiş oluyor. ÖNCE SAĞLIK... Önce kaliteli doktor... Ve tabii ki önce, şunu da unutmayalım: İnsanın en iyi doktoru kendisi... Bu olmazsa olmuyor...


S
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi Mikrocerrahi Varikosel Ameliyatı

6 ay önce mikrocerrahi varikosel ameliyatı oldum mehmet bey gayet iyi bir ameliyat oldu dedi ve 3 ay geçmesi lazım dedi ve dediği gibi oldu eşim 2 aylık hamile gerçekten allah razı olsun çok iyi bir doktor insanı hiç ümitsizliğe sokmuyir ışini çok profesyonel yapan nadir doktorlardan birisi herkese tavsiye ederim mehmet beyi


Y

Ben Mehmet Fehmi Sinangil. 53 yaşındayım. Üç ay önce gündüzleri idrarımı zor yapmaya, geceleri ise idrar kaçırma problemleri yaşamaya başladım. Yaptığım araştırmalar neticesinde Antalya'da konuyla ilgili en yetkin ürologun Sayın Prof. Dr. Mehmet Baykara olduğunu öğrendim. Doğrusu, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yüzlerce öğrenci yetiştirmiş ve mesleğinde bu kadar uzman bir hekimin böylesine mütevazı olacağını beklemiyordum. Hasta psikolojisine önem veren ve insanı panikletmeyen yapısı, bu süreçte en büyük destekçim oldu.

Hocamız, tetkikler esnasında böbreklerimin ve böbrek kanallarımın üç katına kadar büyüdüğünü tespit etti. Ayrıca nörolojik olarak MS (emes) hastalığı dahil olmak üzere pek çok tetkik yaptırdı. Ameliyat öncesi yapılması gereken Ürotomi işlemi idrar kanalındaki tıkanıklık sebebiyle yapılamadı. Böyle bir durumda, ameliyatımın gecikmesinin idrar yollarımın tümüyle tıkanması ve böbreklerimi kaybetmem gibi riskleri olabileceğinden, beni acilen ameliyat olmam konusunda konusunda yönlendirdi. İki buçuk saat süren başarılı bir ameliyat neticesinde penisten mesaneye kadar olan tıkanıklık temizlendi ve prostattaki kısmi bozulma giderildi. Bu sayede; yukarıda bahsettiğim idrara sıkışıklık, acılı/sancılı idrar yapma, geceleri sık idrara çıkma ve idrar kaçırma şikayetlerimden kurtuldum. Şu anda da bu şikayetlerin tekrarlamaması için buji tedavisine devam etmekteyim.

Bu tedavi sürecimde kendisinin başta Akdeniz Bölgesi olmak üzere yurtiçi ve yurtdışından pek çok hastası olduğuna şahit oldum. Hastaların hocamızla ilgili ortak düşüncesi; çok iyi bir hekim, iyi bir operatör ve mütevazı kişiliğiyle tam bir Anadolu insanı. Üroloji konusunda rahatsızlık yaşayan tüm hastaların zaman kaybetmeden ve çok fazla doktor değiştirmeden hocamla tanışmalarını acizane tavsiye ederim. Saygılarımla.


S
Konum: Özel Lara Anadolu Hastanesi

Babamın karın altındaki ağrısı ve idrar yapmadaki sıkıntıları baş gösterdiğinde ilk olarak devlet hastanesine gitti. Mesanede kitle olduğunu öğrendikten ve onun oradan sağlıklı bir şekilde çıkarılması gerektiğini öğrendikten sonra hemen arayışa girdik. Allah'ın bir lütfü gibi internete antalya üroloji yazınca karşımıza çıkan Mehmet hocamdan hemen randevu aldık. Bize herşeyi güzel şekilde anlattı. Ne zaman arasak bir kez bile açmadığı olmadi telefonumuzu. Alananinda bu kadar uzman bu kadar bir yoğun cerrah olmasına rağmen bizimle baba gibi ilgilendi. Operasyon çok güzel geçti. Hastanede hergun günde 3 kez sabah öğle akşam gelip herseyimize bakıp moral verdi. Daha da güçlendik. En kötü senaryoda bile mesaneyi komple alabileceğini ince bağırsaktan mesane yapabileceğini söyledi. Ama hiç bunları düşünmeyin insalah güzel olacak dedi. Patoloji sonucu çıkmış mi diye cuma aksama doğru hastaneyi aradık ve çıktığını öğrendik. Ağlaya ağlaya hocamı aradık hocam sonuç çıkmış nolursunuz çok merak ediyoruz dedik. Hemen sonuçlara bakıp bizi o huzur veren sesi ile aradı. Gözünüz aydın dedi. Sonrası zaten sonsuz mutlululuk. Size ne kadar teşekkür etsek az hocam. Allah size güç kuvvet versin ve senelerce daha şifa verin insanlara. Herkese ama herkese tavsiye ediyoruz hocamı. Allah razı olsun hocam sizden. Iyi ki varsiniz. Hasta: Metin Babür


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Mehmet BAYKARA Doğum yeri ve yılı: Denizli 1949 Çalıştığı Yerler: 1976-1981 Almanya Heidelberg Üniversitesi Heilbronn Akademi Hasta...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Prostat Kanseri
  • Böbrek Kanseri
  • Mesane Kanseri
Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

İlgili aramalar