Adres

Özel Anatolia Hospital Lara
Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Randevu

Adrenalektomi

Flexible Üreteroskopi +4 daha fazla

Perkütan Böbrek Cerrahisi

Sistoskopi Ve Üreteroskopi

Transvajinal Mesane Boynu Süspansiyonu

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital Lara

Diğer Hizmetler


Güzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital LaraGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital LaraGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital LaraGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital LaraGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital LaraGüzeloba Mahallesi 2246. Sokak No:9, Muratpaşa

Özel Anatolia Hospital Lara

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Mehmet BAYKARA

Doğum yeri ve yılı: Denizli 1949

Çalıştığı Yerler:
1976-1981 Almanya Heidelberg Ünivers...

Daha fazla

Diğer içerikler

Röportaj

29 hasta/danışan görüşü

Genel skor

B
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)

Mehmet Baykara hocamı yorumları okuyup buldum babam (Abdullah Bolat) için. Geçtiğimiz hafta prostat ameliyatını gerçekleştirdi. Bir doktorun hastasına güven vermesi, kendisine güvenmesi ne kadar da değerli biz hocamdan öğrendik. Kendisine çok teşekkür ederiz, ilgisi alakası hasta ile iletişimi üst düzey. Böyle bir hekime denk geldiğimiz için çok şanslıyız. Çok teşekkür ederiz hocam iyi ki varsınız

Y
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer

Birbuçuk yıl önce peniste eğrilik ve ağrı başladı. Üroloji doktoruna gittim iki ilaç verdi. 8 ay kullandım iyileşme olmadı.Bir arkadaşım Prof Dr Mehmet Baykara hocayı tavsiye etti. Randevu aldım gittim.Muayene etti ve etraflıca anlatarak ameliyat olmam gerektiğini söyledi. 2 ay önce ameliyat oldum. Ameliyat ve sonrası anlattığı şekilde çok iyi geçti. Ayrıca hocamın ilgi ve alakası ameliyatım için bana çok özgüven vericiydi Ben çok memnunum. Mehmet Hocamdan Allah razı olsun. Tekrar sağlığıma kavuştum.

M
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer

Böbrek ağrım oluştu tomografide sol böbrekte taş vardı taş 0,9mm'ydi İzmir Torbalı'da dağteke köyünden içtiğim bol su ile 3günde taşı düşürdüm ama sağ böbrekte de tümör varmış ilaçlı mr da tümör çok net gözüküyordu böbreğin tamamı ya da bir kısmı alınması gerekiyordu,Prof Dr Mehmet Baykara'yı arkadaşım önerdi sonrasında araştırdım öz geçmişi ve yaptığı ameliyatlarda çok başarılı olduğunu öğrendim ve Antalya'da ameliyat olmaya karar verdim maalesef tümör damarlara çok yakındı ve 5cm büyüklüğündeydi bu yüzden sağ böbreğin tamamı başarılı şekilde alındı,doktorumun ameliyat öncesi ve sonrası konuşmaları beni çok rahatlattı her aradığımda cevap veriyor yapmam gerekenleri söylüyor,kan idrar tahlili ultrason sonuçlarımı her seferinde gönderiyorum her daim Mehmet Hocam ile iletişim halindeyim. Tecrübesi ile kendinizi Mehmet Hocamıza emanet edebilirsiniz, teşekkürler.

A
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Perkütan Böbrek Cerrahisi

Daha öncede de bobrek taşı amleliyati olmuştum,ameliyat sonrası o kadar ağrılı geçmişti ki bir daha olmamak için böbreğimi almalarına bile razı olabilirdim. Bu seferki ameliyatımi Mehmet hoca yaptı ve iyi ki karşıma çıkmış. Ne ameliyat sonrası ne evdeki iyilesme sürecinde bir kere bile agri kesiciye gereksinimim olmadi. Bir daha olmam gerekirse kesinlikle gözüm kapalı Mehmet hocaya teslim olurum.
Hersey için çok teşekkür ediyorum.

A
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Transüretral Prostat Rezeksiyonu (TURP)

AVUKAT H.DAĞ: TEMMUZ 2020 TARİHİNDE Antalya Lara Özel Anadolu Hastanesinde, PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE EKİBİ TARARINDAN PROSTAT AMELİYATI OLDUM. SAYIN PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE DEĞERLİ EKİBİNE ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. AĞRISIZ, ACISIZ, EN SON TEKNİKLE, KAPALI OLARAK YAPILAN OPERASYON İLE SAĞLIĞIMA KAVUŞTUM. PROSTAT RAHATSIZLIĞI OLANLAR BİLİR, KİŞİYE GECEYİ VE GÜNDÜZÜ ZEHİR EDEN, YAŞAM KALİTESİNİ SON DERECE BOZAN BÖYLESİNE BİR BAŞKA ORGAN YOKTUR SANIRIM. GECE UYKUSUZLUKLARI, İDRAR KAÇIRMA, İDRAR YAPAMAMA, MESANE SORUNLARI, BÖBREK RAHATSIZLIKLARI GİBİ BİRÇOK YAN VE DİREKT ETKİSİYLE İNSAN YAŞAMINI ALT ÜST EDEN BİR ORGANDIR.
PROF.DR. MEHMET BAYKARA; TARTIŞMASIZ ÜSTÜN BİLİMSEL BİRİKİM, TECRÜBE VE YETENEĞİ İLE OLDUĞU KADAR, YASTAYA YAKLAŞIMI, HASTA PSİKOLOJİSİNİ ANLAMA VE YÖNETİM TEKNİKLERİ İLE GEREK FİZİKİ VE GEREKSE MANEVİ OLARAK GÜVEN VEREN BİR TIP İNSANIDIR. HER GÜN ŞAHSEN HASTAYI ZİYARET EDİP KONTROL VE MUAYENE EDEN, VEYA DİĞER DOKTORLAR VASITASIYLA BUNU YAPAN, HASTASININ HER PROBLEMİNİ DİNLEYEN VE ONA ÇÖZÜM ÜRETEN, HEMŞİRESİ VEYA DOKTORU İLE SİZİ DAİMA GÖZETİM ALTINDA TUTAN BİR HİZMET ANLAYIŞI İLE AMELİYAT SONRASI BAKIM VE TEDAVİSİNİ GÖRDÜM.
BAŞTA SAYIN PROF.DR. MEHMET BAYKARA VE DEĞERLİ EKİBİ OLMAK ÜZERE BİZE İLGİSİNİ ESİRGEMEYEN, YARDIMCI OLAN, SAĞLIĞIMIZA KAVUŞMAMIZDA EMEĞİ GEÇEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER EDERİM.

K
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer

Değerli Sayın Hocam Prof.Dr.Mehmet BAYKARA beye Babamı prostat rahatsızlığından dolayı götürdüm.Allahtan ondan bin kere razı olsun.Bilgi Birikim Tecrübesi kesinlikle tartışılmaz.Bu kadar mesleğini seven ve hastasını her konuda aydınlatarak içinde bir şüphe bırakmayan insandır.Allah onun gibi insanlara uzun ömürler versin.Buraya kendisi ile ilgili ne kadar övgü dolu sözler yazsam yetersiz kalır.Mütevaziliği ve hasta ile olan diyaloğu yakınlığı gerçekten takdir edilecek derecedir.Hocama Allah’tan uzun ömürler dilerim ve teşekkürlerimi sunarım.

I
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer


Ben İbrahim Karabacak 55 yaşındayım.2 ay önce radikal prostatektomi ameliyatı oldum.Mehmet hocamdan Allah razı olsun hastasıyla bu kadar ilgili olan bir hekim daha tanımadım bizzat kendisi her bilgiyi veriyor ,hastasını dinliyor tatil günleri olmasına rağmen iletişimi asla kesmeyip hastaneye bile uğruyor eğer ürolojik bir rahatsızlığınız varsa gözünüz kapalı kendinizi Mehmet hocaya emanet edin derim.Daha iyisi,daha özenli ameliyat yapanı Türkiye de yok herkese geçmiş olsun.

N
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer

Vücudumun bazı bölgelerinde siğiller oluştu araştırdım allah bize yardım etti prof mehmet baykara da karar verdim kendisi gerekli tahlil ve tetkikleri yaptı ameliyata karar verdi iki ameliyatım çok başarılı geçti iyileşme sürecim kısa sürdü bu dertten tamamen kurtulduğumu söyledi çok teşekkür ederim üroloji dalinda bilge bir hoca babacan tavrı ile güven veren bilge bir hoca herkese tavsiye ederim

N
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Diğer

Çok gecikmiş bir hastalığım oldu çok araştırdım dr mehmet baykara da karar verdim kendisi çok tecrübeli bilge bir hoca herşeyden önemlisi insan hayatına değer veren bir insancıl bir hoca iki ameliyatım çok başarılı geçti iyileşme sürecim kısa sürdü bu dertten tamamen kurtulduğumu söyledi oluşan siğillerden tamamen kurtulduğumu söyledi kontrol altına almaya çalışan bir deha hocamız herkese tavsiye ediyorum üroloji dalında bilge bir hoca ellerine yüreğine sağlık hocam

K
Doğrulanmış
Konum: Özel Anatolia Hospital Lara Randevu

Prof Dr Mehmet Baykara'ya on yıl önce ameliyat olmuştum. Tanı Prostat idi. İlk yıllarda muayene için kendisine yılda iki kere gidiyordum. Her şey iyi gidiyor. Son yıllarda da her yıl düzgün şekilde yılda en az bir kere kontrol için gidiyorum. Son kez gidişimde de muayene oldum. Harika... Duygularım ve dualarım şöyle: Rabbim önce SAĞLIK versin (veriyor da. çünkü aldığım gıdalara dikkat ediyorum. Domates, brokkoli, karnıbahar, lahana grubu, ceviz ve benzerleri çok iyi geliyor. Doktorum, bu konuda herhangi bir ilaç önermedi. Zaten, en iyi ilaçlar gıdalarda var. Tabii ki her gün en az 3 km kadar tempolu yürüyüş gerek. Onu da en az gün aşırı yapıyorum). İkinci sıradaki duam da: Sağlığım herhangi bir nedenle aksamaya başlarsa, o zaman Rabbim insanlara Prof Mehmet Baykara ayarında bilgili, yetkin ve insancıl bir doktor nasip etsin. O zaman birinci duam da otomatikman gerçekleşmiş oluyor. ÖNCE SAĞLIK... Önce kaliteli doktor... Ve tabii ki önce, şunu da unutmayalım: İnsanın en iyi doktoru kendisi... Bu olmazsa olmuyor...

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular