Adres

Doktor Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

8 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Y
Doğrulanmış
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Sevgili saygı değer hocam kapalı safra kesesi ameliyatını gerçekleştirdi işinin uzmanı çok çabuk toparladım ayağa kalktım hiçbir ağrım sızım olmadı safra kesesi ameliyatında doğru adres.

C
Doğrulanmış
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Kolektomi (Kalın Bağırsağın Çıkarılması)

Annemi kısa bir süre önce kalın bağırsaktan ameliyat etti. Çok başarılı bir ameliyat oldu. Sağlık ocağındaki doktora bile gitmekten korkan annem Mehmet Beyin ilgi, alaka ve anneme verdiği güven sayesinde doktor fobisini yendi. Hemşireler ve Mehmet Bey annemi hiç tanımamalarına rağmen annemle çok ilgilendiler. Annemin durumu şu anda iyiye gidiyor. Mehmet Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz..

T
Doğrulanmış
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi safra kesesi

ameliyattan çok korkuyordum doktorumuzun kendine güveni beni çok etkiledi güvendim ve safra kesesi ameliyati oldum çok şükür hiç agrim olmadı ve çok memnun kaldim.

Doğrulanmış
Konum: Özel Adana Ortadoğu Hastanesi Laparoskopik Safra Kesesi Ameliyatı

Safra kesesi ameliyatını yapan harika doktor. Çok ilgililer kendileri. Ve ameliyat sonrasında ağrım olmadı ameliyat izi çok az. Doğru zamanda doğru teşhis doğru tedavi Tek kelimeyle harika bir doktor.

B
Doğrulanmış

Çok iyi,tecrübeli bir doktor fistülden ameliyat oldum aylardır psikolojim bozularak çok üzülerek çektiğim hastalık artık yavaş yavaş geçmek üzere tabi bu doktorumun tecrübesi sayesinde :-) Allahında izni ile...Hocam çok teşekkür ederim:-) İyiki varsınız,doktorsunuz ben sizden çok memnun kaldım Allah Razı Olsun:-) :-)

M

Hastaneden ve doktorum mehmet bayrak beyden cok memnun kaldım.Ekıp olarak cok kibarca davrandılar ozellıkle hemsireler cok ılgilendıler gayet başarılılar.kendımi ıyı hissediyorum. ...

G
Doğrulanmış

MÜKEMMEL BİR DR ÇOK BİLGİLİ VE İLGİLİ KIL DÖNMESİNDE AMELİYATIMI YAPTI ÇOK KORKUYORDUM YILLARCA ERTELEDİM BU DR SAYESİNDE KORKUMU YENDİM KISA SÜREDE AYAĞA KALKTIM HİÇBİR SORUNUM YOK TŞK EDİYORUM KENDİSİNE

Doğrulanmış

harika bi doktor

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular