Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

1810 Sok.No:2 D:3 Renk Apt. Bostanlı, İzmir
Mehmet Coşkun Dorak Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Mehmet Coşkun Dorak Muayenehanesi Kalpde delik tanısı

İşini etik şekilde yapan son derece naif ve başarılı bir hekim.Oglumuzun sağlık problemi olmadığı halde baska bir hekimin yanlış yönlendirmesi ile Coşkun beye gittik bize 4 aylik bebeğimiz için öğrencisine anlatır gibi anlattı ultrasonda takip ederek ve çocuğumuz şükür ki hicbir sağlık sorunu olmadığını gösterdi.Iciniz rahat şeklide danışabilirsiniz.Tekrar teşekkürler.

Y

Çoşkun Bey...siz iyi ki varsınız.Çok değerli bir hekimsiniz.İyi ki sizi tanıma fırsatını bulmuşuz.Çocuk yetiştirmeyi çok önemsiyoruz ve bu yolda siz bizim için çok güçlü bir ışık kaynağı oldunuz.Sizin derin tecrübeniz ve bilginiz sayenizde biz kızımızı hastene,tahlil,ilaç... görmeden büyüttük.Benim kızımda bırakın doktor fobisi oluşmasını doktor hayranlığı var.Çok çok teşekkür ediyoruz.

M
Doğrulanmış kullanıcı

Doktor Bey bebeğimiz Defne'nin izlemini doğumundan beri yürütüyor. Duyarlı, özenli, rahatlatan, bilgilendiren tarzı bize çok iyi geliyor. Eşim de ben de kendimizi son derece güvende hissediyoruz. Herkese gönül rahatlığıyla öneriyoruz.

M

9 yaşındaki kızım ve 14 yaşındaki oğlumun tedavi ve kontrollerini yapan Doktor Çokun Bey'e teşekkür ediyorum. Doktorumun teşhis ve tedavisinden çok memnunum. Herkese tavsiye ediyorum.

I

Oğlum 14,kızım 9 yaşında.her ikisinin de 1 yaşını doldurana kadar kontrol ve tedavileri,ayrıca bu güne kadar hastalandıklarında tedavileri Coşkun Bey tarafından gerçekleştirilmiştir.Doktorumuzun teşhis ve tedavisinden son derece memnunuz,herkese tavsiye ederim..

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

İlgili aramalar