Adresler (3)

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Y.Emre Mah. Üniversite Cad.No:8 Kat:2, Denizli
Mehmet Erdal Coşkun Muayenehanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Bağbaşı, Zeytinköy Mah Acıpayan Bulv, Antalya Yolu No:5, Denizli
Özel Denizli Cerrahi Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Nakit, Kredi kartı
Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

Konum: Pamukkale Üniv. Eğitim Uyg. Araş. Hastanesi Kınıklı Beyin tümörü

Pamukkale üniversitesi hastanesinde beyin ameliyatı oldum, riskli bir ameliyat olmasına rağmen Erdal Beyin başarısıyla iyi bir ameliyat geçirdim. Erdal bey sayesinde iyileştim. Tesşekkür ederim.


S
Konum: Pamukkale Üniv. Eğitim Uyg. Araş. Hastanesi Kınıklı

Geçtiğimiz yılın temmuz ayında kardeşimin yaptığı ve öiümden döndüğü bir motor kazası sonucu ağustos ayında Ispartadan Denizliye sevk edildik.Felç olma riski olan ayağa kaldırdın.Allah senden razı olsun Erdal Bey.Size minettarız.


U

erdal amcacım allah size çok ömür versin sadece bana yaptığın ameliyat değil benden başka ameliyat yaptığın onlara baktığın ilgi size ordinaryus doktor olmak için bile yeter sizi çok seviyorum inşallah ilk 8 in içine girersin size çok teşekkür ediyorummmmmmmm


M

Berlin den binlerce tesekürler. Allahin verdigi sansi Doktorum Erdal Coskun un Elinden aldim . sansi bololsun .Ailece kendisine minettariz. Mesut Abay


G

ERDAL COŞKUN HOCAMA BİNLERCE TEŞEKKÜRLERIMI ILETIYORUM. 2009 YILININ SON AYINDA BÜYÜK Bİ KAZA SONUÇU 3 BOYUN KEMIGIM KIRILDI. VE 6 SAATLIK Bİ AMELIYATLA HİÇ UMUT YOKKEN HAYATIMI KURTARDI. VE SUANDA SAĞLIĞIM ÇOK İYİ. NE KADAR DUA ETSEM AZDIR..


M

başarılarınızın devamı dilerim sizin hastanız oldugum için çok şanslı birisiyim çok teşekkürler dilerim ki nice insanları hastalıklarında yardımcı olursunuz kendi sağlığınıza da dikkat edin tanıdığım kadarıyla mükemmel bir insan ve sağlık çalışanısınız hayatınızda mutluluk ve başarı eksik olmasın


A

Allah nazarlardan saklasın, başarılarının devamını diliyorum. hocamızın karakteri özelliği ile açık ve net konuşması hastaların beklentisi konusundada olumlu sonuç vermektedir.


H

OĞLUMUN AMELİYATINI YAPTI. ELLERİN DERT GÖRMESİN HOCAM..BİRDE FENERLİSİN YA DAHA NE DENİR. ALLAH RAZI OLSUN.


U

ben ulaş öztürk büyük bir operasyon geçirdim ama ERDAL ÇOŞKUN amcamın sayesinde ayaktayım ona milyonlarca teşekkür ederim boynunuzda fıtık varsa veya belinizde fıtık varsa ERDAL ÇOŞKUN amcamın yanına gidin gitmeniz bile size çok şey gösterecek.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK ün dediği gibi BENİ TÜRK HEKİMLERİNE EMANET EDİNİZ.MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.


E

İYİ BİRİ OLDUĞUNUZA İNANIYORUM ÇOCUMU SİZE GETİRİCEM


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş