Hakkımızda

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, kurucu doktorların girişimleriyle 2008 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı bir hizmet vermeye devam ediyor.

Bünyesinde 40'ın üzerinde akademik kariyerli doktorları, 300'e yakın personeli bulunduran Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji başta olmak üzere birçok alanda Ege Bölgesi'nin referans hastanesi olmayı sürdürüyor.
Daha fazla bilgi

Hizmetler

Uzmanlar

Bu kurumdaki doktorlar/uzmanlar hakkındaki görüşler (597)

Genel skor

  E
  Doğrulanmış
  Uzm. Dr. Şefik Tarlan Randevu

  Alerjik astım tedavim için randevu almıştım.Doktor Bey gayet ilgili ve açıklayıcı davrandı.

  S
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Mehmet Pekdemir Meme Cerrahisi

  Göğsümde 3,5 santim kist vardı , daha önce mamografi ve ultrasona girdim daha önceki doktorum beni bu kadar iyi bilgilendirmemişti, göğsümde oluşan kistin korkulacak bir şey olmadığını küçük bir operasyonla içinin boşaltılacağını söyledi bir korkuyla gitmiştim mutlulukla geri döndüm eli çok hafif genel cerraha gitmek isteyen herkese tavsiye ederim

  G
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Mustafa Saçar Diğer

  Doktor beyin bilgisine, ilgisine ve samimiyetine güvenebilirsiniz. Çok riski olan bir ameliyatı olmasına rağmen süreci çok güzel yönetip bizi canımıza, babamıza kavuşturdu. Babam Denizli Cerrahi Hastanesinde baypass ameliyatı oldu. Kalp atışı çok yavaş, on yıl önceki stentleri tıkalı, bir damarı %99 daralmış ve kalp krizi geçirerek hastaneye geldi. Süreç çok zorlu ve korkutucuydu fakat doktor bey ve ekibi bu süreci başarılı bir şekilde yönetti. Hastane personeli de çok ilgili ve özverili idi. Gönül rahatlığıyla kendisini tercih edebilirsiniz.

  E
  Doğrulanmış
  Prof. Dr. Ahmet Baltalarlı Kalp Ve Damar Cerrahisi Randevusu

  Doktor Ahmet beyde esim kalp ameliyatı oldu ve gayet basarılı gecti cok memnun kaldık. Hocamızın bizi bilgilendirmesi bizimle ilgilenmesi herşey çok guzeldi sureci sıkıntısız atlattik gerekli olan herkese tavsiye ederiz

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Nilgün Şimşir Atalay Ameliyatsız Boyun Ağrısı Tedavisi

  Boyun fıtığı icin geldik . Nilgün hocanın uyguladığı tedavi ile ağrılarımız gecti.

  E
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bülent Kamil Aykal Bademcik Ameliyatı

  Tanı ve tedavi konusundaki açıklamaların net olması bende soru işareti bırakmadı. Oğlumla birlikte ikimiz bademcik ameliyatı olduk. Ameliyat sonrası sürecimizde de hiç zorluk yaşamadık. İyiki Bülent bey ile tanışmışız. yaş farketmeksizin kbb kınusunda herkese tavsiye ederim.

  H
  Doğrulanmış
  Op. Dr. Bülent Kamil Aykal Geniz Eti Ameliyatı

  Bülent Kamil hocam, 7 yaşındaki oğlumun geniz eti ve bademcik ameliyatını yaptı.İşinin ehli, çok iyi bir uzman. Güler yüzlü,cana yakın. Her şeyi anlaşılır bir dille ifade ediyor doktorumuz.

  A
  Doğrulanmış
  Dyt. Aybüke Kaymakcı Diyetisyen Randevusu

  Aybüke hanımla bir senedir devam ediyorum. Daha öncede farklı deneyimlerim olmuştu fakat olumlu sonuçlar alamadım . Aybüke hanımın ilgili ve sıcak yaklaşımı sayesinde verimli ve rahat geçen bir senemiz oldu. İstediğim hedefe yaklaşmama iki kilom kaldı .Kendisinin desteği bu süreçte en büyük yardımcımdı.

  M
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Nilgün Şimşir Atalay Fiziksel Tıp Ve Rehabilitasyon Randevusu

  Nilgün hoca ya çözümü ameliyat denilen boyun fıtığı teşhisi ile geldim. Sağ omuz ve kolumda hiç bir ağrı kesicinin fayda etmediği şiddetli ağrı ve uyuşma vardı. Tedavi sürecini birebir takip eden, güler yüzlü ve gerçekten de işinin uzmanı bir doktor. Şu an tedavim devam ediyor ve % 90 ağrılarım azaldı.

  N
  Doğrulanmış
  Doç. Dr. Nilgün Şimşir Atalay Ameliyatsız Kalça Ağrısı Tedavisi

  Nilgün Hocam'a geldiğimde kalçamda çok ağrım vardı.Uyuyamiyordum.Ayakta duramıyordum.Ders bile anlatamiyordum. Şimdi ağrılarım oldukça azaldı.Tamamen geçeceğini de düşünüyorum.Bu süreçte bana yardımcı olan hocama şükranlarımı sunuyorum.Insallah daha sağlıklı oluruz da hocam gibi nice hekimler yetistiririz.

  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Bağbaşı, Zeytinköy Mah Acıpayan Bulv, Antalya Yolu No:5, Denizli 20225
Allianz Sigorta, Güneş Sigorta, Ak Sigorta, Demir Hayat Sigorta, AIG Sigorta, ... Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Mapfre Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Anadolu Sigorta, Vakıfbank Sigorta

Sıkça Sorulan Sorular

 • Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Denizli şehrinde hangi alanlarda hizmet veriyor?
  Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Denizli şehrinde şu uzmanlıkları kapsayan geniş bir ekibe sahiptir: Kadın Hastalıkları Ve Doğum Uzmanı, Kardiyolog, Ortopedi Ve Travmatoloji Uzmanı, Genel Cerrah, Beyin Ve Sinir Cerrahı, İç Hastalıkları Uzmanı, Radyolog, Çocuk Sağlığı Ve Hastalıkları Doktoru, Ürolog, Kalp Ve Damar Cerrahı, Anesteziyoloji Ve Reanimasyon Uzmanı, Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı, Pratisyen Hekim, Biyokimya Uzmanı, Metabolik Cerrahi Uzmanı, Nörolog, Acil Tıp Doktoru, Diyetisyen (Beslenme Uzmanı), Plastik Rekonstrüktif Ve Estetik Cerrahi Uzmanı, Kulak Burun Boğaz Doktoru, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Uzmanı, Fizik Tedavi Uzmanı, Onkoloji Cerrahı, Estetisyen, Psikolog, Psikiyatrist, Dermatolog.
 • Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, toplam 485 hizmet sunuyor. Uzmanlarının deneyimi sayesinde sağladığı hizmetlerden bazılarını size gösteriyoruz: Omurga Cerrahisi, Randevu, ​Trigeminal Nevralji​ Ameliyatı, Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu, Beyin Tümörü Ameliyatları, Kritik Omurilik Ameliyatı, Hipofiz Tümörü Ameliyatı, Abdominal Aort Anevrizması(Aaa) Onarımı, Abdominal Aort Anevrizmasının Endovasküler Onarımı, Aritmide Ablasyon Tedavisi.
 • Hayır, şu anda Özel Denizli Cerrahi Hastanesi online danışmanlık hizmeti sunmuyor.
 • Özel Denizli Cerrahi Hastanesi tarafından DoktorTakvimi'nde görüntülenen takvim gerçek zamanlı olarak güncellenir, bu nedenle tek yapmanız gereken, mevcut olanlardan size en uygun gün ve saati seçmektir. Ayrıca randevudan önce bir hatırlatma alırsınız.
 • Bazen Özel Denizli Cerrahi Hastanesi aynı hafta içinde veya bir sonraki hafta için uygun saatler görüntülenir. Takvimlerini kontrol edin: gerçek zamanlı olarak güncellendiği için ilk ne zaman müsait olduklarını görebileceksiniz.
 • Toplam 597 hasta, Özel Denizli Cerrahi Hastanesi hakkında gerçek ve dürüst bir görüş bırakarak buraya ortalama 5 yıldız (5 üzerinden) verdi.
 • Özel Denizli Cerrahi Hastanesi adresi Bağbaşı, Zeytinköy Mah Acıpayan Bulv, Antalya Yolu No:5 Denizli şeklindedir.
İlgili aramalar