Hakkımızda

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, kurucu doktorların girişimleriyle 2008 yılında kuruldu. Kurulduğu günden bu yana hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı bir hizmet vermeye devam ediyor. Bünyesinde 40'ın üzerinde akademik kariyerli doktorları, 300'e yakın personeli bulunduran Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji başta olmak üzere birçok alanda Ege Bölgesi'nin referans hastanesi olmayı sürdürüyor.
Daha fazla bilgi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler (517)

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Çağdaş Erdoğan Nöroloji Randevusu

  Babam yurtdısında yaşıyor, sıradan tansiyon yüksekliği ile hap vekildi. Şikayetleri azalmadı, Turkiyeye getirdik, Denizlide nöroloji ve kalp Uzmanı baktı. Yine farklı tansiyon ilacı verildi. Zaman içinde felçe benzer gelişmeler başladı. El ayak bacaklar tutmaz oldu. Araştırmalarımla PAU da görevli Çağdaş hocamı buldum. Nöropatik olduğunu ve alta yatan başka hastalık sebep verdiğini söyledi hemen tedaviye aldı. 3 ay boyunca babam çok iyi bakıldı ve tedavi gördü, çok dikkatli olması ve analizin güçlü olması dikkatimizi çeken diğer özelliği idi. Babam felç olmaktan kurtuldu, Babam şimdi yürüyor. Doktor gibi Doktordur kendisi, kendisi ile gurur duyuyoruz, verdiği emekler için çok teşekkür ediyorum, kendimizi güvende hissettirdi, Allah kendisinden ve ailesinden razı olsun..


  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent Kamil Aykal Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Merhabalar tavsiye üzerine gittiğimiz Bülent bey le 10 gün önce tanıştık .herşeyden önce İNSAN.Harika bir yaklaşımı var.oglumun sağ burnunda DEV bir polip tespit edip beş gün önce hem polip hemde geniz eti ameliyatını gerçekleştirdi.cok şükür önce Allah'a sonra hocamıza dua ciyiz.Kulak Burun Boğaz da Tercihiniz hiç tereddütsüz BULENT KAMİL AYKAL olmalı.tesekkurler Bülent hocam


  Ş
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Saçar Diğer

  Ben Şükrü SULU Özel Denizli Cerrahi hastanesine Dr. Mustafa saçar beye ameliyata geldim %99 kapalı olan şah damarım doktor sayesinde tamamen açıldı süreç çok güzel ilerledi doktordan çok memnun kaldık öneri üzerine geldik şiddetle sizlere de öneriyorum Mustafa beye teşekkürlerimi iletiyorum.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yusuf İzzettin Alihanoğlu Kalp Ritim Bozukluklarının Girişimsel Tedavisi

  20 yaşında kolay yorulmak, nefes nefese kalma, taşikardi ve ritim bozukluğu yüzünden gitmediğim doktor kalmadı kendisi işinde uzman ve çok güleryüzlü bi doktor. şikayetlerimi dinleyip yapılması gereken testleri yapıp teşhisi koydu. şemsiye yöntemiyle kalbimdeki deliği kapattı bu süreçte hem ilgili hem de güleryüzlüydü. ne zaman ihtiyacım olursa ulaşabildim kendisine. operasyon sürecimden gayet memnunum. tüm şikayetlerim geçti. kendisine teşekkür ederim.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent Kamil Aykal Rinoplasti

  Dr. Bülent Kamil Bey e Hem oğlum hemde kızım ikiside burnundan ameliyat oldu.
  Hele oğlumun sıkıntısi çoktu. Nefes almakta oldukça güçlük çekiyordu. Nereye gidildiyse ameliyat dediler.
  Oğlum korkuyordu. Burnunun yapısı bozulursa iyice kötü olursam diye.
  Kaç doktora gittiyse tatmin olamadı.
  Dr. Bülent Kamil i çok tavsiye ettiler ve gelip gördük ki söylenenler az bile.
  Oğlum dedi şüphesiz Dr. Bülent Kamil.
  Muayene edişi,tane tane anlatışı, yaklaşımı, ilgisi süperdi. Ve Ameliyatı oldu oğlum vede oldukça nazliydi. Gece gündüz her daim kendisine ulasabildik. Bıkmadan usanmadan cevap verdi.
  Hakkı ödenmez.
  Doktor mu doktor.
  İnsan mı insan Dr. Bülent Kamil.
  Eşi ve benzeri bulunmaz.
  Övmeye anlatmaya kelimeler yetmez.
  Kızım da İstanbul dan gelerek hiç şüphesiz ameliyatıni oldu, gitti.
  Kulak Burun Boğaz doktoru acaba estetiği nasıl derseniz tam bir estetik cerrahi gibi şekil veriyor.
  Minnettarız size Dr Bülent Kamil
  buradan bir kez daha teşekkür eder şükranlarımızı sunarız.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İletişim

Denizli, Bağbaşı, Zeytinköy Mah Acıpayan Bulv, Antalya Yolu No:5

İlgili aramalar