Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi

Bağbaşı, Zeytinköy Mah Acıpayan Bulv, Antalya Yolu No:5

20225 , Denizli ,

İletişim Bilgileri +90 850...
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar

Hakkımızda

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, kurucu doktorların girişimleriyle 2008 yılında kuruldu.

Kurulduğu günden bu yana hasta memnuniyeti odaklı yaklaşımı bir hizmet vermeye devam ediyor.

Bünyesinde 40'ın üzerinde akademik kariyerli doktorları, 300'e yakın personeli bulunduran Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Genel Cerrahi, Üroloji başta olmak üzere birçok alanda Ege Bölgesi'nin referans hastanesi olmayı sürdürüyor.

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Fotoğraflar

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

5

Genel skor
396 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Mustafa Nazım Karalezli El Cerrahisi Randevusu

  El Parmağımdan ağrı ve şişmenedeni ile rahatsızdım Ameliyat olmak düşüncesi ile gittim fakat parmağımdaki sıkıntıyı 15 günlük bir sürede tedavi etti şu anda parmağımdaki raahatsızlık düzeldi kendisine çok teşekkür ediyorum.


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Tuna Kenar Kulak Burun Boğaz Randevusu

  Merhabalar.
  Aniden başlayan müthiş bir baş dönmesi, terleme ve mide bulantısı ile devam eden kusma şikayetlerim nedeniyle tavsiye üzerine hemen Tuna Beye ulaştım. 3 gün boyunca hastanede benimle adeta kardeşiymişim gibi ilgilenerek hayatımı kabusa çeviren adeta öleceğimi sandığım aşırı baş dönmesi ve denge kuramama (Orta Kulak Denge Siniri Zedelenmesi- Vestibüler Nöritit) sorunumu önce hızlı ve doğru teşhisle belirleyip sonra da tedavisini gerçekleştiren Tuna Beye ve yardımcı personeli hemşire hanıma tüm kalbimle teşekkürlerimi sunarım.
  Allah razı ve memnun olsun.
  KBB ile bir şikayetiniz olduğu zaman mutlaka hiç düşünmeden tedaviniz için başvurabilirsiniz.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Prof. Dr. Ömer Levent Tuncay Testis Tümörüne Yönelik Retroperitoneal Kitle Rezeksiyonu

  Öncelikle hocama herşey için sonsuz teşekkürler testis tümörü ve ve hayatımı tehdit eden metastaz sonrası uzunca bi süre doktor arayışına girdik çoğu yerden elimiz boş döndük şansımız varmış ki hocam la tanıştık şuan sağlığım yerinde süreçte bize aileden biriymiş gibi davranan bizimle dertlenen ve umudumuzu kaybetmememiz için elinden geleni yapan bu hastalığı yenmemdeki en büyük paya sahip hocama tekrar çok teşekkür ederim iyiki varsınız hocam


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yusuf İzzettin Alihanoğlu Kalp Ritim Bozukluklarının Girişimsel Tedavisi

  Kızıma rahatsızlık veren kalp çarpıntısı vardı. İlk olarak bulunduğumuz ilçedeki kardiyoloji uzmanı doçent doktora gittik. EKG, holter, kan tahlilleri VS. Gerekli tetkikler yapıldı . Doktor tetkikler sonucunda ablasyon tedavisine gerek olduğunu kısacası sonuçların kötü olduğunu söyledi. Endişemiz daha da arttı. Tabii tek hekimin açıklaması ile hareket etmemeye karar verdik.
  Doktor takviminden arayış içersine girdik. Doçent Dr. Yusuf İzzettin Alihanoğlu hakkındaki yorumları okuyup gitmeye karar verdik. İyi ki de Yusuf hocama gitmişiz. Sonuçlar yanlış yorumlanmış. Meğer masum bir ritim bozukluğuymuş bizimkisi. Önerdiği egzersizler ve kullandığımız ilaç sayesinde hiçbir sıkıntı kalmadı. Yusuf hocama gitmeseydik. Boş yere kızıma ablasyon tedavisi uygulanacaktı.
  İyi ki sizinle yolumuz kesişti hocam. İyi ki varsınız. Her şey için çok teşekkürler.
  Kalp ile ilgili sıkıntılar için doğru adres.
  Herkese tavsiye ediyorum.


  M
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Ecrin Zeybek Cinsel Terapi Danışmanlığı

  Evliliğimin 4.ayındayım ve vajinusmusum, bunu öğrenmek çok geç olmadı evliliğimin ilk haftasında anlamıştım ,ama kabullenememiştim her gün her hafta denemeye başlamıştık ve her seferinde olmuyordu kadın doğuma gitmekte çözüm bulmuştum gittim,kontrol oldum,hiç bir sorun olmadığını beklememi zamanla olucağını söyledi ama hiç bir değişiklik yoktu ve korkularım kasılmalarım daha da artmıştı artık umudumu kaybetmeye başlamıştım,tâki eşim Ecrin hanım’ın başarılarını yorumlarını görene kadar hemen randevu aldık ve bir görüşme sağladık bu kadar pozitif bu kadar beni anlayabilen hislerime tercüme eden biriyle ilk defa karşılaşmıştım sürecimiz o gün başlamıştı tamamen umutsuz olarak odasına girip kendime güvenerek çıkmıştım o odadan.egzersizlerimiz başlamıştı ben dokunmaya bile korkarken tüm egzersizlerimi neredeyse her gün tamamlamış oluyordum sadece 3 haftada inanması bile zorken Ecrin hanım sayesinde hatta tamamen onun güveni ve onun başarısı sayesinde mutlu sona ulaştımmm diyebilirim :)
  Vajinusmus utanılacak, aşılamayacak bir sorun değildir bunu kendinizi suçlayarak hayatınızı devam ettirmeyin,çünkü bunu aşmak çok kolay bir yoldan geçiyormuş, tekrar söylemeliyim ki Ecrin hanım sayesinde,hergün süreci takip etmesiyle, bana da güvenmesiyle 3 haftada tamamlayabildik ailenize ya da bir başkasına anlatarak bu süreci sadece uzatmış oluyorsunuz demem o ki böyle küçük bir sorununuz varsa eğer tek çözüm noktası ECRİN ZEYBEK’tir.


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Yusuf İzzettin Alihanoğlu Randevu

  Perikardiyal efüzyon için dr yusuf izzettin beyi tercih etmiştim sağolsun doktor bey 'in tedavisi sayesinde herşey yolunda, çok teşekkürler dr bey. Gitmeyi düşünenler için çok tavsiye ederim.


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Bülent Kamil Aykal Rinoplasti

  Doktor Bey'e tavsiyeler üzerine burnumdaki kıkırdak eğriliği ve nefes probleminden dolayı gittim. İyi ki de gitmişim. Ameliyat sürecinde, sonrasında hep yanımda oldu. Bugün ameliyatımın tam ikinci ayı. Çok iyiyim .Yıllardır hayalini kurduğum burundan daha güzeline sahibim, nefes problemim de ortadan kalktı.Elinize emeğinize sağlık hocam. Herkese tereddütsüz tavsiye ederim.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Psk. Ecrin Zeybek Vajinismus Tedavisi

  Bir buçuk yıldır evliyim Evliliğimin başlarında vajinusmus olduğumu öğrendim Doktora gittim ama bir sonuç alamadım yine sonuç hüsranla bitmişti yine kasılmalarim devam ediyordu Eşimle artık kavgalarımız olmaya başlamıştı Bu beni çok üzüyordu Artık bi çözüm yolu bulmaya çalışıyordum çünkü çok yorulmuşum sürekli ağlıyordum Ecrin hanımla ilgili yorumları okuyunca özgüven geldi ecrin hanımla görüştüm Ecrin hanımla ilk görüşmemizde bana her şeyi yapabileceğimi korkularimin üstüne gitmemi anlattı ilk görüşmede yapabilecegim inancıyla döndüm Ecrin hanımın samimi tavrı sürekli arayıp tedavimin ne durumda olduğunu sorması saat kaç olursa olsun geri dönüş yapmasıyla harika birisiydi Ecrin hanımın söylediği her şeyi yaptım Ecrin hanım sayesinde 1.5 yılın sonunda çözüm yolu yokmuş gibi düşündüğüm vajinusmusu yendim Vajinusmus tedavisi olmayan bir hastalık değil lütfen ertelemeyin zaman kaybetmeyin. İyi ki varsınız Ecrin hanım Sizi çok seviyorum Her şey için çok teşekkür ederim.


  N
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Ömer Erhan Karahasanoğlu Kardiyoloji Randevusu

  Babam 10 yıldır hastasıdır anjioda üstüne tanımam kendini mesleğine adamış işinin en iyisidir yıllar önce ani kalp krizi ile onunla tanıştık babamın hayatını kurtardı ne desem az


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Doç. Dr. Nilgün Şimşir Atalay Nöralterapi

  Fibromiyalji hastasıyım,aşırı artan ağrılarım vardı. Denizli’ye Kayınpederimin ziyareti sırasında, Kayınpederimin de tavsiyesiyle, Nilgün Hanım’a geldim.Hekimliğine,insanlığına,güler yüz ve samimiyetine hayran kaldım.Kendimi çok iyi hissettim.O kadar pozitif bir enerji aldım ki…Kısıtlı zamanıma rağmen,güzel bir planlama ile 10 seans Ozon ve 5 seans nöralterapi uyguladı ve ayda bir devamını tavsiye etti.Beraberinde eksersizler önerdi.Tedaviden çok memnun kaldım,İstanbul’da olmama rağmen tedavime devam etmeyi düşünüyorum.İnatçı ağrılarımdan o kadar rahatladım ki ne yapsam ne etsem hakkını ödeyemem.
  Sevgili Doktor Hanıma çok ama çok teşekkür ederim.


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar