Tahmini yanıtlama süresi:

Adresler (2)

Kıtılbıl Mahallesi Dicle Üniversitesi, Sur
Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş
Yenişehir Mahallesi Elazığ Caddesi No:2/9, Yenişehir
Özel Bower Hospital

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

7 hasta yorumu

Genel skor

Ş
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Kolon Kanseri Görüntüleme

Sayin Mehmet hocama kayinpederimin tedavisi icin gittik Allah kendisinden razi olsun her aşamada cok ilgilendi bizimle. Hastamiz once Allah sonra Mehmet hocamin emekleri ve bilgisi sayesinde su an kanseri yendi sagligina kavustu.

A

Saygı Değer Mehmet Hocama çok teşekkür ederim. Hastamıza , Gösterdiği ilgi ve alaka ziyadesiyle bizi hoşnut etmiştir. Tüm doktorlarımızın onun gibi olmasını temenni ediyorum. Saygılarımla :)

M

Eşim meme ca hastası. yaklaşık 6 yıl oldu. düzenli olarak her 3 ayda bir kontrol amaçlı Sayın Mehmet Hocamın yanına gidiyorum. Arkadaşların yorumlarından da anlaşılacağı gibi uzun bir zamandan beri eşimle beraber gidip gelmemize rağmen bir defa dahi olsun ondan rahatsız edici bir söz duymadık. Muayene esnasında sadece hastası ile ilgileniyor ve gerekli tüm açıklamaları söylüyor. Bu bile isanı rahatlatıyor. Kendisine mesleğinde çok ama çok başarılar dilerim. METİN/SARA GÜZEL

M

doktorum bizlere gösterdiğin ilgi alakadan dolayı tşk ederiz

H

Sayın Doktorum Mehmet bey, son derece beyefendi birisi. Onkoloji hastalarının tedavisi Mehmet beyin güzel kişiliği ile başlıyor diyebilirim. Hastalarına verdiği değeri hastalarına hissettiriyor. Sanki hastaların iyileşmek için gösterdiği gayret kadar Mehmet bey iyileştirmek için gayret gösteriyor. Kendisini kutlarım.

A

doktorumuz çok iyidir, hastahanede bizim bütüm sorularımıza tek tek cevap verdi, allah razı olsun ondan

M

mehmet bey, ömrü hayatımda gördüğüm en sevecen, en sıcakkanlı doktor. hastasıyla ilgisi en üst düzeyde. ben çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim

Hata oluştu, tekrar deneyin