Mehmet Lütfi Tahmaz, Üroloji Yenimahalle

Prof. Dr. Mehmet Lütfi Tahmaz

Kaydet

Üroloji

8 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

Kentkoop Mahallesi 1868. Sokak No:15, Yenimahalle
Medical Park Ankara Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Üroloji Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mehmet Lütfi Tahmaz Özel Sincan Koru Hastanesi ve Koru Ankara Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Hipospadyas
  • UVJ Darlığı
Tümünü göster

Hizmetler


Kentkoop Mahallesi 1868. Sokak No:15, Yenimahalle

Medical Park Ankara Hastanesi

8 hasta yorumu

Genel skor

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Ankara Hastanesi Üroloji Randevusu

Böbrek taşı şikayeti ile Mwhmet hocaya gittim. 1 haftadır kullanmadığım ilaç kalmamıştı. Bu kadar mükemmel, bu kadar bilgili ve babacan bir doktor hayatımda görmemiştim. Her konuda beni aydınlatarak detaylı bilgiler verdi ve verdiği ilaçlarla ağrılarımı kesti. Allah bin kere razı olsun kendisinden.

Y
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Medical Park Ankara Hastanesi Diğer

Başka bir hastanede devam etmekte olan tedavim sonucunda hastalığımın iyileşmemesi üzerine Mehmet Lüfti Bey'e muayene olmaya karar verdim. Tüm ayrıntıları dikkatle dinledi. Çok nazik ve sabırlı şekilde tüm sorularıma yanıt verdi. Gerekli testleri talep edip aldığı bir örnek üzerinde bizzat mikroskop ile inceleme yaptıktan sonra ilaç tedavimi düzenledi ve takibini sağladı. Tıp camiasında örnek bir doktor gösterin deseler Mehmet Bey derdim.

I
Doğrulanmış kullanıcı

Lütfü Hocamız dan Allah razı olsun çok sert ve 1.2 cm lik taş sağ böbrek çıkışına yerleşmiş kanalın ağzında böbreği şişiyor du 3 seans başka bir hastane de sed dalgaları ile kırmaya çalıştılar ama zaman kaybı oldu.Kanaldan tam anastezi ile uyutarak lazer ile taşı kırdı .Kalp kapakçığı nda sorun vardı sağolsun Anastezi uzmanımız sayesinde ve güler yüzlü doktorumuz Lütfü hoca sayesinde de yırtık gibi gözüküyor.BaştaProf. Dr üroloğ Lütfü hoca olmak üzere Anastezi Uzm Dr Ergün Gündüz e ve değerli hemşirelerine teşekkür ederim.

Doğrulanmış kullanıcı

süperin üstünde süper bir hocamız allah bizi onunla karşılaştırdı .Okadar güzel anlatım ve okadar ilgi hastalarına karşı okadar iyiki bu anlatılamaz sadece yaşanır

K

Sayın doktoruma Acıbadem Eskişehir hastanesinde gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür ederim. Kontrole gidecektim, ama hastaneden ayrıldığını öğrendim. Kendisiyle iletişim kurmak için telefonunu aradım, ama bulamadım. Hangi hastanede görev yaptığını öğrenmek istiyorum.

S

Yıllardır hiç bitmeyen bir böbrek ve idrar yolları iltihabı yaşıyorum. Artık ağrılarımın dayanılmaz duruma gelmesiyle Acıbadem hastanesinden doktor beye randevu aldım. Güler yüzlü karşılaması ve sonrasında hiçbir işleminizi aksatmadan, birebir ilgilenerek yapması, hasta psikolojisinden sizi hemen soyutluyor. Üstelik yıllarca antibiyotik kullandım ve sebebini bilmeden ağrılar çektim, gittiğim gün teşhisimi koydu, tetkikler için yaz sonuna randevulaşmıştık fakat anladığım kadarıyla hastane değişikliği olmuş, olsun. GATA'da da olsa ben artık başka bir doktora gitmeyi düşünmüyorum :)

M
Doğrulanmış kullanıcı

2 hafta kadar önce başka bir hastanede uzun süre bekletildikten sonra, Eskişehir Acıbadem Hastanesi Üroloji bölümüne gittik. 12.15 randevusu. Prof. Dr. Mehmet Lütfü Bey'in hastaya gösterdiği ilgi, özen ve dikkati bir başka yerde görmedim. Muayeneden sonra ultrason için beklemiyorsunuz. Çünkü doktor kendisi yapıyor. İşlemler bittikten sonra elinizde reçeteniz, mutlu, memnun ayrılıyorsunuz hastaneden.Rahatça kendinizi emanet edebileceğiniz yer. Çok teşekkürler. Haziran 2012

Y

mesleğinde en iyisi,güvenilir,kişiliği:son derece dürüst,ben tek böbrekliyim ve onda da 3 cm taş vardı son derece riskli bir ameliyatı başarıyla yaptı.üç gün sonunda sağlıklı olarak taburcu oldum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mehmet Lütfi Tahmaz Özel Sincan Koru Hastanesi ve Koru Ankara Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


İlgi alanları

  • Adipsi (Susama Yokluğu)
  • Hipospadyas
  • UVJ Darlığı
Tümünü göster

İlgili aramalar