Op. Dr.

Mehmet Onur Sarıhan verifiedCreated with Sketch.

Ortopedi ve travmatoloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • H

  Tavsiye üzerine gittim ve çok memnunun herkese tavasiye ederim.Omurilik çökmesi ameliyatı ve bel kayması ameliyatı oldum.Tedaviden süreçten memnunum.Allah razı olsun.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  1995 yılında tıp fakültesini bitirdim. 1998 yılında ortopedi ve travmatoloji ihtisasına başladım 2003 yılında ortopedi ve travmatoloji uzmanı olarak göreve başladım.
  Fatsa Devlet hastanesi ardından fatsa özel meditech hastanesi ortopedi ve travmatoloji uzmanı ve başhekimi olarak çalıştıkdan sonra üç yıl yurt dışında omurga cerrahisi üzerine uzmanlığımı sürdürdüm.
  2014 yılından bu yana ordu özel umut hastanesinde ortopedi travmatoloji ve omurga cerrahisi üzerine hastalarıma hizmet vermekteyim.
  Spinal dar kanal (Spinal stenoz), boyun ve bel fıtıkları açık ve endoskopik (kapalı) cerrahisi , skolyoz cerrahisi ve servikal torakal ve lomber bölge vertebra kırıkları cerrahisi, açık ve kapalı eklem cerrahisi,pediatrik ortopedi , artroskopik cerrahiler, kaynamamış kırıkların ve akut kırıkların cerrahi tedavilerini yapmaktayım.

  Hastalıklar

  Hizmetler

  Özel Avrasya Medi-Tech Hastanesi

  Ayazlı Mahallesi, Evkaf Mah. Kumru-Korgan Asfaltı Cad. No:30, Fatsa, 52400 Ordu

  Normal randevu
  Hepsini göster

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  8 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • H

   Tavsiye üzerine gittim ve çok memnunun herkese tavasiye ederim.Omurilik çökmesi ameliyatı ve bel kayması ameliyatı oldum.Tedaviden süreçten memnunum.Allah razı olsun.İhtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

  • H

   Başarılı bir ameliyet süreci gerçekleştirildi Mehmet Bey ile.Annemin diz kapağı değiştirme ameliyatını gerçekleştirdi.Annem ile çok ilgilendi.Gerek iletişimde gerekse tedavi aşamasında kendilerinden memnunuz.Kendisine başarılar diliyorum.Teadviden ve süreçten emmnun kaldım.

  • D

   Boyun fıtığı ameliyatı oldum Mehmet bey'e.Ameliyatım çok güzel geçti.Memnunum.İlgisinden ve alakasından.Tedaviden ve süreçten memnunum.Hepsi çok güzel geçti.Ameliyat başarılı oldu.Tavsiye üzerine gittim.Çok memnun kaldım kendilerinden.

  • E

   Parmağım kırıktı vida ile tutturulması gerekti.Mehmet Bey sayesinde başarılı bi ameliyat geçti.Bir sıkıntım yok memnunum.Şuan fizik tedavi oluyorum.Elim 30 gün alçıda kaldı.Mehmet Bey cerrah olarak çok iyi bir doktor.İlgilenmesinden,davranışlarından,güler yüzlülüğünden memnunum.Doktorluktan ziyade iyi bir insan.

  • Y

   Ben baygın gittim kendilerine.Omurilik felci geçirdim.İlaç tedavisi uygulandı.Çok şükür sağlığıma kavuştum.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.

  • A

   Tavsiye üzerine gittik.Mehmet Bey'e ameliyat oldum.Kalça kemiğimi aldılar.Kireçlenme vardı.Kalça kemiğimi alıp protez taktılar.Tedaviden ve süreçten memnun kaldım.Ameliyat başarılı geçti.Çok şükür sağlığıma geri kavuştum.

  • Y

   Yaptığı başarılı ameliyatından dolayı çok memnun kaldık.Annemde omuriliğinde eğrilik vardı.Tavsiye üzerine gittik.Skolyoz ameliyatı olundu.16 platin takıldı.70 küsür yaşında annem.Çok başarılı bir ameliyat oldu.Sonrasında da da çok ilgili,babacan,iyi bir doktor,işini çok seven ve hastalarıyla ilgilenen her türlü soru ve sorunlara da yardımcı olabilen bir doktor.Çok memnun kaldık kendilerinden.Mehmet Bey'e çok teşekkür ederiz.

  • S

   Tavsiye üzerine gittik.Bel fıtığı ameliyatı oldu Mehmet Bey'e .Hollanda'da daha önceden ameliyat olmuştu ama yeterli gelmedi.Mehmet Bey'e ameliyat oldu.Beline 9 tane platin taklıdı.Tedaviden ve süreçten memnunuz.Mehmet Bey iyi bir insan memnunuz.İyi ki tanımışız.Teşekkür ederiz.