Adres

izmir bariatrics
Folkart Towers B blok No:39 Daire:2102, Bayraklı, İzmir

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin

Genel Cerrahi Randevusu

Randevu

Kolon Ve Rektum Cerrahisi +8 daha fazla

Kolonoskopi

Laparoskopik Apendektomi

Laparoskopik Cerrahi

Tümünü göster


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Folkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatrics

Diğer Hizmetler


Folkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatricsFolkart Towers B blok No:39 Daire:2102, İzmir

izmir bariatrics

Özgeçmiş

Hakkımda

1980 Hatay doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi İskenderun’da tamamladıktan sonra 1998 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesinde tıp eğitimine başladım....

Daha fazla

20 hasta/danışan görüşü

Genel skor

M

2017'nin Aralık ayında aşırı kilolarımdan dolayı bir araştırma halindeydim. Yalım Hoca ile tanıştık bu araştırmalarım sonucunda. Hastayla konuşması ve samimiyeti beni etkiledi ve karar verdim. Ameliyat oldum. 161kg'dan 91kg'a düştüm. İstediğim her an doktoruma ulaşabildim. Beslenmem ile ilgili çok yardımcı oldu. Bir diyetisyen gibi yönlendirdi ve çok yardımcı oldu. Çok samimi ve canayakın biri. Araya bir mesafe koymuyor ve anlayacağımız bir dilde iletişim kuruyor. Hala görüşmeye devam ediyoruz ve kendisine danışmak istediğim şeyleri rahatlıkla sorabiliyorum. Çok memnunum.

A

Tip 2 diyabetim ve fazla kilolarım vardı. Tahlillerim ve tetkiklerim yapıldı. Ameliyat için onay verildi ve ameliyatı oldum. Bu ameliyat ile 33kg verdim. İlk başta çok zorlandım ama şimdi çok iyiyim ve iyi ki olmuşum diyorum. Şehir dışından ulaştım kendisine. Çok ilgili bir doktordu, sürekli arıyordu ve tahlillerimi kendisi kontrol ediyordu. Hiç bıkmadan ve usanmadan, her saatte arayıp sorularınıza cevap verebilecek bir doktor. Şu an çok iyiyim. Çevremdeki herkes değişimim konusunda şakın ve ben çok memnunum.

H

Bu ameliyatı yaklaşık 3 yıldır araştırıyordum. Ameliyatı olan bir arkadaşım vesilesi ile Yalım Bey ile tanıştık. Görüştük kendisiyle ve ameliyat kararı aldım. Niyetim vardı zaten ama sağ olsun tecrübesi ile bana çok yardımcı oldu kararımı uygulama konusunda. Operasyon sonrasında, 6 ay içerisinde yaklaşık 50 kg verdim. Bu süreci beslenme ve sporla destekliyorum. Yalım Bey ameliyattan sonra sağ olsun sürekli arayıp sordu ve kontrollerini çok iyi yaptı. Bu işi bilen bir insan. Güvenmesem asla bıçak altına yatmazdım. İzmir'de bilinmiş bir doktor kendisi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

A

Aşırı kilodan dolayı Yalım Hocam'a gittim. Çok başarılı bir operasyon geçirdim ve hiç problem yaşamadım. Şu an 65 kiloyum ve bir tek kilolarımı çaldı benden ve ben de bir kardeş kazandım. O kadar rahat bir süreçti ki; panik olduğum anlar oluyordu elbette ama her an ulaşabiliyordum kendisine. Her zaman güleryüzü ile karşıladı beni, gece dahi arasam konuşmasından yüzünün güldüğünü hissedebiliyordunuz. Düşündüğümden kolay atlattım. Vermiş olduğum kilolarla apayrı bir insan oldum. Çok rahat yürüyorum ve yemek yiyorum. İhtiyaç duyan herkese tavsiye ediyorum. Eskiden yemek için yaşıyordum şimdi yaşamak için yiyiyorum. Yalım Hocam'ı çok seviyorum ve her şey için çok teşekkür ediyorum.

S

Bir arkadaşım vasıtası ile ulaştım ve memnun oldum. Mide ameliyatı oldum ve hiç sıkıntı yaşamadım. Gayet iyi bir ameliyat süreci geçirdim. Bu operasyonla 50 kg verdim. Mehmet Bay çok tatlı dilli, güleryüzlü, hastasına yakın ve ilgili bir hekim. Operasyon öncesi ve sonrası kontrolleri ve takibi olsun çok memnunum kendisinden. Gerçekten çok iyi bir hekim kendisi.

E

Yalım Hoca'yı her konuda tek geçiyorum. Kendi branşında olmasa dahi danıştığım her konuda yardımcı oldu. Tüp mide ameliyatı oldum; benim için çok zordu ama sayesinde korkularımdan arındım. Çok espiritüel bir mizacı var ve insanı çok güzel rahatlatıyor. İşini ciddiyetle ve çok iyi yapan bir hekim. Kontrollerim belirli aralıklarla devam ediyor. 1.5 yılda 40kg kadar kilo verdim. Söylediği her şey harfi harfine oldu. Kendi alanına çok hakim bir doktor ve insana çok güven veren bir yanı var. Sayesinde kalktım ayağa. Öleceğimi sanıyordum ama sayesinde aştım her şeyi. Pazar günü dahi geldi hastaneye. Üslubu ve tavrı olsun işini gerçekten seven bir insan. Kendisine her an ve her konuda ulaşabildim ve yardımını esirgemedi. Doktordan önce bir insan, gerçek bir insan.

O

Daha önce bir arkadaşım ameliyat olmuştu kendisine. Onun sağlıklı olduğunu görünce de tanışmaya karar verdim kendisiyle. Önce arkadaş gibi olduk, 15 gün bilgi süreci geçti. Muhafazakar bir insan olduğum için önce Allah'a sonra Mehmet Bey'e güvendim. Doktorum mahcup etmedi beni. 182 kg'dan 77 kg'a düştüm ve 105 kg verdim bu operasyonla. Boyum 1.92 ve hiç sarkmam yok. Her dediğini uyguladım ve spor yaptım. 24 saat irtibat halindeydik. İlk 15 günlük ve sonra 3 aylık programlarımız oldu. Benden saonra 3 arkadaşım daha ameliyat oldu kendisine. Başka bir hastalık olduğunda da ilgili birimlere yönlendirdi ve her anlamda ilgisini sürdürdü. Kişiliğinden, yaklaşımından ve dostane tavırlarından ahbap gibi olduk. Ailecek görüşüyoruz hatta ve kendisini çok seviyoruz. Biz ondan razıyız, Allah da ondan razı olsun.

M

Bir arkadaşım kendisinde ameliyat olmuştu ve çok memnun kalmıştı. Bu referansla kendisine ulaştık ve muayene olduk. Mide ameliyatı oldum kendisine. Ameliyattan önce de sonra da gece yarısı dahi aradığım oldu. Kafama takılan her konuda iletişime geçtim. İki arkadaş beraber ameliyat olduk. Başka bir yerde çalışmaya başlamasına rağmen kontrollerimizi sağladı ve her an yanımızda oldu. Mehmet Bey kafamızdaki 'doktorlardan çekiniriz' imajını tamamen değiştirdi. Çok samimi, sıcak ve ilgili bir doktor. Özel sıkıntılar yaşadığı dönemlerde dahi bizi ihmal etmedi. 98kg ile girmiştim bu operasyona ve 10. ayımda 52kg'ım. Evlendikten sonra çok hızlı kilo almıştım ve eşimin yanında çok kötü hissediyordum. Eşim rahatsız olmuyordu ama ben çok üzülüyordum. Kendime güvenim geldi artık. Çok memnunum, giydiğim şeylerden ve bedenimden. Dış görünüş tabii ki her şey değildir ama yine de prezentabl olmak gerekiyor, özellikle iş hayatında.

S

Yaklaşık 1 yıl boyunca sorunumla ilgili doktor araştırdım. Bir arkadaşım aracılığı ile ulaştım kendisine. Mehmet Bey'in konuşması, ilgisi ve verdiği güven ile kendisine gitmeye karar verdim. İnternetten de araştırdım kendisine gitmeden önce. Sorduğum her soruya ilgi ile cevap verdi. Ameliyat sonrasında da sürekli kontrolümü ve takibimi yaptı. Doktorumu hiç aramadım her defasında o ulaştı bana. Tüp mide ameliyatı oldum. Çok iyi bir süreç oldu. Bu operasyon ile 68 kg verdim. Şu an yeniden doğmuş gibiyim. Hayatım değişti. Bu kadar kilo vereceğime inanmıyordum. Beni görenler tanıyamıyorlar bir bakan tekrar dönüp bakıyor. Çok memnunum. Tabii ki tavsiye ediyorum.

H

Şu an çok rahatım. 95 kiloydum ve bir arkadaşım sayesinde Mehmet Bey ile görüştüm. Çok korkularım vardı bu konuda. Beni motive etti, beynimi hazırladı, beynim rahatladı önce ve sonra ameliyata girdim. Sadece 1 gün yattım hastanede ve ertesi gün işime geri döndüm. Sürekli iletişim halindeydim doktorumla. Her ay kontrolüme gittim. Kendisi de sık olarak takip ediyordu ve beni arıyordu. Bir bayan için kilo çok zor bir şey. İlk aylarda sürekli yemek yiyen biri olarak biraz zorlandım. Neler yemem gerektiğini söyledi ve sürekli arayıp sordu. Bir doktorun bu denli hastasıyla ilgilenmesi beni çok mutlu etti. 1.5 yılda 25kg verdim. En güzel şey bütün dolabımın değişmesi; biraz masraflı oldu ama buna değdi. Evrim geçirdim; fotoğraf koyduğumda 'kızın mı bu' diyorlar. Bu süreci sporla da destekliyorum. Çok mutluyum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular

İlgili aramalar