Fzt.

Mergül Meriç

verifiedCreated with Sketch.

9 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir
Son 30 gün içerisinde 149 profil ziyareti var

Fzt. Mergül Meriç Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun olmuş olup , özel bir klinikte hastalarına hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
9 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Ö

  İki yıldır Mergül Hanım'ın hastasıyız. İnsanları sevmesi, hayatı ve hastalarını sevmesi en beğendiğimiz özellikleridir. Sayesinde ilerleme katediyoruz. İnsanlığından dolayı kendisinden memnun kaldım. Yönlendirmesi de iyi. Kendisi dünya tatlısı bir insan.

 • F

  Oğluma baya bir katkıda bulundu, çok iyi bir fizyoterapist. Kendisi çok insancıl, asık suratlı değil güleryüzlü, merhametli çalışkan biri. Oğlum daha önce oturamıyordu şu anda yattığı yerden kalkabiliyor. Önceden hareket edemiyordu, sağa sola dönmesi kolaylaştı. Tavsiye ettiği, teşvik ettiği önerilerileri de dinliyoruz ve uyguluyoruz, yerine getirdiğimizde daha güzel ilermeler kaydettik.

 • G

  Tavsiye üzerine gittim. Kızlarımın ikisine de reflesyoloji işlemini uyguladı. Biz bütün yılı astım atakları ile geçiriyorduk, ilaçlar kullanıyorduk ama reflesyoloji işlemi uygulandıktan sonra astım atağı 1 kez oldu ve kısa sürdü. Kızlarımın kişisel gelişimleri de değişti, çok iyi yaşam koçu bambaşka bir insan. Tedavimiz 8 ay sürdü. Eşime de manuel terapi uygulandı eşimin de ağrıları dindi. Gerçekten iyi bir yaşam koçu.

 • S

  Tavsiye üzerine gittim. Çok ilgili mesleğini seven bir fizyoterapist, şu anda bizim olduğumuz kurumdan ayrıldı, sadece çocuğun fizik tedavi ile değil her şeyi ile ilgilendi gerçekten çok memnun kaldık. Fizik tedaviye gittik, fiziksel engeli vardı çocuğumun, kişisel gelişimiyle de ilgilendi 1 saatlik seanslar içinde çok şey değişti, çocuğum yürümeye başladı. Kendisine çok teşekkür ediyorum, başarılarının devamı diliyorum.

 • Z

  Tavsiye ile gittim. Çok güzel ilgileniyor kendisini çok seviyorum her yönünü seviyorum. Hanım hanımcık biri. Benim çocuğumla çok güzel ilgileniyor. Okulda tanıdım. Gayet iyiydi seanslarımız. Herkese tavsiye ediyorum.

 • E

  Tesadüf bulduk. Alçak gönüllü, dinliyor ilgileniyor. Kızım için skolyoz amaçlı gittik. Çok ciddi skolyoz sorunumuz vardı yürümeye sıkıntısı vardı. Sonrasında takiplerimiz devam ediyor, halen gidiyoruz. Memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum.

 • A

  Tavsiye üzerine gittim. Cana yakın, hoşgörülü davranıyor. Beni incitmemek için güzel davranışlarda bulundu, kalbi yüreği güzel bir insan. Benim sağlığım için elinden geleni yapıyor. Benim kalçamda protez vardı hiç kıpırdayamazdım, şimdi ise yürüme sağladım kendisinin önerdiği harekerlerle, koltuk değneksiz yürüyorum. Onun yanına gittiğimde ilk olarak, tuvalete gidemeyen ve yürüyemeyen biriydim, şimdi çok şükür iyiyim. Kendisine gittiğimde güzel bana güzel hareketler yaptırdı 2 saatimi dolu dolu egzersizlerle geçirdim. Evde de aynı şekilde egzersiz yaptım. Onu hiç unutmayacağım, ömür boyu hep dualarımda olan bir insan olarak kalacak. Ben ona Allah'ın bir mucizesi olarak hitap ediyorum, onu çok seviyorum.

 • M

  Tavsiye ettiler. Mergül hoca güzel destek veriyor, yorumlaması bize iyi geliyor. Çocuğa güzel eğitim veriyor, çok ilgileniyor, iş yeri destek vermediği zamanlarda kendi destek veriyor. Örneğin; kendisi çocukları at binmeye götürüyordu. Biz onu çok sevdik, uygulaması çocuğa daha güzel şekilde masaj yapması ayakta durması daha güzel şeyler önerdi. Çocuğu daha hızlı nasıl geliştirebiliriz diye söylediklerini evde de uyguladık ve daha hızlı oldu. Çocuklar ondan sıkılmıyor onu çok seviyorlar yürütüyordu. Onu çok seviyoruz.

 • F

  Tesadüf üzerine gittim. Doktor ihtiyacımız oldu. Bizim doktorumuz hamileydi. Biraz meşakatli bir hasta benim oğlum herkese alışamıyor. Hastaya insancıl yaklaşıyor gerçekten özel yaşamında da hastanın iyiye gitmesi için çabalıyor, her konuda hastaya destek sağlıyor, samimi. Tuttuğunu koparan bir insan, aileye de gerçekten yardımcı oluyor. Önerileri ile yönlendirdi. Nasıl daha iyi yapabiliriz, sürekli bir araştırmacı bir insan hiçbirşeyde yılmıyor, azimli ve çalışkan. Hasta için yapılacabilecek her şeyi yapıyor, bırakmıyor, yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışıyor, hastanın da yapabileceği en iyi şeyi yapmaya çalışıyor. İmkansız şeyleri dahi deniyor. Kurumun dışındaki olayları organize ediyor, kendisinin dışındaki olayları da yönlendirmeye çalışıyor. Hastayı her yönüyle takip ediyor.

Hakkımda

Hakkımda

 • Fzt. Mergül Meriç Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Bölümünden mezun olmuş olup , özel bir klinikte hastalarına hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Trakya Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi - Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon

Deneyimler

 • Sevgi Tohumları Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Fotoğraflar