Muharrem Akhan, İç Hastalıkları Gemlik

Uzm. Dr. Muharrem Akhan

Kaydet

İç hastalıkları

5 görüş

Kaydet

Tahmini yanıtlama süresi:

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Uzmanları göster Nasıl çalışır?

Adres

Dr. Ziya Kaya Mahallesi Hürriyet Cad. No:45, Gemlik
Atakent Gemlik Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

5 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Atakent Gemlik Tıp Merkezi Diğer

Hipertansiyonum var ABD 'de yaşıyorum,ve burda bir türlü çözüm bulamadim.Tr'de kendisine gittim,ilgisi,alakası detaylı açıklamalarıyla beni rahatlatıp tedavime başladı.Şimdi çok iyiyim.İyi ki kendisini tanıdım iyi ki doktorum oldu.ABD'de olduğum halde sürekli kendisiyle görüsüyoruz çok yoğun olmasına rağmen her zaman cevap verir.Kendisini ben doktor olarak değil de ailemden birisi olarak görüyorum.Mesleki tecrübesi ve kişiliğiyle harika bir insan ve harika doktor.Burda bile herkese kendisinden bahsediyorum.


C
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: başka bir yer Diğer

Eşimin hamileliği sırasında hipotroidisini tedavi etti. onun dışında ailemden birçok kişinin tedavisi ile ilgilendi. Detaylı açıklamalarıyla, bilgisi ve ilgisi ile on numara bir hekim. Keşke Ankara’dan gitmeseydi.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi

Hocamızla Kalp damar cerrahisinden sevk olarak tanıştık. Özkan Beye öncelikle bacaklarında ki morluklardan dolayı gitmiştik, ancak yapılan doppler ve kan testlerinden sonra CRP değerinin 180 olması sonucunda bir Dahiliye hekiminin bakması gerektiğini söyledi. Bu sayede Muharrem Hocamızla tanıştık. Bu değerlere bakarak ve uygun muayenelerle annemin zatürre olduğunu tespit etti. Öncelikle evde tedavinin uygun olacağını tespit etti. Ancak şikayetlerimizin daha da artmasından dolayı hastaneye yatış yaparak tedavinin devam etmesi gerektiğini söylediler. Bunun üzerine hastaneye yatış yaparak tedavi sürecimiz devam etti. Doktor Bey in uzun uğraşları ve özverili sayesinde iki buçuk hafta sonunda CRP değeri 95 e kadar indirdi. Bugün hastaneden taburcu olacağız ve tedavimizn geri kalanına devam edeceğiz. Doktor Beye bu özverisinden dolayı çok çok teşekkür ederiz. Doktor Beye meslek hayatı boyunca başarılar diliyorum. Kendileri gerçekten Ankara'da ki bir numaraları Dahiliye Doktorudur. Bir kere daha sonsuz teşekkürlerimizi ailecek kendilerine sunarız.


Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Ankara Özel Ortadoğu Hastanesi Tiroid

Eşimin tiroidi için gittiğimiz doktorumuzun güler yüzlü karşılaması, her şeyi anlayabileceğimiz şekilde tane tane aktarması ve tedavisinden çok memnun kaldık. Teşekkür eder başarılarının devamını dileriz.


K

dr beye ilgi ve alakası için teşekkür ederim, çok başarılı bir hekim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Bu doktor/uzman mısınız?

Profili düzenle veya yönet

İlgili aramalar