Profilinizin kontrolünü alın Bilgilerinizi Düzenleyin Uzmanları gör

Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Atakent Gemlik Tıp Merkezi

Dr. Ziya Kaya Mahallesi Hürriyet Cad. No:45

Gemlik ,

İletişim Bilgileri
Sigortasız hastalar

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Sağlık Merkezi

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  T
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  merhaba;
  Gemlik' te ikamet ediyoruz .eşimin ilk hamileliğinde her şey çok güzel giderken sıkıntılı bir sürece girdik . Yalçın bey 'i 22+5 bebeğimizi kaybettiğimiz gün tanıdık özel cep telefonundan aradık açtı ve tüm sorularımızı yanıtladı , kendi doktorumuz olmamasına karşı sorularımızı yanıtlamak ile kalmayıp acil muayene etti anında yönlendirdi . maalesef bebeğimizi kaybettik ama artık kontrol süreçlerimiz ve inş. yeni hamilelik dönemimiz yalçın bey ile devam edecek . benim burada bahsetmek istediğim bir hekimin hastalarını zor ve acil durumlarda yönlendirmesi çok önemli kabul etmesi değer vermesi çok önemli biz kendi doktorumuzdan göremediğimiz yönlendirmeyi Sn Yalçın bey' den gördük . ilgili ayrıntılı açıklayıcı ve bilgilendirici bilgiler vermesi çok önemli, insana değer veren ve ayrıca yönlendirici bir hekim, biz birebir ilgiyi ve yönlendirmesini yaşadığımız için paylaşmak istedim . teşekkürü bir borç biliriz kendisine .

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Çok teşekkür ederim.Umarım bundan sonraki gebelik sürecinizde sağlıkla bebeğinize kavuşursunuz ...


  Y
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  Hem doktor, hem abi, hem baba gibi. Hastasını asla riske atmıyor olması gereken neyse detaylı bir şekilde anlatıyor. Herşeyden önce pozitif. Çok zorlu geçen hamilelik sürecimde beni rahatlatan tek destekçim diyebilirim.13 Ekim 2020de oğlum dünyaya geldi ve o adı bile korkutan ameliyathane sankii aile ortamı gibiydi.sonrasında 3 günde hiç sezeryan ameliyatı olamamış gibi bebeğime çok rahat yetebildim.hamileliğimi ilk öğrendiğimde babam A.aydın ın Yalçın bey den başka doktora güvenme cümlesiyle nekadar haklı olduğunu görmüş oldum. Başarılarınızın devamını dilerim çok teşekkür ederim..

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Çok teşekkür ederim


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Muharrem Akhan Diğer

  Hipertansiyonum var ABD 'de yaşıyorum,ve burda bir türlü çözüm bulamadim.Tr'de kendisine gittim,ilgisi,alakası detaylı açıklamalarıyla beni rahatlatıp tedavime başladı.Şimdi çok iyiyim.İyi ki kendisini tanıdım iyi ki doktorum oldu.ABD'de olduğum halde sürekli kendisiyle görüsüyoruz çok yoğun olmasına rağmen her zaman cevap verir.Kendisini ben doktor olarak değil de ailemden birisi olarak görüyorum.Mesleki tecrübesi ve kişiliğiyle harika bir insan ve harika doktor.Burda bile herkese kendisinden bahsediyorum.


  C
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  ilk gebeliğimin 13 haftasından itibaren Yalçın beye gittim doğuma kadar gerçekten gereken ilgiyi alakayı gösterdi aşırı memnun kaldım 10 ay önce Sezaryen ile kızım dünyaya geldi doktor bu konuda gerçekten öok önemli 3 gün sonra hiç sezaryen yapmamış gibiydim çok ilgili alakalı bir doktor tavsiye ederim

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Çok teşekkür ederim


  S
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  İşinde çoook başarılı bir doktordu, ilgili ve esas her şeyi merak eden, biz hastalara karşı sabrlıdır.
  İlk doğumumu Baküde gerçekleştirmişdim ve hala o günü hatırladığımda beni isti ter basıyor, gözüm çok korkmuştu. İkinci gebeliğimin ilk haftalarından Yalçın beyin takipi altında olduk, hamileliğimin sürdürülmesinde, doğumda hatta doğum sonrasındaki ilgisi için çok memnun kaldık.

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Çok teşekkür ederim


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  Kisa sureligine Gemlik'e gelmistim.Yorumlara bakarak gittim fakat anladığım kadarıyla doktor gebelik disindaki durumlarla pek ilgili değil. Kist ve düzensizlik şikayetiyle gittim , muayene ve tedavi amaçlı. Fakat tam bir muayene yapmadı sadece üstten muayene ile kistin büyüklüğünü ölçtu. Hormon ilacı verdi ve gönderdi. Gebelik planlarimi sordu, olmadigini soyleyince de tekrar kontrol icin bile cagirmadi.Ilac mumessili oldugum halde surekli siz anlamazsiniz diye bir uslup kullandi.Hiç tavsiye etmiyorum.

  Bu doktor/uzman mısınız? Bu görüşe cevap verin! Şimdi kayıt olun

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Endometrioma kisti olan hastamıza Visanne tablet tedavisi verildi. 3 ay kullanması tavsiye edildi.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Yalçın Balkancı Diğer

  Bende 2 ay önce doğum yaptım doktorumuz Yalçın Beydi kesinlikle çok iyi bir doktor gerekli olan tüm bilgileri veriyor hamilelik döneminde de doğumda da kendisinden çok memnun kaldık tecrübeli ve iyi bir doktor ne bebeği riske atıyor nede anneyi koyduğu teşhis ve görüşlerde tam nokta atışı yapıyor kesinlikle güvenebilirsiniz.

  Op. Dr. Yalçın Balkancı

  Çok teşekkür ederim


  Hata oluştu, tekrar deneyin