Online randevu alın ya da bizi arayın: 0850 333... numarayı göster

Calendar-iconCreated with Sketch. Randevu al Son 30 gün içerisinde 970 profil ziyareti var

Op.Dr. Murad Çeltik,
- Ekim 1989 – Temmuz 1995 : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
- Kasım 1995 – Kasım 1996 : Çapa Kızılay Kan Merkezi
- Aralık 1996–Nisan…
daha fazla

Randevu al

info-iconCreated with Sketch. Randevu almak ücretsizdir. Uygun bir tarih/saate tıklayarak randevu alabilirsiniz.
 • HOCAM ÇECUĞUMUZU SÜNET ETTİRMEK İÇİN 40 INCI GÜNÜNDE DOKTARA BAŞ VURDUK PENİS EĞRİLİĞİ DEDİ DOKTORBEY BU YÜZDEN SÜNNET TE ETTİRME MİZİ ERTELETTİ.SONRA Bİ KAÇ DOKTORADA BAŞ VURDUK 6'INCI AYINI BEKLEMEMİZİ SÖYLEDİLER .SİZE NEZAMAN MU AYENE İÇİN GELMEMİZİ ÖNERİRİ SİNİZ. HOCAM ŞİMDİDEN TEŞEKÜRLER.

  VERILEN YANIT:

  Penis eğriliği doğuştan veya sonradan olabilir, sonradan olduğunda penis içinde sertlik vardır(peyronie plağı). Sonradan olan eğrilikler genelde penisi zorlamaya bağlı olarak ortaya çıkabilir. Peyronie… Daha fazla

 • Sperm azligi

  Hocam 3 yasında bı kızım var 2.cocugu dusunuyoruz ama olmadı sperm testı yaptırdım sperm sayısı 13 mılyon cıktı.cocuk sahıbı olabılmek ıcın yeterlı olmadıgını soledıler sperm sayısını arttırma nın tedavısı varmı acaba? verecegınız bılgıler ıcın sımdıden tesekkurler

  VERILEN YANIT:

  Penis eğriliği doğuştan veya sonradan olabilir, sonradan olduğunda penis içinde sertlik vardır(peyronie plağı). Sonradan olan eğrilikler genelde penisi zorlamaya bağlı olarak ortaya çıkabilir. Peyronie… Daha fazla

Hakkımda

about-me-iconCreated with Sketch. Hakkımda

 • Op.Dr. Murad Çeltik,
  - Ekim 1989 – Temmuz 1995 : İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  - Kasım 1995 – Kasım 1996 : Çapa Kızılay Kan Merkezi
  - Aralık 1996–Nisan 1998 : Askerlik Hizmeti - Erzurum 109. Topçu Alayı Reviri – Tabip Asteğmen
  -Eylül 1999 – Mart 2000 : Anatomi Uzmanlık Eğitimi – İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Anatomi Anabilim Dalı
  -Haziran 2000 –Temmuz 2005 : Üroloji Uzmanlık Eğitimi - İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı (Çapa Üroloji)
  -Eylül 2005 – Eylül 2006 :İstanbul Üniversitesi, İstanbul Tıp Fakültesi Androloji Bilim Dalında 1 yıl uzman olarak çalışmıştır.
  -Kasım 2006 – Temmuz 2007 : Amerika Birleşik Devletlerinin (ABD) Teksas Eyaleti Houston kentinde bulunan Baylor College( Baylor Tıp Fakültesi)’nde Androloji Araştırma Laboratuvarı direktörü Prof. Dr. Dolores Lamb’in yanında research pozisyonunda çalıştı. Aynı dönemde Baylor College’de Üroloji / Androloji departmanında Prof. Dr. Larry Lipshultz’un Androloji polikliniğinde hastaların muayene, tetkik değerlendirme, tedavilerine ve ameliyatlarına observer olarak katılmıştır.

  -Ağustos 2007 – Aralık 2007 : Özel Yenibosna Safa Hastanesi
  -Ocak 2008 – Şubat 2010 : Özel MedicalPark Bahçelievler Hastanesi
  -2011-2012 : Şişli Florence Nightingale Hastanesi
  -2012-2014 : İstanbul Cerrahi Hastanesi
  -Şubat 2015 – Günümüze kadar:Muayenehane Hekimi - Nişantaşı’ndaki özel muayenehanesinde hastalarını görmektedir.
  .
  2015 Haziran ayında CİSED (Cinsel Sağlık Enstitüsü) tarafından gerçekleştirilen Cinsel Terapi normal ve ileri düzey kurslarına katılarak ‘’Cinsel Terapi Eğitimi’’ sertifikasını almıştır. CİSED tarafından açılan 2016 yılı içerisindeki ‘’Evlilik ve Çift Terapisi’’ eğitimi aldı.
  Dr. Çeltik, son yıllarda kullanılmaya başlanan sertleşme sorununda şok tedavisi uygulaması (EDSWT), hastalara cinsel terapi uygulamaları, ereksiyon probleminde iğne tedavisi(intrakavernozal enjeksiyon), penis protez uygulamaları, testis protezi yerleştirilmesi, mikrocerrahi varikosel ameliyatı, MikroTESE, Endoskopik Üreter Taş tedavisi, Prostat Ameliyatı (TUR-P, Plazmakinetik, Greenlight lazer prostat ameliyatı), endoskopik yöntemle mesane kanseri ameliyatı (TUR-T) uygulamaları yapmaktadır.
  Dr. Çeltik, Evli ve 2 çocuk Babasıdır.

Mezun Olunan Okullar

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi - Üroloji uzmanı, 2000 - 2005

Bilinen Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • Özel Florence Nigthingale Çağlayan Hastanesi, 2010- 2012
 • Özel Medicalpark Bahçelievler Hastanesi, 2008-2009
 • Özel Yenibosna Safa Hastanesi, 2007-2008
 • İstanbul Tıp Fakültesi Androloji Bilim Dalı, 2005-2006
 • İstanbul Cerrahi Hastanesi
 • Muayenehane Mart 2015- halen
daha fazla

Sertifikalar

 • Murad Çeltik, Androloji şu şehirde: İstanbul - Sertifikalar

Makaleler

Videolar

daha fazla göster

Hasta, Danışan Görüşleri

Görüşünüzü paylaşın
5

Genel skor
20 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Hipokrat yeminine sadık ve hizmetkar ve çok başarılı tek doktor.Tedavim ve sürecinde neticeye ulaştım.Sağlığıma kavuşmamdaki tüm desteği için teşekkür ederim.

 • Sertleşme sorunu ile gittiğim Sn.Dr.Murad Çeltik'in insanı rahatlatan görüntü ve ifadesi ile tedaviye başladım.5 seanslıkED.1000 tedavisi neticesinde çok farklı bir durumla karşılaştım.Sertleşme sorunum tamamen geçti.Bu arada ilaç ve iğne tedavisi durumu daha iyi yaptı.DR.MURAD ÇELTİK 'e minnetarım ikinci baharım birinci baharım oldu.

 • Doktor Murad Bey'le yaklaşık 5-6 ay önce tanıştık.İlk geldiğimizde bizimle çok iyi bir şekilde ilgilendi.İlk muayenede teşhisi koydu ve tedaviye başladı.Tedavi devam ediyor.İnşallah Murad Bey sayesinde daha iyi olacak.

 • Dr. Murad Beye ameliyat oldum. Ameliyat öncesi ve sonrası hastasına olan yaklaşımı,iletişimi ve yönlendirmeleriyle hem güven veren,hemde işinin uzmanı bir hekim.Her türlü sorunumuza mümkün olabilecek yönlendiren bir doktor.

 • ED 1000 tedavisini 12 seans aldım.Çok iyi netice aldım.Çok memnun kaldım.Ayrıca doktorumun tavsiyesi ile yemek yeme alışkanlığımı değiştirdim ve şekerimi önemli düzene soktum.Hızlı kilo vererek daha dinamik bir yaşam sürdüreceğim.Op.Dr.Murad Çeltik beye çok teşekkür ederim.

 • Murad beyi internet vasıtasıyla buldum.İlk gittiğimizde bizimle çok ilgilendi ve güven duymamızı sağladı.Hızlı teşhis hızlı tedavi ve hızlı netice aldım.Halen kontrollerim devam ediyor.Hastayı karşılaması ve konuşmalarıyla rahatlatması ayrıca memnuniyetimizi artırdı.Keşke daha önce gitseydik dedik.Doktoruma saygılarımı sunarım.

 • Ereksıyon sorunu ile gittim.Ses dalga tedavisi gördüm.İğne ile sertleşme takviyesi yapıldı.Doktorun bilgisinden ve yaklaşımından çok memnun kaldım.Sekreterlik işlemleri cana yakın ve yapıcıydılar.Teşekkür ederim.

 • İnternette araştırmalarım sonucunda ulaştım Murad Hocam'a.Hastaya yaklaşımı çok samimi ve duyarlı. Ekibiyle beraber ilgiyle çalışan bir hekim. Hastayı rahatlatan bir tedavisi var.Çok olumlu sonuç verdi tedavim. Tedaviye başladığım noktayla sonuç arasında büyük farklar var. Şuanda çok iyiyim. Birkaç tanıdığıma da tavsiye ettim zaten. Hekimliği mükemmel bir doktor.

 • internetten araştırmalarım sonucunda tercih ettim Murat Hocam'ı. Okuduğum yorumlarından da çok etkilendim. Yaşadığım sıkıntımdan dolayı gittiğim de çok memnun kaldım. gayet ilgili ve güleryüzlüydü. Tedavim çok olumlu sonuç verdi. Tanıdığım kişilere ve benimle aynı sorunu yaşayan herkese tavsiye ediyorum.

 • Murat beye ilgisinden dolayı cok teşekkür ederiz. Ailece babamın geçirdiği ameliyatta her şey yolunda babamın sağlığı su an çok iyi gönül rahatlığıyla babam gibi rahatsızlığı olan kişilere öneriyoruz. Her şey için teşekkür ederiz.

 • E

  Murat beye ilgisinden dolayı cok teşekkür ederiz ailece babamın geçirdiği ameliyatta herşey yolunda babamın sağlığı su an çok iyi gönül rahatlığıyla babam gibi rahatsızlığı olan kişilere öneriyoruz herşey için teşekkür ederiz

 • Size en kısa ve öz nasıl belirteyim: Doktorluk zor zanaat. İnsanların iç dünyası dışına da yansır derler. "İşini doğru ve düzgün yapan herşeyden önce bir insan ve adam gibi bir doktor Murad Bey."Bir ömür boyu sağlıklı olmasını dilerim. Her şey gönlünüzce olsun. Saygılarımla, M. Faruk Ölçen

 • Murat hoca yı bir arkadaşımızın vasıtası ile tanımış olduk tanıdığımıza da çok mutluyuz birbuçuk yıl önce mesane ameliyatı olduktan sonraki kontroller ve sistoskopi tur operasyonları kendisi tarafından yapılarak ve konuşmaları vermiş olduğu moral ve hastalarına karşı çok titiz olması bizleri çok daha cesaretlendirmektedir.butür hastaolan yakın çevreme mutka tavsiyem olmaktadır ve olacaktır da kendisine çok teşekkür ve saygılarımı iletiyorum. Memduh Soner Tekin 11.10.2015

 • uzun bir araştırma sürecinden sonra , böbrek taşı sorunu için gittim , şok dalga tedavisi uygulattım şuan çok memnunum ...

 • İnternetten sertleşmeme sorununu biraz araştırdıktan sonra Murat Hocaya gitmeye karar verdim. İlk kontrolünde daha doğru karar verdiğimi anladım. Şu anda vermiş olduğu üç aylık tedavinin ikinci ayında olmamıza rağmen durumdan oldukça memnunum. Cinsellikle ilgili bir problemi olan kişilere hiç düşünmeden tavsiye edebileceğim bir doktordur. Teşekkürler Murat Çeltik.

 • değerli hocamın tedavisinden çok memnun kaldım. keşke ülkemizdeki tüm doktorlarımız hastalarıyla bu kadar yakın ve güvenilir ilişkiler kurabilseler, iyi bir hekim kendisine sağlıklı ve uzun ömür dilerim

 • Penis eğriliği problemim vardı İnternetten Murat hocamı buldum ve gittim ameliyat oldum 1 gece hastanede kaldım daha sonra evde dinlendim.Kendisi mükemmel bir doktor şu an için hiçbir problemim yok kendisine çok teşekkür ederim benim gibi problemi olan herkese tavsiye ederim

 • Bizler turk erkegi olarak cinsellik konusunda arkadas ortaminda konusamadigimiz gibi hasta oldugugumuzda bile doktora danismayi bile kendimize pasiflik kabulederiz her zaman bir bayani bile cinsel konuda tatmin edemezken konusururken kukreyen bir aslan iki uc bayani bile memnun edercesine hava atariz fakat is basa geldiginde kedi gibi oluruz doktor beyle tanisip tedavi olduktan sonra simdi tam bi erkegim diyerek her ortamda soz olabilirim 2 gun hastanelerinde misafir oldugumsure icinde doktor bey ve personelinden gordugum ilgiyi avrupanin hicbir yerinde gormedim yani 4 4 luk bi adam kibar centilmen cok yiyi bir hekim erkek arkadaslarimin kendilerinde suphelendikleri bi rahatsizligi varsa hocami tavsiye ederim gozunuz arkada kalmaz hocama ve personelinede bana gostermis olduklari yakin ilgiden dolayi tesekkur ediyorum ALLAH razi olsun onun ve ates hocamin sayesinde 24 senelik evliligim kurtuldu

 • Tedavimden ve muayeneden çok memnun kaldım.En önemlisi insanlığından çok memnun kaldım.Ben Bodrum da yaşıyorum sırf murat bey için İstanbul a gidiyorum .Çok nazik kibar bir insan ve işinin ehlisi. Hastalarına yardımcı, arayıpta ulaşamayınca size tekrar dönüş yapar muhakkak hatta pazar günü bile. Murat bey sizi tatil günü rahatsız ettim dediğimde bana ben hekimim benim için tatil falan yok dedi.Hastasını en iyi şekilde takip ediyor hatta tedavi bitiğinde bile hastaları ile irtibatta oluyor.Böyle bir doktor bulmak çok çok zor Murat beyde hiç kapris yok .Eşime dostuma hep tavsiye ediyorum.

 • Bir kaç doktora gittim şikayetimle ilgili beni çok korkuttular ve emin olamadım.Murat hocamı hem tavsiye hemde internette inceledikten sonra gitmeye karar verdim ve gittim. Ama iyi ki gitmişim beni hayata döndürdü.Bana en başta verdiği güven oldu bana sanki bir yakınıymışım gibi yaklaştı. Hatta arada bir hala beni arıyor durumumu öğrenmek için bir hasta için buda çok önemli beni kendine çok yakın hissettirdi.Tedavim en iyi şekilde sonuçlandı . Tedavimde çok parada harcatmadı . Ücrette gayet uygundu.SSKdan yararlandım.Ben 60 yaşındayım hayatımda böyle doktor görmedim.Murat hocamın hakkını ödeyemem. Çok şükür çok iyiyim çevremdekileri kesinlikle Murat hocama yönlendiriyorum .Çok sağolsun iyiki böyle hocalar var.