Tahmini yanıtlama süresi:

Adres

71 Evler Mahallesi Çavdarlar Sokak No:144, Odunpazarı
Eskişehir Şehir Hastanesi

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Bu adreste kabul edilen sigortalar

Sigortasız hastalar

SGK


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk
Nakit
0850 333..... Numarayı göster

Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

DR. Baloğlu 1993 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi Tıp Fakültesinde Beyin ve Sinir cerrahisi uzmanlığına başladı.
1998 yılında 3 ay süreyl...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık

Fotoğraflar


Hizmetler


71 Evler Mahallesi Çavdarlar Sokak No:144, Odunpazarı

Eskişehir Şehir Hastanesi

26 hasta yorumu

Genel skor

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
A
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Murat hocam bizim şansımız. Babamı Gazintepten getirdim sırf Murat hocama ameliyat olması için okadar mükemmel bir insanki asla ona devlet hastanesinde çalışan bir doktor demezsiniz. Gerçekten işini hastalarını çok seviyor ve değer veriyor. Benim babam bel fıtığı ameliyatı olacaktı ben eskisehirde yaşıyorum bur arkadaş vasıtasıyla tlf nosuna ulaştım Murat hocamın. Babamın sıkıntılı süresini anlattım ve emar sonuçlarını paylaştım ondan fikir almak istedim sadece.aksam saat 22.00 da dönüş yaptı emarlari daha net görmek için Babamın e nabız şifresi ve tc nosunu istedi verdim. Ama şaşırdım bi taraftan bur doktor kizmadan sen benim numarami kimden aldın yada nasıl yazarsın demeden cvp verdi.daha sonra sonuçları inceleyip bana Babamın ameliyat olması gerektiğini söyledi platin takılması lazım diyede ekledi. O gün karar verdim babamı getirmeye ama e nabızdan randevu bulamıyordum tekrardan Murat hocama yazdım anında dönüş yapıp bana şu tarihte gelin deyip randevuyu kendisi verdi.babamı 1 gün bekletmeden Gaziantep ten getirttim o kadar güler yüzlü merhametliki anlatamam Murat hocam bizim gerçekten şansımız oldu. Ve Babamın ameliyatını gerçekleştirdi başarılı bir şekilde çok şükür sağlığına kavuştu babam. Ve memlekete giderken tekrar yanına gittik randevu almadan o kadar güzel karşıladıki anlatamam. Murat hocam iyiki varsınız. Bu ülkenin sizin gibi hekimlere ihtiyacı var. Hersey için sonsuz teşekkürler

G
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

yaklasık 2 yıl önce ameliyat oldum ve şikayetlerim neredeyse tamamı geçti . kollarımdaki uyusmalar agrılarım yok denecek kadar az artık . Hala 2-3 ayda bir kontrol amaclı gidiyorum . sempatikliği güler yüzlülüğü cerrahlığı açıklamaları çok iyiydi. çok memnun ve mutlu ayrıldım.Herşey için kendisine çok teşekkürler..

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

2018 yılında sağ parmaklarımda güç kaybım başladı..2021 yılına kadar böyle idare ettim.MR çektirdim.Boyun kanal daralması ameliyat olmalısın dediler.Bu aralar elim düzelmişti güç kaybım vardı ama parmaklarım çalışıyordu.7 ay kadar böyle devam ettim.Sağ parmaklarım çalışmaz olunca.Çarem kalmadı.Eskişehir şehir hastanesinde Op.Dr.Murat Baloğluna tavsiye ettiler,Sağolsun Dr.Bey MR inceledi hemen ameliyata alalım dedi.Ertesi günü ameliyat oldum.Bir gece yattım taburcu etti.Allah binkere razı olsun.12cm civarında dikiş atmışlar,çok iyi bir ameliyatım geçti.Abartmıyayım ama sanki açılmış kapatılmış gibi geldi.1 haftadır ağrım sızım yok.Kızım pansuman yapıyor.Normal bilgisayardaki işlerimide yapıyorum.Sağolsun,Op.Dr.Murat beye canı gönülden teşekkür ediyor.benim gibi bütün hastalarımıza tavsiye ediyorum..

M
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Geçmeyen boyun ve omuz ağrılarım sonucu gitmiş olduğum bir kaç doktor ameliyat demişti ama ameliyat fikri beni inanılmaz korkutuyor olacaksamda alanında başarılı bir doktor arıyordum ve ikna edilmeyi bekliyordum daha ilk görüşmede Murat Bey'e sonsuz bı güven duydum iyiki var ameliyat olalı birkaç gün olmasına rağmen ağrılarım yok oldu kimse murat hocayı görmeden ameliyat olmasın

Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

Annemin geçmeyen boyun fıtığı ağrıları nedeniyle uzun araştırmalar sonucu Murat Bey'e başvurduk. Doktor bey ameliyat gerektiğini söyledi ve bir sonraki hafta ameliyatı gerçekleşti. O günden beri annemin ağrıları son buldu. Fıtık nedeniyle düşen sol kolu eski kuvvetini kazanmış durumda. Murat Bey'e hem bizimle kurduğu iletişimden ötürü hem de bulduğu şifadan ötürü teşekkür ederiz. Gerçekten yorumlarda yazıldığı gibi işinin ehli bir doktor. Allah kendisinden razı olsun

S
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

2012 yılında geçirdiğim trafik kazası sonucu omiriligimde kırık meydana geldi. Üzerinden 5 yıl geçtiği icin daha sonra sırtımda skolyoz meydana geldi ve artik ağrılarım dayanılmaz haldeydi. Tesaduf eseri duyduğum Murat bey ile daha ilk görüşmede verdiği güven, güler yüzlülüğü ve yaklaşımı beni hic düşünmeden ameliyata ikna etti. Ameliyat gercekleseli bir ay olmasina ragmen bütün ağrılarım geçti. Sirtimdaki kamburluk yok oldu. Iyiki Murat bey diyorum, iyiki var diyorum kendisine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum. Yolu açık olsun başarıları daim olsun.

K
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: Eskişehir Şehir Hastanesi Beyin Ve Sinir Cerrahisi Randevusu

8 ay boyunca hic gecmeyen boyun fitigi agrilarim vardi. Aylarca fizik tedavi ve varolan tüm alternatif yöntemleri denedim. Yasam komforum tamamen kaybolmuş, hayatim zehir olmustu. Her gece agrilarla uyaniyor, agladigim geceler oluyordu. Murat Bey etraflica muayene ederek, ameliyat olmam gerektigini soyledi. Ama ameliyat korkumu yenemiyordum. Hala alternatif yontemleri denemekte ısrar ediyordum. Kendisi bir doktordan cok bir abi gibi konusarak; hastalik olmadigini hasta oldugunu ve benim durumumun ameliyat gerektirdigini anlatarak beni ikna etti. Eskisehir Şehir Hastanesin'de ameliyatim gerçekleşti. Ameliyattan ciktigimda sanki yeni bir kol takilmisti. Agrilarim aninda yok olmustu. Bu inanilmaz hissi tarif etmek çok zor. Ameliyat sonrasida gayet konforlu gecti. Neredeyse hic boyunluk takmadim. 8 ay boyunca çektiğim kabustan kurtuldum. Uykularim ve psikolojim düzeldi. Resmen bana yeni bir hayat verdi diyebilirim. Kendisine hayat boyu şükran duyacagim. Mukemmel bir doktor ve mukemmel bir insan.

O
Doğrulanmış kullanıcı
Konum: ÖZEL GÜRLIFE HOSPİTAL HASTANESİ

Sağ elimdeki hafif derecedeki uyuşma ve karıncalanma nedeniyle çekilen emar ile Boyun omiriligimde tümör kitlesi tespit edilmiştir. Tümör kitlesinin teşhisinden itibaren on günlük bir süre içerisinde araştırmış olduğu olası tedavi yöntemleriyle ilgili detaylı araştırmalar esnasında tarafımıza da vermiş olduğu bilgilendirmeler ve ileri derecedeki motivasyonu ile Eskişehir'deki hastanelerde yapılaması riskli denilen ameliyatın Eskişehir Özel Gürlife hastanesinde yapılmasına birlikte karar verilmiş olup bu süreçte tam bir hasta koçluğu yaparak kedisine olan güven ve tecrübesiyle bana ve aileme vermiş olduğu özgüven ile beni ameliyata morâl motivasyon olarak hazırlayan ve sonuçta başarılı bir operasyon gerçekleştiren ve ameliyatın 2. günü ayaktan taburcu eden Sayın Op.Dr. Murat Baloğlu hocama aynı zamanda omirilik bölgesindeki tüm tümör kitlesinin temizlenmesinde büyük emekleri geçen işinin duayenlerinden olan Sayın, Prof.Dr. Metin Ant Atasoy hocama teşekkür ederim. Elinize ve emeğinize sağlık. İyiki Eskişehir de ve böyle bir nezih hastanede görev yapmaktasınız sevgi ve saygılarım ile. Tüm hastalara tavsiyemdir.

Op. Dr. Murat Baloğlu

Güzel yorumlarınız için teşekkürler Osman bey, bizler için hastalarımızın hastalığı süresince; psikolojisi ve sağlığının iyiliği bir bütündür. Her şey sizlerin bu süreçte daha iyi sonuçlar almanız ve yaşam boyu bunları devam ettirmeniz adına önemlidir. Bunların ehemmiyetini anlayarak ve uygulayarak güzel bir süreç atlattık. Hayatınız boyunca sağlıklı günler dilerim...

Y

Murat Bey eşimi ciddi bir tehlikeden kurtardı. Eşim motor çarpması sonucunda acile kaldırıldı ve bacağındaki sorun daha görünür olduğundan direkt müdahale edildi ve platin takıldı. Bunun üzerine 20-30 gün sonra boynundaki ağrılar ile gittik ve boyun fıtığı tanısı konuldu.Bir de bunun için ameliyat oldu aynı kurumda. Operasyon üzerinden geçen 2-3 aylık süreçte hala düzelmedi ve ağrıları devam ediyordu eşimin, et sıkışması olabileceğini söyleyip başarısız bir müdahale olduğunu kabullenmedi doktor. Ağrılar devam ediyordu ve bu süreçte Murat Bey'in adını duyduk, kendisine gittik. Yaptığı muayene sonrasında et sıkışması değil, yanlış müdahale sonucunda kırılan bir kemiğin omuriliğe saplandığını öğrendik. Bir operasyon da Murat Bey ile geçirdi eşim ve oldukça başarılı oldu, belki de felç kalmaktan kurtardı. Hasta psikolojisini çok iyi anlayan bir hocamız kendisi. Hem kendisi, hem asistanına çok teşekkür ediyoruz. Hala kontrollerimiz devam ediyor. Birebir takibini yapıyor, mükemmel bir insan ve doktor kendisi. Daha sonra öğrendik ki her hastası aynı şekilde memnun kendisinden. Eşim şimdi verdiği egzersizleri uyguluyor evde fizik tedavi gibi. Allah bin kere razı olsun kendisinden.

Op. Dr. Murat Baloğlu

HASTAMIZIN SAĞLIĞINA KAVUŞMASI BİZİM İÇİN EN ÖNEMLİ SONUÇ.TEKRAR GECMİŞ OLSUN GÜZEL YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ

D

Kesinlikle her hastaya önerdiğim bir hekim Murat Bey. Çok etik, çok bilimsel ve alanında güncel bir hekim. Bel omurumun üzerinde bir kist oluştuğu tanısı konulmuştu, birkaç hekim de gezmiştim daha önce. Yine araştırmalarım sonucu Murat Bey'e gittim ve kesin tanıyı kendisi koydu. Mesleki bilgisi, hastaya yaklaşımı çok iyi, fevkalade bir hekim. Ben de eczacıyım ve tüm hastalarıma öneriyorum.

Op. Dr. Murat Baloğlu

DERYA BEY AĞRILARINIZIN GEÇMESİNE ÇOK SEVİNDİM . SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİM.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

DR. Baloğlu 1993 yılında Eskişehir Anadolu üniversitesi Tıp Fakültesinde Beyin ve Sinir cerrahisi uzmanlığına başladı.
1998 yılında 3 ay süreyl...

Daha fazla


Okullar / Eğitimler

  • Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi
  • Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi - Uzmanlık

Deneyimler

  • Özel Ümit Hastanesi Beyin Cerrahi departmanı, Eskişehir/ TÜRKİYE
  • Özel Anadolu Hastanesi Beyin Cerrahi departmanı , Eskişehir/ TÜRKİYE
  • Özel Sakarya Hastanesi Beyin Cerrahi departmanı , Eskişehir / TÜRKİYE
Tümünü göster

Fotoğraflar


İlgili aramalar