Prof. Dr.

Mustafa Araz

verifiedCreated with Sketch.

10 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0344

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 1 117 profil ziyareti var

Prof Dr Mustafa Araz İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuş, iç hastalıkları uzmanlık eğitimini yine aynı fakültede, endokrinoloji ve metabolizma uzmanlık… daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
10 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Diabetes Mellitusta Insülin Tedavisi

  Sn. Mustafa Araz'ı internetten araştırarak buldum. 2009'da pankreas ameliyatı oldum ve o tarihten bu yana şeker hastasıyım, insülin kullanıyorum. Şekerim 300-350'lerde seyrederken, Mustafa Hoca kan değerlerimi görünce 8.10.2018'de hastaneye yatış yaptırarak çok hızlı bir şekilde şekerimi normal düzeylere indirdi. Bacaklarımda ciddi yaralar vardı. Diyabetin hastadaki yan etkilerinin tetkiklerini tek tek yaptırdı. Göz, kardiyoloji, dermatoloji bölümleriyle birlikte gerçekten çok faydalı bir konsültasyon yaparak; 3 günde birçok değerimi normal seviyelere çekti. Beni 3 gün hastanede gördükten sonra şehir dışına çıktığı halde her gün asistanlarıyla konuşup rapor alıyor ve çıkan sonuçlara göre ilaç düzenlemesi yapıyordu. Neticede 5. günümde; şekerim normal seviyelerde, vücuttaki ve ayaklardaki yanma ve ağrılar oldukça hafiflemiş bir şekilde hastaneden taburcu oldum. Ülkemizin sizin gibi aydın, çalışkan, ilgili, bilgili ve takipçi doktorlara, bilim adamlarına çok ihtiyacı var. İyi ki varsınız, iyi ki sizi tanıdım. Teşekkürler Mustafa Hocam.

 • H
  Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Check-Up

  Genel check-up’ı yaptırdım çok ilgilendi doktor bey ,güler yüzlü ,halktan biri gibi ,bir o kadar da bilgili teşekkürler

 • Y
  Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Randevu

  Annem ve ben hipertiroid hastasıyız. Doktorumuzdan çok memnunuz. Harika bir insan. Rabbim iyi ki karşımıza çıkarmış Mustafa hocayı. Her ne zaman bir sorun olsa ilgileniyor ve bize hemen dönüş sağlıyor. Allah ondan razı olsun.

 • K
  Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Randevu

  Çok çok iyi bir doktor yoğun çalışmasına rağmen her hastasiyla ayrı ayrı ilgileniyor ve bütün hastaları kendinden çok memnun başka bir ameliyat olduğum için ve aynı ilde olmadığım için kontrole gitmem gerekiyordu fakat gidemedim yinede bana yardımcı oldu allah razı olsun böyle iyi alçak gönüllü doktorlari Rabbim korusun

 • R
  Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama Hastanesi

  Randevu saatinden önce gittim.Hoca muayene saati olmadığını söyledi.şehir dışından gelıyorum dedim.sağolsun yardımcı oldu.

 • P
  Konum: Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma Ve Uygulama HastanesiHizmet: Randevu

  Antepte triyod için gitim ilk defa Endokrinoloji doktoru Mustafa Beye. Kendisi oldukça nazik bir doktor olup hastalarını ve onların şikayetlerini önemseyerek dinliyor ayrıca sabırlı,sakin bir insan. Hastaları kendisinden oldukça memnun bir doktor. Kendisine ilgisinden dolayı teşekkür ederim ve benim gibi hastalar gönül rahatlığıyla Mustafa Beye gidebilirler.

 • Bende ki kansızlığı YÖK etti çok teşekkür ederim sayın hocam bilgili deneyimli herkese tavsiye ederim emine özdemir

 • M

  değerli hocam, alanında uzmandır, hastalarıyla hitabeti bile en başında kendisini değerli kılıyor. Allah hocamızı başımızdan eksik etmesin.

  Mustafa Araz2015-10-17

  Nazik sözleriniz için çok teşekkür ederim, selamlar

 • H

  Bende tiroit rahatsızlığı var iki defadır doktoruma geliyorum memnunum alçak gönüllü ve hastalarıyla ilgilenen bir doktor inanıyorum bu üçaylarda çok dua alıyor .

  Mustafa Araz2015-10-17

  Dualarınızı eksik etmeyin

 • V

  AKROMEGALİDE SÜPER BİR DR.2007DEN BU YANA BENİ TAKİP EDİYOR

  Mustafa Araz2015-10-17

  Akromegali dahil tüm hipofiz hastalarımızın yanındayız

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof Dr Mustafa Araz İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi ' nden mezun olmuş, iç hastalıkları uzmanlık eğitimini yine aynı fakültede, endokrinoloji ve metabolizma uzmanlık eğitimini ise Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmıştır. 2000 yılında Doçent, 2006 yılında Profesör ünvanını almıştır. Halen Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Ana Bilim Dalı Endokrinoloji Bilim Dalı Başkanı olarak görev yapmaktadır.

Okullar / Eğitimler

 • İstanbul Üniversitesi İstanbul (Çapa) Tıp Fakültesi