Op. Dr.

Mustafa Çelik verifiedCreated with Sketch.

Kulak burun boğaz

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • T
  Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Çankaya

  Bundan yaklaşık 15 gün önce burnumda nefes alma sorunum olduğundan dolayı Veni Vidi Balgat Hastanesine gittim. Op. Dr. Mustafa Çelik ameliyatımı gerçekleştirdi. Operasyon gayet başarılı gecti. Şuan hala kontrollerim devam etmekde. Mustafa Hocamın sayesinde artık rahat bi sekilde nefes alabiliyorum. Hastasıyla ilgili sonuna kadar güvenebilceğiniz bi doktor gerek ameliyat öncesinde gerek kontrollerde bıkmadan kafamdaki tüm sorularımı yanıtladı. Mustafa hocama ilgi ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • 1997-2000 yılları arasında Kayseri Fen Lisesi’nde orta öğrenimini, 2002-2008 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamlayan Op.Dr. Mustafa Çelik, uzmanlık eğitimini 2008-2013 yılları arasında Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Anabilimdalı’nda almıştır. Bu dönemde Antonie van Leeuwenhoek Otorhinolaryngology Center Amsterdam'da "observer fellow" olarak bulunmuştur. Daha sonra mecburi hizmet görevi için kısa süre ile Dr.Sami Ulus Çocuk Hastanesi’nde çalışmıştır. Halen Ankara Özel Veni VİDİ Göz ve KBB hastalıkları merkezinde KBB uzmanı olarak görev yapmaktadır.

  Hastalıklar

  daha fazla

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  10 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • T
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Çankaya

   Bundan yaklaşık 15 gün önce burnumda nefes alma sorunum olduğundan dolayı Veni Vidi Balgat Hastanesine gittim. Op. Dr. Mustafa Çelik ameliyatımı gerçekleştirdi. Operasyon gayet başarılı gecti. Şuan hala kontrollerim devam etmekde. Mustafa Hocamın sayesinde artık rahat bi sekilde nefes alabiliyorum. Hastasıyla ilgili sonuna kadar güvenebilceğiniz bi doktor gerek ameliyat öncesinde gerek kontrollerde bıkmadan kafamdaki tüm sorularımı yanıtladı. Mustafa hocama ilgi ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.

  • Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi Çankaya

   Sürekli tekrarlayan sinüzit, horlama, uykuda ağız açık uyuma, ağız kuruluğu gibi şikayetlerim vardı. Burnumdaki eğrilikten dolayı bu sorunları yaşadığımı, ameliyat olmamda fayda olduğunu daha önce gittiğim doktorlardan da duymuştum ama açıkçası ameliyat olmaktan çekindim. Ayrıca, gittiğim diğer doktorlar ne ameliyat olacak kadar güven verdi ne de ilgiliydi. Daha sonra, Veni Vidi Balgat Hastanesi'nde Op. Dr. Mustafa Çelik'e muayene oldum. Durumumla ilgili detaylı bilgi verdi ve ameliyat için cesaretlendirdi. Kendisi septoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat da sonraki iyileşme süreci de sorunsuz geçti ve artık daha iyi nefes alıyorum. Gerek kontrollerde gerek ameliyat öncesi ve sonrasında hastasıyla ilgili, sorulara cevap veren, bilgilendiren ve hasta psikolojisini de önemseyerek hastasını rahatlatan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.

  • G
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Burundan nefes alma sorunu

   Burnumdan nefes alma sorunum olduğu için temmuz ayında Balgat Veni Vidi Hastanesi'ne gittim. Op.Dr.Mustafa Çelik çok ilgiliydi ve operasyon da başarılı geçti, kontrollere gitmeye devam ediyorum, çok ilgili ve iyi bir doktor olduğu için çevremdeki insanlara da tavsiye ediyorum. Daha önce birçok doktora gittim aralarında emekli profesör olan tecrübeli doktorlar da vardı ama Mustafa Bey'in onlardan daha iyi doktor olduğunu söyleyebilirim.

  • A
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Burun kanaması

   Burnumdaki atar damar kanaması için Mustafa beye kontrole gitmiştim. Gerçekten çok güzel bi ameliyat gerçekleştirdi. Şu an hiç bir kanamam olmadı.

  • K
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Kulak Tüpü Takılması+ Geniz eti alinmasi

   Kızımın kulak içi tüp ve geniş eti ameliyatini başarıyla gerçekleştiren gerek işlem öncesi gerek işlem sonrası ilgi ve alakasindan bilgisinden son derece memnun kaldığımız Op.Mustafa Çelik Hocam a sonsuz teşekkürler Mevlam emeğine bilgisine ilmine becerisine zeval vermesin

  • E
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Burun Estetik Cerrahisi

   Oğlumu burun ameliyatı yaptırdım. Daha sonra kardeşime tavsiye ettim. O da ameliyat oldu. Sonuçtan oldukça memnun kaldık. Yakın zamanda ben de muayene oldum. Kendi burnunda da bir sıkıntı var. En kısa zamanda bende ameliyat olacağım.
   SONUÇ :Mustafa Beyin hem hastaya yaklaşımıhemde hekimliğinden gayet memnunuz. Kendisine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Erdal KOZAN -Emekli öğretmen

  • M
   Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

   Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrası en ufak bir soru işareti bile bırakmadı hocamız sağolsun :) Tüm kafama takılan konularda en ince detayına kadar açıklayarak yardımcı olup büyük bir rahatlama sağladı :) çok teşekkür ederim :)

  • Konum: Veni Vidi Göz Hastalıkları Merkezi ÇankayaHizmet: Geniz Eti Ameliyatı ve kulak tüpü

   Bu hastaneye KBB doktoru Op. DR MUSTAFA ÇELİK 'e tavsiye üzerine geldik.Muayeneye girdiğimiz andan itibaren doktorumuz oğlumla bire bir, çok içten ve samimi olarak ilgilendi. Oğlum 12 Nisan 2018 de Veni Vidi Hastanesi'nde KBB dan ameliyat oldu.Hem iki kulağa tüp takıldı hemde geniz eti alındı.Ameliyat tam 1 saatte bitti ve 2 saat sonra taburcu olduk Doktorumuz Mustafa bey bu 2 saat içinde tam 3 kere yanımıza geldi ve en son çıkışta tekrar muayene etti. Çok başarılı bir ameliyattı ve çok şükür sorunsuz atlattık Hatta oğlum ertesi gün dışarıda arkadaşları ile oynadı. Oğlum artık çok rahat uyuyo ve beni çok daha iyi duyuyor. Op. DR. MUSTAFA ÇELİK ve ekibine ayrıca VENİ VİDİ HASTANESİne çok teşekkür ederim.En önemlisi de Bugün kontrolden sonra oğlumun Mustafa Beye 'yarın yine size gene gelcem' demesiydi. Sağolun hocam Allah sizden razı olsun.

  • merhaba hocam ben size Birkaç gün önce bademcik ameliyatı oldum . doktoru daha doğal ve güzel yaptınız ameliyatı çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık..

   Mustafa Çelik2017-02-15

   Teşekkür ederim
   Sevdiklerinizle beraber sağlıklı bir hayat dileğiyle..

  • E

   merhaba hocam ben size burun ameliyatı oldum hem içten eğrilik vardı hem dıştan. kbb doktoru olmanıza rağmen bir estetik cerrahtan bile daha doğal ve güzel yaptınız burnumu çok teşekkür ederim elinize emeğinize sağlık..