Adres

Çankaya
(harita)

Bu adres online randevuya açık değil

Takvim talep edin

Burun Estetiği

Geniz Eti Ameliyatı

Rinoplasti +6 daha fazla

Endoskopik Sinüs Cerrahisi

Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)

Kulak Tüpü Takılması

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

1997-2000 yılları arasında Kayseri Fen Lisesi’nde orta öğrenimini, 2002-2008 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamla...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Eksternal Otit
  • Burun eğriliği
  • Yutak Kanseri
Tümünü göster

Hizmetler

Burun Estetiği


Çankaya


Geniz Eti Ameliyatı


Çankaya


Rinoplasti


Çankaya


Endoskopik Sinüs Cerrahisi


Çankaya


Septoplasti(Nazal Hava Yolu Cerrahisi)


Çankaya


Kulak Tüpü Takılması


Çankaya


Bademcik Ameliyatı


Çankaya


Horlama Cerrahisi


Çankaya


Timpanoplasti(Kulak Zarı Ameliyatı)


Çankaya

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
18 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
D
Konum: Burun Estetiği

İki hafta önce Mustafa hocadan burun ameliyatı oldum. Nefes almakta problem yaşıyordum ve burnumun şeklini pek beğenmiyordum. Muayene olduğum gün ameliyat olmaya karar verdim. Çünkü her şeyi çok net bir şekilde anlattı aklımdaki bütün soruları ben sormadan cevapladı ve çok güven verdi. Bir hafta sonra ameliyat oldum ve hiç ağrım olmadı. Yok denecek kadar az morluğum oldu ve çok az şişliğim oldu. Tamponlar çıktıktan sonra bütün nefes problemim çözüldü. Artık çok iyi nefes alabiliyorum. Çok çabuk iyileştim ve şekli de tam istediğim gibi oldu. Mustafa hoca çok ilgili ve samimiydi. Teşekkür ederim hocam iyiki size yaptırdım burnumu çok memnunum. Herkese de tavsiye ediyorum.


B
Konum: Tükürük bezi taşı Ameliyatı

Mrb Mustafa Çelik hocama bugün Tükürük bezi taşı ameliyatı oldum kendisinden Allah razı olsun hastaneye ilk girdiğim andan itibaren kendi hastalığı gibi ilgilendi ve çok memnun kaldım Şuanda çok iyiyim bu konuda şikayeti olan arkadaşlar kesinlikle tavsiye ederim Çok tşk ederim hocam tekrar SAYGILAR...


N
Konum: Genizeti ameliyatı

Tesadüf eseri tanıştığımız Mustafa Çelik hocamıza 1 sene önce burun kemiği eğriliği nedeniyle eşim ameliyat oldu ve hayatından 1 yıldır nefes almaya başladığıni söylüyor çok memnun kaldık şimdi 6 yaşında çok sık hasta olan oğlum genizeti ameliyatı oldu kulaklarına tüp takıldı çok rahat bir ameliyat geçirdi lk andan itibaren rahatlığını hissettik Musatafa Çelik hocamı iyiki tanıdık çok teşekküler Allah razı olsun kendisinden bu süreçlerde bütün hastane personeli güler yüzleriyle çok yardımcı oldular Veni Vidi Hastanesine de bütün personeli ile çok teşekküler. Gerçekden güvenecegi bir KBB hekimi arayan herkese verdiği güveni ilk anda hissettiren Mustafa Çelik hocamı tavsiye ediyorum.


B
Konum: Burun Estetiği

Şimdiye kadar tanıdığım en tatlı doktor. İşini gerçekten tek kelime işe mükemmel yapıyor. Burun estetiğimi yaptı ve tam olarak hayalimdeki buruna 10 gün içinde kavuştum. Ne ağrı hissettim ne acı,nefes almamla ilgili hiç sorun yaşamadım 3.günde koku almaya başladım herşey söylediği zaman da gerçekleşti. Şimdiye kadar sanırım hiç bir doktoru bu kadar sevmedim ve hiç bir doktora bu kadar güvenmedim. Gözünüz kapalı gidebilirsiniz. Herşeyi sorun yapan ben bile tek bir sorun yaşamadıysam siz hiç yaşamazsınız. Benim bitanecik doktorum çok teşekkür ederim beni bu güzel buruna kavuşturduğun için.o kadar samimi ve içten bir doktorsun ki diğer doktorlara örnek olsun


A
Konum:

Operasyon geçiren bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Op. Dr. Mustafa Çelik'e muayene oldum. Kemerli bir buruna ve deviasyon sorununa sahip olmam nedeniyle operasyon olmaya karar verdim. Yaklaşık 2 hafta önce operasyon geçirdim. Yüksek kaygı düzeyime rağmen, Op. Dr. Mustafa Çelik’in hem operasyon öncesinde hem de operasyon sonrasında oldukça ilgili olması sayesinde bu süreci rahatlıkla atlattım. Deviasyon nedeniyle burnum %95 oranında kapalıydı ancak operasyon sonrasında hem rahat nefes almaya hem de rahatlıkla koku almaya başladım. Beyaz ve ince bir tene sahip olmama rağmen neredeyse hiç morluğum olmadı; şişliklerim ise yalnızca 2 gün sürdü. Mustafa Bey alanında oldukça başarılı bir doktor. İlgilenen herkese tavsiye ederim.


Konum: Geniz Eti Ameliyatı ve Kulak Tüpü

5 yaşinda oğlum ameliyat oldu.Herseyiyle çok iyi geçti ameliyat.Hocamiza tesekkur ediyoruz.Ameliyat sonrasi ilgisi de çok iyiydi.Kendine olan güveni takdire şayan.Herkese tavsiye ediyorum.


S
Konum:

Yaklaşık altı aydır ses kısıklığı sorunum vardı.Görevimden dolayı ses tellerimde nodüller oluşmuş.İlaçla tedavi sonuç vermeyince ses terapisine başladım.Nodüller büyümeye devam etti.Ameliyattan başka çare kalmamıştı.Ameliyat sonrası sesi kısılan bir arkadaşım vazgeçmemi söyledi.Moralim çok kötüydü.Görevime devam etmem için ameliyat şarttı.Dr. arkadaşımız, Op.Dr. Mustafa Çelik'i tavsiye etti.Muayene sırasında tüm sorularımıza ilgiyle ve sabırla cevap verdi. Özellikle kendisine olan özgüveni bizi çok etkiledi.Yaklaşık iki hafta önce ameliyat oldum.Gayet başarılı geçti.Altı ay sonra nihayet sesime kavuştum. Hatta sesim eskisinden daha güzel.Mutluluğumu ifade edecek kelime bulamıyorum.Bu sorunu yaşayan herkese Op.Dr. Mustafa Çelik'i tavsiye ederim. Op. Dr. Mustafa ÇELİK ' e teşekkür eder başarılarının devamını dilerim.


D
Konum:

İki yılı aşkın süredir sol burnumda polipten ve eğrilikten kaynaklanan tıkanıklık vardı. Daha önce gittiğim doktorlar ameliyat için güven verememişti. Mustafa Bey ilgi alakası ile bu güveni verdi. Başarılı geçen bir ameliyattan sonrada gösterdiği ilgi ve alaka sayesinde bir aya yakın sürede iyileşme sürecimi tamamladım ve burnumdan nefes almakla alakalı hiçbir sorunum kalmadı. Güler yüzü ve içtenliği ile hastayı rahatlatan bir havasıda var. Yakınımda benzer sıkıntıları olanlarda dahil olmak üzere herkese tavsiye ederim.


T
Konum:

Bundan yaklaşık 15 gün önce burnumda nefes alma sorunum olduğundan dolayı Veni Vidi Balgat Hastanesine gittim. Op. Dr. Mustafa Çelik ameliyatımı gerçekleştirdi. Operasyon gayet başarılı gecti. Şuan hala kontrollerim devam etmekde. Mustafa Hocamın sayesinde artık rahat bi sekilde nefes alabiliyorum. Hastasıyla ilgili sonuna kadar güvenebilceğiniz bi doktor gerek ameliyat öncesinde gerek kontrollerde bıkmadan kafamdaki tüm sorularımı yanıtladı. Mustafa hocama ilgi ve güleryüzlülüğünden dolayı çok teşekkür ediyorum.


Konum:

Sürekli tekrarlayan sinüzit, horlama, uykuda ağız açık uyuma, ağız kuruluğu gibi şikayetlerim vardı. Burnumdaki eğrilikten dolayı bu sorunları yaşadığımı, ameliyat olmamda fayda olduğunu daha önce gittiğim doktorlardan da duymuştum ama açıkçası ameliyat olmaktan çekindim. Ayrıca, gittiğim diğer doktorlar ne ameliyat olacak kadar güven verdi ne de ilgiliydi. Daha sonra, Veni Vidi Balgat Hastanesi'nde Op. Dr. Mustafa Çelik'e muayene oldum. Durumumla ilgili detaylı bilgi verdi ve ameliyat için cesaretlendirdi. Kendisi septoplasti ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat da sonraki iyileşme süreci de sorunsuz geçti ve artık daha iyi nefes alıyorum. Gerek kontrollerde gerek ameliyat öncesi ve sonrasında hastasıyla ilgili, sorulara cevap veren, bilgilendiren ve hasta psikolojisini de önemseyerek hastasını rahatlatan bir doktor. Kendisine çok teşekkür ederim.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

1997-2000 yılları arasında Kayseri Fen Lisesi’nde orta öğrenimini, 2002-2008 yıllarında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamla...

Daha fazla

Tedavi edilen hastalıklar

  • Eksternal Otit
  • Burun eğriliği
  • Yutak Kanseri
Tümünü göster