Adres

Kocaeli Üniversitesi
Kabaoğlu, Baki Komsuoğlu bulvarı No:515, Umuttepe, 41001 İzmit/Kocaeli, İzmit, Kocaeli

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Sigortasız hastalar


Herhangi bir hizmet eklenmemiş

Hizmetler

Henüz bir hizmet eklenmedi

Bu hekim/uzman, henüz verdiği hizmetlere dair bir bilgi girişi yapmadı.

Özgeçmiş

Hakkımda

Doç Dr Mustafa Doğan 1998 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olup .1998-2003 yılları arasında İzmir Dr. Behçet Uz Çocuk Hastanesinde...

Daha fazla

4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

I
Doğrulanmış
Konum: Kolan Beylikdüzü Hospital Göbek bağında enfeksiyon

Oglum doğduğunda göbek bağı iltihap kapmisti Mustafa beyin ilgi ve alakasiyla yoğun bakım günlerini hızla atlattik.kendisi çok ilgili ve güler yüzlü bir doktor kesinlikle.oğlum rahatsizlandiginda gecenin kaçı olursa olsun mesajlarimiza samimiyetle cevap verir her muayeneyi iple çekiyoruz Mustafa bey gerçekten çok samimi ve işinde de çok iyi bı doktor.

C
Doğrulanmış
Konum: Kolan Beylikdüzü Hospital Rutin kontrol

Kızıma rutin kontrol ve lenf bezi için gittik kendisine ve daha önce söylenen ufurum duyduğunu söyledi hemen eko ile baktı ve rahatladım sorun yoktu ilgisi ve hasta kabulü olması gerektiği gibiydi bundan sonra doktorumuz Mustafa bey...umarım türüne bağlayıp hızlı ve kısa bilgi eksikliği ile tamamlanan muayeneleri olmaz zamanla.

K
Doğrulanmış

Doğduğunda Yenidoğan yoğun bakım ünitesinde kalan kızımın,bir aylık rutin kontrolü için gittiğimiz Dr beyden ilgisi, empati ile yaklaşımı için çok teşekkür ederiz
Merve-Numan MERTTÜRK

Doğrulanmış

Geçtiğimiz günlerde oğlumun yaşadığı rahatsızlıktan dolayı Mustafa hocaya ilk defa gittik ve gerek tespitleri gerek ilgisi ve güler yüzü bizleri umutlandırdı ve motive etti. Mustafa Hocam tekrar teşekkürler.

Murat BİLEN

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular