Prof. Dr.

Mustafa Ertaş

Nöroloji

İletişim Bilgileri

En Güncel Görüş

 • Yer: Mustafa Ertaş MuayenehanesiHizmet: DİYABETİK NÖROPATİ

  Merhaba;
  Gidip gezmediğimiz doktor kalmadı.Annemin ne uykusu ne rahatı vardı.
  Diyabetik Nöropatiye bağlı sinir ağrı ve batmaları mevcuttu.
  Mustafa Hocam yazdığı reçeteyle annemi sağlığına kavuşturdu ve hangi doktora gittiysek ilaç yazdırmak için herkes çok iyi bir reçete kim yazdı diye sordu.
  Aldığının da okuduğunun da hakkını veriyor.
  Herkes doktor olamıyor maalesef.
  Allah sizden razı olsun Hocam.
  Herkese tavsiye ediyorum.

 • Hakkımda

  Hakkımda

  • Prof. Dr. Mustafa Ertaş çalışmalarını muayenehanesinde sürdürmektedir.

  Hizmetler

  Mustafa Ertaş Muayenehanesi

  Hakkı Yeten Cad. 17 Aşçıoğlu Plaza Kat 3 Daire: 7 Teşvikiye Şişli, 34365 İstanbul

  Emg ( elektromiyografi )
  Nörolojik muayene
  Tek lif emg

  Hasta / Danışan Görüşleri

  5

  Genel skor
  21 görüş

  • Dakiklik
  • Alaka
  • Mekan
  • Yer: Mustafa Ertaş MuayenehanesiHizmet: DİYABETİK NÖROPATİ

   Merhaba;
   Gidip gezmediğimiz doktor kalmadı.Annemin ne uykusu ne rahatı vardı.
   Diyabetik Nöropatiye bağlı sinir ağrı ve batmaları mevcuttu.
   Mustafa Hocam yazdığı reçeteyle annemi sağlığına kavuşturdu ve hangi doktora gittiysek ilaç yazdırmak için herkes çok iyi bir reçete kim yazdı diye sordu.
   Aldığının da okuduğunun da hakkını veriyor.
   Herkes doktor olamıyor maalesef.
   Allah sizden razı olsun Hocam.
   Herkese tavsiye ediyorum.

  • Yer: Mustafa Ertaş Muayenehanesi

   Yıllardır çektiğim migren agrısından benı kurtaran insandır o kadar ilaç içtim aciillere gittim ama Mustafa hoca sayesinde 4 aydır hiç ağrım olmadı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır alanında en iyi doktor bence kendisi verdiği ilaçlar sayesinde artık çok rahatım allah uzun ömürler versin kendisine

  • Ben mustafa hocanın migren tedavisi hastasıydım. Bana atakları önlemesi için bir ilaç verdi. Fakat ilacı verirken yan etkileri konusunda hiç uyarmadı. İlaca günlük 50 mg olarak başladık. Bir süre sonra bir sabah bütün vücudum kıpkırmızı uyandım. İlaçtan olduğunu düşünmedim hiç. Acile kaldırıldım. Yapılan testler sonucunda ana 1:1000 gibi bir sonuçla karşılaştım. Acilen ramotoloji servisine yönlendirildim. 25 gün boyunca çeşitli testler yapıldı. Ve bu ilacın çok nadir yan etkisi olan lupus- like syndrome olduğu anlaşıldı. Kişilik olarak evet çok insancıl ve iyi biri ama ben maalesef memnun kalamadım. Çok hastaya şifa olmuştur eminim ama ben de maalesef işe yaramadı.

  • Y

   Çeşitli şehirlerde onlarca doktoru ve tedavilerini denedim, kronik migrenin en son safhasında olan ve bu yüzden özelim, aile ve çevremdem uzaklaşmış yada uzakşılmayı tercih edilmiştim.Asosyal bi yaşama mahkum olmuş ve çaresizlikle yüzyüze kalmıştım, taki Mustafa Bey' tanıyane dek ...
   Uzun ve sıkı bir tedavi sonucunda , dışarı çıkıp işe gidemeyecek bir haldeyken şimdi o günleri irkilten bi anı olarak anımsıyorum , inkansız olduğunu düşünürken son 2 yıldır en ufak bir atağım bile olmadı.
   Benim için imkansızı başaran mucize bir insan ve tıp dünyası için çok büyük akademik bir değer...
   Beni yaşama döndürdüğünüz için sonsuz teşekkürler...

  • E

   Yıllardır cektigim kronik Migrenim den mustafa hoca sayesinde kurtuldum. İnsanlığı ve hekimliği tartışılmaz. Ona minnetim sonsuz.varolun hocam

  • E

   Migren hakkında sizi detaylı bir şekilde bilgilendirir, konusunda güncel ve güvenilir bilgiye sahiptir. Doğru tanı ve ilaç tedavisi uygular. Hocamızı ziyaretimden sonra ataklarım belirgin oranda azaldı ve oldukça rahatladım. Kesinlikle tavsiye ederim.

  • V

   Hocamızı ekranlardan takip ederdik.Karşılaştığımızda da o kalbinin ve yüzünün sıcaklığını hissettik.Bizi çok güzel dinledi ve sorularımıza çok anlaşılır cevaplar vererek memnun etti.Tedavimizin takibinde,mesajlarla bile bizi yanıtsız bırakmıyor.Allah kendisine uzun ömürler versin.

  • M

   Sn. Mustafa Hocamdan çok memnun kaldım. İlgisi için teşekkür ediyorum. 4 hafta sonra kontrol için kendisine uğrayacağım.Ben iki tahlil yaptırmamı istedi. Beyin MR HİPOFİZ ADENOMU çıktı. 3 mmlik. istenilen iki adet tahlili bayram sonrası yaptıracağım ve bunları aldıktan sonra Mustafa Hocam ile görüşme olacak. Ama şu anda korkacağım bir şey olmadığını söyledi. Rahatladım

  • Ö

   Kendi memleketimde bir çok doktoru denediğim halde bana hem teşhis bırakabilen hem de iyleşme sürecime başladığım ilaçları veren tek doktordur kendisi. Teşekkürler...

  • E

   Hamilelik döneminde artan migren agrım için Mustafa Beye başvurdum,ilgisi ve yönlendirmeleriyle endişelerimi azaltarak bana tedavi seçenkleri sundu ve caresiz olmadıgını hissettirdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

  • A

   Ben hocamın hastası degilim ama kardeşimi tavsiye uzerine götürdüm.kardeşim hastalıgı hakkında hocaya bilgi verdi.hocam güldü boşa acı çekmişin dedi.yıllarca bizim bildigimiz migren meger küme denilen bir hastalıkmış.benim anlamadıgım kardeşim artk öyle bir seviyeye gelmiştiki atak geldiginde hafızasını kaybediyordu ve ambulansla hastaneye kaldırıyorduk.sonuç hep aynı migren deniliyordu.çekilen tomografiler,ultrasonlar doktorlar vs.sonuç hep hüsran.hocam bi çırpıda bu işi nasıl çözdü.demek ki doktorum diye hava atmamak lazım hep araştırmak kendini geliştirmek gerek.ve insanlara hoş görülü olmak gerek.hocam bize hastalıgı öyle bir anlattıki artık bende bu hastalıkta uzmanım diyebilirim.kısaca ben profosorüm diye sallamıyor.400 lira muyane ücreti verdik ama 400 bin kez ALLAH kendisinden razı olsun.gidin kardeşim başınız agrıyosa yeniden dogun.

  • G

   Bir arkadaşımın aracılığı ile gittim.İlk muayenede bana bir saat zaman ayırdı. Ayrıca email yoluyla daime iletişim halindeyiz.Baş ağrısı ile gittim. Başımın ağrısıyla bayılıyordum, hoca sayesinde çok şükür 1 aydır çok iyiyim.Miğren diye gittim küme hastalığı teşhisi koydu hocam.Çok memnun kaldım.Miğreni olan herkesin gitmesini tavsiye ederim.

  • E

   Televizyonda miğren konusunda başarılı olduğunu gördüm. Bunun üzerine araştırdım ve buldum.Mustafa Beye gittim.Hastalarının şikayetlerini dinleyip en iyi şekilde yardımcı olan bir doktor. En önemliside genel hiç bir doktora email yoluyla kolay kolay ulaşılamıyorken Dr. Mustafa Beye email yolu ilede hastaları ile iletişim kurması benim çok hoşuma gitti.Tedavim halen devam ediyor ve şuan tedavim çok iyi gidiyor. Eskiye oranla daha rahatım.Kesinlikle Dr. Mustafa Ertaş miğren üzerine uzman bir doktor herkese tavsiye ederim.

  • Y

   2 yildir cektigim izdirap mustafa beye gittigim gunden itibaren hafifledi ve bir yola girdi Cok memnun kaldigimi ,hem doktorumum ilgisinden,hem tedavisinden,soyleyebilirim

  • F

   Aşağı yukarı 15 yıldır hayatı çekilmez hale getiren migrenden, nihayet Sn.Prof.Dr.Mustafa Ertaş sayesinde kurtuldum. Ona buradan birkaç satırla da olsa teşekkür edebilmek istedim.

  • H

   Çok bilgili ve tecrübeli bir doktor. Hastalarıyla yakından ilgileniyor. Şırnak'tan kendisine ulaştım ve memnunum kendisine teşekkür ediyorum. Gerekti vakit Sürekli hastalarının takibini yapmaktadır.

  • E

   mustafa beyin 3senedir kontrolundeyim.bundan onceki doktorumun yanlis ilac tedavisi yuzunden hastaligimda gerileme oldu bayilmalarim siklasti.mustafa beyin kontorunde oldugumdan beri bayilmiyorum hersey yolunda gidiyor kendisine cok tesekkur ediyorum...

  • K

   Ben yaklaşık 12yildir diyabet tip 2 hastasiyim.Mustafa hocamın hastası olana kadar ağrılarımı bir türlü tedavi edemedim.gerek tetkikleri gerekse tedavi süreci çok faydalı ve yerinde tetkikleri.kendisine şükran ve saygılarımı sunuyorum. Kadriye topaloglu Artvin/hopa....

  • N

   Doktorum bir numaradir. Diyabetimden dolay ayaklarimda batma gibi agrilar vardi ve bunun sebebinin diyabet olabilecegi hic aklima gelmemisti. Hocamin yazisini okuyunca kendisine muayene oldum ve simdi agrilarim kontrol altina girdi. Kendisini taniyali kisa sure oldu ama agri konusunda en iyi hekim olguna ben inaniyorum.

  • A

   Hayatımı karartan migren i Mustafa hocam sayesinde yendim. Bu alanda bir numaralı doktor olduğunu tahmin ediyorum. yakınlarıma da tavsiye ettiğim bir doktordur.

  • A

   baş ağrısı konusunda Türkiye'de daha iyi bir hekim bulamazsınız.