Adres

Özel Koru Sincan Hastanesi
Akşemsettin Mah. Huzur Sokak No:1, Sincan

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Randevu


Hizmetler

Başlıca Hizmetler


Akşemsettin Mah. Huzur Sokak No:1, Sincan

Özel Koru Sincan Hastanesi

Özgeçmiş

Hakkımda

2004 Yılında Gülhane Askeri Tıp Fakültesinden mezun oldum. Aynı üniversitede İç Hastalıkları uzmanlığı eğitimi aldım. Değişik askeri hastanelerde İç H...

Daha fazla

4 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Ş

Eşim bir gebelik süreci geçiriyor, gebelik sürecinde hamilelik şekeri çıktı ve TSH yüksek çıkmıştı, bununla alakalı kendisine gittik. Kendisinden çok memnunuz, hastasıyla çok güzel ilgileniyor, hiç bir sorunumuz yok, memnuniyetimiz üst düzeyde diyebilirim, sadece hastaneye gidip gelmek olarak değil, kendisi bize özel numarasını verdi, ordan da iletişime geçebiliyoruz, tedavimiz de devam ediyor, zaten kendisinin hizmet verdiği kurumla doğum paketimiz de var.

H

Biz annem için kendisine gitmiştik, annemin kandaki crp seviyesi yükseliyordu, bu da idrar yolları enfeksiyonundan kaynaklanıyormuş, doktorumuz bunun üzerine bir tedavi uyguladı. Mustafa hocamdan bu süreçte çok memnun kaldık, gerçekten bize özel telefonunu bile verdi, acil durumlarda arayabileceğimizi söyledi ve bir kaç acil durumumuzda da çok yardımcı oldu, bu bizim için çok önemliydi, sağolsun bize çok yardımcı oldu, annemin rahatsızlığını en ince ayrıntısına kadar inceledi, hiç bir şeyi es geçmeyip gerekli tetkikleri yaptı, bayramda bir yatış sürecimiz olmuştu, bu süreçte de il dışında olduğu halde arayıp sordu, güleryüzünü hiç eksik etmedi. İlerleyen ve zamanlarda ben ve çocuklarım da kendisine gideceğiz.

E

Ben bir dönem gribal enfeksiyon, boğaz ağrısından dolayı kendisine gittim, muayene esnasında akciğerime de detaylı olarak baktı ve çok memnun kaldım. Kendisi genç bir doktor ama işini gayet iyi biliyor, aynı zamanda gayet kültürlü ve işini çok iyi biliyor, uyguladığı tedavi çok güzeldi, hoşuma gitti.

Doğrulanmış
Konum: Özel Koru Sincan Hastanesi Randevu

Baş ağrısı ve gözlerimde kızarıklık başlamıştı Tansiyon ölçümlerimi yaptım
Hep yüksek çıkıyordu
Randevu alıp hastaneye gittim
Doktor bey detaylıca ilgilendi.şikayetlerimi detaylıca dinleyip muayene ve tedavi süreçlerini detaylıca anlattı.
Sayın Doktor beye teşekkür ediyorum ilgi ve alakası için.
Mesleğinde çok tecrübeli ve deneyimli bir hoca.
Hastane tesisi sakin bir lokasyonda.
Çalışanlar herkes kendi görevini yapma gayretinde
Herkese teşekkürler.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Sıkça Sorulan Sorular