Sağlığınızı ertelemeyin

Evinizden ayrılmadan tedavinizi başlatmak veya devam ettirmek için online danışmanlığı seçin. Eğer ihtiyacınız varsa, muayenehane ziyareti için de randevu alabilirsiniz.

Nasıl çalışır?

Hakkımızda

Adres bilgisi

Özel Koru Sincan Hastanesi

Akşemsettin Mah. Huzur Sokak No:1

06930 , Sincan ,

İletişim Bilgileri
Kabul edilen sigortalar
Sigortası olan hastalar ve sigortasız hastalar , Allianz Sigorta, Yapı Kredi Sigorta, Güneş Sigorta, Demir Hayat Sigorta, Finans Sigorta, Garanti Sigorta, AIG Sigorta, Generali Sigorta, Euro Sigorta, Eureko Sigorta, Axa Sigorta, Halk Sigorta, HDI Sigorta, Ziraat Sigorta, Zurich Sigorta, Ergo Sigorta, Şeker Sigorta, Inter Partner Assistance, Liberty Sigorta, Mapfre Sigorta, Fiba Sigorta, Aviva Sigorta, Groupama Sigorta, Ankara Sigorta, Ray Sigorta, Sompo Sigorta, TEB Sigorta, Anadolu Sigorta, İş Bankası, Acıbadem Sigorta, Vakıfbank Sigorta, SGK, Merkez Bankası Mensupları, Türkiye Sınayi ve Kalkınma Bankası, Türk Exim Bankası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Mensupları, Vakıfbank Mensupları, Halkbank Mensupları, Yapı Kredi Bankası Emekli Sandığı, T.C. Ziraat Bankası A.Ş. Mensupları, Halk Bankası A.Ş. Mensupları, Anayasa Mahkemesi Başkanlığı, Ankara Sanayi Odası, Ankara Ticaret Odası, IMKB, Tarım Kredi Sosyal Yardım Vakfı, Tasarruf Mevduati Sigorta Fonu, Türkiye Barolar Birliği Sosyal Yardım Ve Dayanışma Fonu, Akbank T.A.Ş. Mensupları Tekaüt Sandığı Vakfı, Anadolu Anonim Türk Sig. Şti. Memurları Emekli Sand. Vakfı, PTT, Şekerbank T.A.Ş. Personeli Sosyal Sigorta Sandığı Vakfı, T.C. Ziraat Bankası & T. Halk Bankası Mensupları Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı, Türk Telekom Sağlık Ve Sosyal Yardım Vakfı, Türkiye Garanti Bankası A.Ş. Emekli Ve Yardım Sandığı Vakfı Genel Müdürlüğü, Türkiye Halk Bankası A.Ş. Emekli Sandığı Vakfı, Türkiye Sınai Kalkınma Bankası Memur Ve Müstahdemleri Yardım Ve Emekli Vakfı, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. Memur Ve Hizmetlileri Emekli Ve Sağlık Yardım Sandığı Vakfı, Yapı Kredi Bankası A.Ş. Mensupları Yardım Ve Emekli Sandığı Vakfı, Acıbadem Sağlık Ve Hayat Sigorta, Avivasa Emeklilik Ve Hayat, BNP Paribas Cardif Emeklilik, Compugroup Medical Bilgi Sistemleri A.Ş. (CGM ), Doğa Sigorta Kooperatifi, Ethica Sigorta, Garanti Emeklilik Ve Hayat, Halk Hayat Ve Emeklilik, İmece Destek Danışmanlık Hizmetleri, Medilab Assist, Metlife Emeklilik Ve Hayat, NN Hayat Ve Emeklilik, Türk Nippon Sigorta, Unico Sigorta, Ziraat Hayat Ve Emeklilik, PTT Sigorta, Aegon Sigorta, Eureko Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Ergo Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Axa Sigorta A.Ş. (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası), Anadolu Sigorta (Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, TZH Vakfı, Anadolu Hayat, GARANTİ BANKASI ÇALIŞANI, FİNANSBANK ÇALIŞANLARI, Allianz Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Demir Sağlık ve Hayat Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Groupama Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Güneş Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, Compu Group (CGM), Doğa Sigorta, Koru Sigorta, Türkiye Petrolleri Aş, Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı (SPK), T.C. Yargıtay Başkanlığı, T.C. Sayıştay Başkanlığı, T.C. Genelkurmay Başkanlığı, T.C. Danıştay Başkanlığı, T.C Hakimler ve Savcılar Kurulu, Türkiye İş Bankasıdaha fazla (97)

Muayeneler

 • Hastane Randevu

Tıbbi tesis tipi

 • Özel Hastane

Bu klinikteki doktorlar hakkındaki görüşler

Genel skor

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
  O
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Koray Bayramoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Süper bı doktor .keşke hamileliğimin ilk sürecinden itibaren kendisine gitseymisim .hastayı karsilmasindan tutun da doğuma ve doğum sonrası da dahil guleryuzu ve ilgisini eksik etmedi.dogumum da sihirli elleriyle çok rahat geçti .iyi ki varsın hocam


  A
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Polat Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Eşimin hamileleği sürecinde ve doğum sonrası detaylı bilgilindirme yapması hatta izinli gününde bile geç bir saat olmasına rağmen telefonla ulasıp çocuğuma ilgili sorduğum soruyu cevaplaması kaygımı gidermesi hamilelik sürecinde sorduğumuz her soruyu cevaplandırması ve güleryüzlü tavrıyla çok memnun kaldığımız dört dörtlük bir hocamızdır.Allah kendisinden razı olsun.


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Engin Özay Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  Engin hoca da ön çapraz bağ ve menisküs ameliyatı oldum ameliyattan 1 gün sonra taburcu edildim. Gerek kendisi gerek asistanlari gayet tecrübeli iyi niyetli doktorlar. Ameliyat sonrasi ilgi alakalari mutlu etti. Teşekkür ederim.


  G
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Uzm. Dr. Engin Özay Ortopedi Ve Travmatoloji Randevusu

  El bileğimi düşüp kırdım ve Engin hoca çok profesyonel şekilde önce bileğimi yerine oturttu. O süreçte beni sakinleştirmesi ve panik yapmama engel olması çok iyiydi. Daha sonra 45 günlük alçı döneminde her randevuda bileğimin iyileşme durumunu takip ederek bu sürecinde iyi şekilde geçmesinde çok yardımcı oldu. Kendisine burdanda güleryüzlülüğü, alanındaki bilgisi ve profesyonelliği için çok teşekkür ediyorum.


  H
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Polat Gebe Takibi

  Gebeliğimin başından sonuna kadar ilgisi bilgisi ve tecrübesiyle sorunsuz hamilelik geçirdim. Kesinlikle tavsiye ederim.


  D
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Polat Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik takibimden son safhasına kadar hiç bir yardımını esirgemeden yapan güzel kalpli doktorum.bilgisi ve tecrübesiyle güven verdi ve bebeğimi sağlıkla kucağıma aldım şimdi oğlum iki yaşında Murat beye ömür boyu dua edeceğim o çok fedakar biri doktordan öte insan sağlığını önemseyen bir doktor yolu açık olsun


  B
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Koray Bayramoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Koray hocama genel sağlık kontrolü için gittim, göstermiş olduğu ilgi ve alakadan cok memnun kaldım. Guleryuzlu hizmeti için çok teşekkür ederim


  K
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Murat Polat Gebe Takibi

  MURAT HOCAMA GEBELİK SÜRECİM İÇİN GİTTİM.ÇOK MEMNUN KALDIM. HERKESE TAVSİYE EDERİM . İLGİLİ BİR DOKTOR


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Ali Koray Bayramoğlu Kadın Hastalıkları Ve Doğum Randevusu

  Gebelik sürecinde Ali Koray hocam gibi bir doktoru bulmak gerçekten büyük bir şanstı benim için. Bana karşı sıcak kanlılığı, ilgisi ve beni dinleyerek bütün gebelik sürecini sıkıntısız geçirdim ve doğum sürecinde de hep yanımda oldu. Ne kadar teşekkür etsem azdır size minnettarız. Minik kızım ve ben herşey için çok teşekkür ederiz.


  E
  Doğrulanmış kullanıcı
  Doktor: Op. Dr. Kadriye Çiçekli Diğer

  KIYMETLİ HOCAMA TAVSİYE ÜZERİNE GİTTİM.İYİKİ DE GİTMİŞİM ÇOK MEMNUN KALDIM.GÜLER YÜZLÜLÜĞÜ,İLGİSİ VE BENCE EN ÖNEMLİSİ HASTASINA ANNE ŞEFKATİYLE YAKLAŞMASI ÇOK GÜZEL.İLK GEBELİĞİM OLDUĞU İÇİN HEM KORKUYORDUM HEM ÇOK MEREKLIYDIM KENDİSİ HER SEFERİNDE SORULARIMA TÜM SAMİMİYETİYLE BİR ANNE GİBİ YAKLAŞARAK HER ŞEYİ TANE TANE ANLATI. ÇOK İLGİLİ VE CANA YAKIN BİR DOKTOR. ÇOK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM KENDİSİNE :) 2. GEBELİĞİMDE YİNE KENDİSİNİ TERCİH EDİCEM


  Hata oluştu, tekrar deneyin

İlgili aramalar