Son 30 gün içerisinde 729 profil ziyareti var

Adres

Mithatpaşa Cad.No:55/2, Çankaya
Mustafa Işık Muayenehanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Neova Sigorta, Ace European Sigorta, + 39 daha fazla
0850 333.....

Randevu

Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

Özgeçmiş

Hakkımda

Hemoroid ( Basur) Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi), Anal Fissür ( Makat Çatlağı) Anal Fistül Tanı ve Tedavileri


Tedavi edilen hastalıklar

 • Hemoroit
 • Anal Fissür
 • Perianal Fistüller
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ( 1984)

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce, Fransızca

Hizmetler

Başlıca Hizmetler

Randevu


Mithatpaşa Cad.No:55/2, Çankaya

Mustafa Işık Muayenehanesi

Diğer Hizmetler

Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi


Mithatpaşa Cad.No:55/2, Çankaya

Mustafa Işık Muayenehanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
16 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
E
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi Dikişsiz Hemoroid Cerrahisi

15 dk ameliyat sürdü .arabamı sürerek evime geldim . Daha önce başka yerde ameliyat olmuş biri olrak çok ağrım şansım kanamam olur diye korku içindeydim. Ilk gün ağrım dahi olmadı gece tuvalete rahatlıkla ciktim bugün 3 gün oldu ameliyat olduğuma inanamıyorum. Hiç düşünmeden tedavinizi yapabileceğiniz bir doktor.


B
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi

Hemoroid problemi yaşıyordum.Hocamiza bu sitedeki görüşleri referans alarak ulaştım. Şuana kadar verdiğim en doğru karardi hocamızda tedavi olmak.


E
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

Ben 2 yıl cektim anal fissür’u babamida hemoroid’ten Mustafa hoca tedavi etti 4 sene geçti şükür bir zorun yok Mustafa hocaya minnettarım Avrupa’da çare bulamayıp dermanı Mustafa hoca verdi


E
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi Anal Fissür (Makat Çatlağı) Tedavisi

10 ay önce makat çatlağı ve hemoroid ameliyatı oldum 15 dakikalık bir operasyondu 48 saat ciddi ağrım oldu ve sonrasında şıp diye kesildi ben doktoru dinlemeyip sıcak su banyosuna devam ettiğim için ve sıcaklığıda abarttığını için iyileşme sürecimi birkaç ay geciktirdim. Sıcak Sudan dolayı makatı tahriş ettim çünkü fakat doktor beyle iletişim kurarak çok şükür sağlığıma kavuştum Allah bir değil bin kere razı olsun kendisinden 5 senedir çoook çekmiştim. Kesinlikle kendisini tavsiye ediyorum. Mustafa Bey size tekrar tekrar teşekkür ederim.


S
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi Makat çatlağı

Ben 6 aydır makat çatlağı problemi yaşıyordum istanbulda bir çok doktorla görüştüm hepsinin tavsiye ettiği kas kesmesi ameliyatıydı,mustafa hocam kendi geliştirdiği yöntemle 15 dakikada problemimi çözdü,böyle bir rahatsızlığı olan gözü kapalı hocama başvursun,kendisinden Allah razı olsun


T
Konum: Mustafa Işık Muayenehanesi Lazerle Hemoroid Ameliyatı

1990 yılından beri çektiğim iç ve dış hemeroidim vardı.kanamalardan bıkmıştım.son dönemlerde memeler içine girmiyordu. Üstüne acıdan oturamıyordum. Denemediğim kür macun bitki kalmamıştı.İnternette araştırırken mustafa Hocamın sayfasıyla karşılaştım.muayeneye gittim. Hocam bunu çok basit olarak lazerle hallederiz. Dedi.beni o kadar korktuğum halde ikna etti.Ameliyat oldum.20 dakika gibi sürede ameliyat bitti. 2 günün sonunda yeni doğmuş gibiydim. Keşke mustafa ışık hocayı daha ònce tanısaydım.bu kadar acıyı boşuna cekmezdim.işinde süper ekipman donanımı süper. Kendisine ve ekibine şükranlarımı sunuyorum.iyiki varsın mustafa hocam.Saygılarımla.

Op. Dr. Mustafa Işık

Teşekkür ederim. Sağlıklı günler


Mutlu son... Senelerce çektiğim illetden artık kurtulmuş bulunuyorum şükürler olsun. Çok zor bir ameliyat ve zor bi iyileşme süreci oldu evet ama şuan yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Mustafa hocanın rahat tavrı sizede bi rahatlık veriyor emin olun. Korkunuzu hafifletiyor. Benim hemereoid hastalığım berbat bir vaziyetteydi kabus doluydu her günüm acılar ve kanamalar icinde gecti taki ameliyat olana kadar. Cok zor bi ameliyat evet ozellikle ilk 10 gün ama sonrasi kesinlikle mutluluk. Çok çok tesekkur ediyorum burdan hocama elleri dert gormesin.


Uzun yıllar makat bölgesinde tedavisinin mümkün olmadığını söyledikleri rahatsızlıktan dolayı ve o telefondaki konuşmamızda bana verdiği güveni hissederek hastası olarak kabul etti beni.ertsei gün gittim ve sorunumun ne olduğunu anlattı bana daha muayrne olmadan .sonrasında başarılı ama çok başarılı bi operasyon sonrası çok sukur sikintim sıfır.rahat yürümeyi çok izlemiştim uç gil oldu unuttum nerdeyse eski günleri.size sonsuz teşekkürler Sn.Mustafa IŞIK


D

4 Yıldır hemoroid belasını çekiyordum. Artık 4. Seviyeye ulaşmıştı. Aşırı ağrı, kanama ve kaşıntı oluyordu. Tuvalete girdiğim gün Hayatım Felç oluyordu. Uzun araştırmalarımın sonucu Doktor Mustafa Işık'ı buldum. Telefon ettim. Bu kadar çektiğim ağrı ve kanamaya karşı, çok basit bir şekilde çözülebilecekmiş gibi konuştu. Bu nedenle başta bende güven hissi uyandırmadı. Fakat kaybedecek birşeyim kalmadığı için denemeye karar verdim. Ertesi gün randevuya gittim. Gerçektende doktor beyin söylediği gibi 15 dakikalık tam anesteziyle yapılan bir operasyonun ardından oradan yürüyerek ayrıldım. 3. Günün sonunda tamamen iyileşerek çalışma hayatıma geri döndüm. Şuan 3. Haftadayım. Ne ağrım, ne kanamam kaldı. Artık tuvaletim çok kısa Sürüyor ve bir damla dahi kan gelmiyor. Hiç bir rahatsızlığım da yok. Herşey doktor beyin söylediği gibi gerçekleşti. Gerçekten kurtulmak çok basitmiş. 15 dakikada sağlığıma kavuştum. Kendisine sonsuz teşekkür ederim. Arkadaşlar 15 dakika kurtulabileceğini bilsem 4 yıl önce giderdim. Herkese tavsiye ederim. EMRE A.


C

Arkadaşlar hic tereddüt etmeden kendinizi mustafa ışık a teslim edin,gitmeden tel acın istediginizi sorun hic cekinmeyin cok icten cevap veriyor 22 şubat 2015 te ben anal fistül ameliyat oldum bana bunun lazerle ameliyatı yok dendi. cok araştırdım internet ten mustafa hocayı buldum gittim ankaraya bende 2.derece hemoroid,anal fissür ve fistül oldugunu ameliyat sırasında söyledi 45 dakika sürdü ameliyat.ameliyat tan sonra yürüyerek cıktım agrı sızı hic bir şey hissetmedim 1 gün sonra tuvalete gittim hic sorun olmadı.ben normal ameliyat olan arkadaşlarımı gördüm ameliyattan sonra 3 gün bagırıyorlardı 10 gün wc ye gidemiyorlar hic eziyet cekmeyin allah razı olsun hocam...
Trazbzon cengizhan


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Hemoroid ( Basur) Pilonidal Sinüs (Kıl Dönmesi), Anal Fissür ( Makat Çatlağı) Anal Fistül Tanı ve Tedavileri


Tedavi edilen hastalıklar

 • Hemoroit
 • Anal Fissür
 • Perianal Fistüller
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi ( 1984)

Deneyimler

 • Samsun 19 Mayıs Tıp Fakültesi

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce, Fransızca