Mustafa Saçar, Kalp Ve Damar Cerrahisi Balıkesir

Prof. Dr.
Mustafa Saçar verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

19 görüş
Son 30 gün içerisinde 177 profil ziyareti var

Adres

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir
Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi (harita)

İlk müsait tarih:

Takvimi göster
Nakit, Kredi kartı
0850 333.....

Vasküler cerrahi

Kalp transplantasyonu

Filebografi + 134 daha fazla

Aritmide ablasyon tedavisi

Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde)

Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi

Tümünü göster

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Mustafa Saçar, Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalp Spazmı ( Anjina)
 • Varis
 • İskemik Kalp Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Lisans: Dokuz Eylül Üniversitesi, Denizli Tıp Fakültesi
 • Doktora: Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi AD.

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Bandirma'dan aile hekimimiz kalp ile ilgili sorun olduğunu söyleyince.Sevgi hastanesinde bir ablam vardı. (Kader engin)onu arayıp hastaneye geldik.anjiyo ve bypass ameliyatımızı olduk. Öncelikle kader ablam ve aşkın bey ve mustafa hocamın sayesinde babam eskisinden daha iyi oldu.Kat hemşireleri hocamız aşkın fiskeçi , Mustafa Saçar hocamız ve Kader ablama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hastanemize ve ekibimize olan güveniniz bizim için çok önemli. Kalp ameliyatları bir ekip işidir. Kardiyolog, kalp cerrahi, anestezist, hemşireler, yoğun bakım-servis personeli ve perde arkasında sizler için canla başla çalışan ama göremediğiniz arkadaşlarımızdan oluşur. Ben, hepimiz adına teşekkürlerinizi kabul ediyorum. Önerdiğimiz ilaçları kullanmayı ve ameliyat sonrası dönem için tavsiyelerimizi ihmal etmeyin lütfen. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

sayın hocamla babamın kalp damarlarının tıkanması sonucu aniden alınan ameliyat kararı ve doktor tavsiyesiyle tanıştık çok ilgili işini gercekten lakıyla yapan nadir doktorlardan birisi. Balıkesirde olması gercekten hastalar için bir şans burdan kendisine ve ekibine çok teşekür ediyorum. İyiki varlar :)

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hem İyi dilekleriniz için, hem de hastanemize ve ekimize güvendiğimiz için ben teşekkür ederim. Babanızın sağlığına kavuşması bizi de çok mutlu etti.
Lütfen ameliyat sonrası dönem için tavsiyelerimizi uygulayın ve verilen ilaçları düzenli olarak kullanın. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp Bypass Ameliyatı

Babam kalp krizi geçirip 112 ile sevk olmuştu. Yapılan anjiografi sonucu acilen açık kalp ameliyatı olması gerektiği anlatıldı bize. Çok korkup endişelendik çünkü babam yaklaşık 1 ay önce trafik kazası geçirip iki ameliyat olmuştu. Hem dalağı alınmış hem de dirsek ameliyatı geçirmişti. Üstelik 81 yaşındaydı. Şu an'a kadar da kalple ilgili hiç sorunumuz olmamıştı. Mustafa hocamızın o mükemmel yaklaşımı, izahatları daha ilk anda karşısındakine sonsuz güven veren pozitif enerjisi ve gerçekçi anlatımlarıyla hepimiz ikna olduk. Şükürler olsun ki hocamızla karşılaşmışız. Bu memnuniyet kelimelere sığmaz.Ameliyat olduk tüm anlattığım zorluklara rağmen iyileşme sürecimiz çok iyi geçiyor. Teşekkürler Mustafa Saçar hocam. Allah razı olsun.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Nazik görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Babanızın bu kadar hızlı sürede iyileşmiş olmasında kendi gayreti, çabası ve hayata bağlı olmasının büyük rolü var. Ben de bir hemşehrimi ameliyat ederek, sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğum için çok mutluyum. Tekrar geçmiş olsun.


Ş
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Damar Ameliyatları

Annemizin ameliyatı için burdaydik geldiğimiz günden beri doktorumuz bizimle sagolsun çok ilgilendi ben hayatımda bu kadar kibar nazik kendini işine adamış bir doktorla karşılaşmadım gerek hemsiresiyle gerek personeli dahil hepsi ellerinden gelenin herseyini yaptı bizim için emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunar hepsinden Allah razı olsun

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


A
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kızımın bacağındaki şişlik ve morarma

Kızımın bel ve bacak ağrısıyla başlayan sorununu daha görür görmez teşhis koyarak toplar damarlarındaki pıhtılaşmayı ekibiyle birlikte zorlu bir anjiyo yaparak tedavi etti. Hastanede kaldığımız sürece gece gündüz ve hafta sonu tatilinde bile sürekli kızımın durumunu takip etti. Sorduğumuz her şeyi sakin ve anlayacağımız şekilde açıkladı. Çok ilgili ve güvenilir bir doktor. Balıkesir için büyük bir şans. Ayrıca hocamızın kalp damar ve yoğun bakımdaki tüm personeli çok ilgiliydiler. Hocamız başta olmak üzere tüm personelinden Allah razı olsun.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Küçük kardeşimizin hızlı bir şekilde sağlığına kavuşmasına ve okul zamanından önce iyileşmiş olmasına biz de çok sevindik. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp krizi

Babamız tam 42 gün önce özel sevgi has.baypas ameliyatı oldu. Kontrollerimiz devam ediyor. Zorlu süreci doktorumuz Mustafa beye borçluyuz.allah ondan razı olsun. Ve herkese tavsiye ederim. Mustafa bey ve ekibi süper. Herşey için TSK ederim. Başta Mustafa bey, kat sorumlusu Sibel hanım ve tüm hemşirelere halkla ilişkiler kader hanıma saygılar sevgiler

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


E
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp,By-Pass

Babam icin bu yorumumu ve degerlendimeyi yapıyorum
Hasta ismi: Muhittin Yapi
22.06.2018 Tarihinde Babam agir kalp ve Solunum sounlarindan dolayi ,Hastaneye yatirildi. Maalesef acilen By Pass olması gerektiğini muayene den sonra Anjio yapan Dr Beyden sonra bize iletildi.
Bu esnada Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştık ve samimi ve sakin bir şekilde Babamızın sorunlarını öğrendik ve neler yapılabilir ve imkanları Sayın Hocamız en ufak detayine kadar bize anlattı, bize güven verdi. Nitekim sevdiğimz babamizı Sayın Hocamızın ellerine teslim etme kararı aldık.
Tüm iletişim, komünikasyon olsun ilk günden ittibaren olsun veya Sayın Hocam olsun bizi sonderece rahatlattı ve korkularımızı aldılar.
By-Pass Ameliyatı olsun, Pil Takma olsun başarı ile gerçekleşti.
Buradan ilk önce Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar hocamıza ve tüm hasta ile ilgilenen Hastane Ekibine ailemzin adına sonsuz teşekkür etmek istiyorum.

Prof. Dr. Mustafa Saçar Sağolun var olun, very Good Job !
Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İçten ve nazik yorumlarınız beni çok duygulandırdı. 7/24 hastalarımın bana ulaşabilir olmasına çok özen göstermekteyim.
Kalp cerrahisi hastaları ile sadece ameliyat esnasında değil, sonrasında da sürekli olarak iletişim halinde olarak onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışmak çok önemlidir.


F
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi kalp damar tıkanıklığı

Babamın kalp damarının tıkalı olduğunu ameliyat olması gerktiğini öğrendiğimizde tedirgin olduk sayın prof.doktor mustafa saçar'ın ameliyat hakkında verdiği bilgiler bize aillesi gibi davranması ve araştırmalarımız sonucunda kararımızı verdik profesör doktor mustafa saçar tecrübeli ve başarılı bir doktor kendisine ekibine ve hastane personeline teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hastalarımızı kendi yakınımız gibi görmek, onlarla sevinerek mutluluklarını paylaşma, kederli anlarında onlara destek olmak mesleğimizin olmazsa olmazıdır. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp Krizi

Özel Sevgi Hastanesinin acil polikliniğine başvurduğumda kalp krizi geçirdiğim anlaşıldı ve anjiyo yapıldı. Üç damarın tıkalı olduğu söylendi, birine müdahale edilip stent takılmış, diğerlerine yapılacak bir şey olmadığından yoğun bakıma alındım. Acilen by-pass olmam gerektiği söylendi. Bunun üzerine Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştım. Önce ameliyatı kabullenemedim, fakat doktorum açıklamalarıyla beni ameliyattan başka çare olmadığına ikna etti. Dr. Mustafa Bey' in sempatik tavırları, bakışlarındaki güven ve aileden biri gibi davranması kararımı almamda etkili oldu. Doktorumun ameliyattan sonraki süreçte ilgisi, yakınlığı, esprileri bana güç verdi. Kararımı Prof. Dr. Mustafa Saçar olarak verdiğim için çok mutluyum, kendisine çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hastaneme, bana ve ekibime göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


M

Babamın ameliyatını gerçekleştiren ve ameliyatını başarı ile gerçekleştiren Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ve ekibine sonsuz teşekkür eder ve minnettarlarımı sunarım. Kendisinin bize ilk başta vermis olduğu guven ve cesaretten dolayı bu meslekte ne kadar başarıları olduğunu göstermektedir. Kendisine hem babam hem de Yapıcı Ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.
Buradaki IKI bölüme daha tesekkur etmek istiyorum. Sevgi Hastanesi yoğun bakım bölümünde bulunan tüm ekibe buradan tesekkurlerimi sunar, bundan sonraki meslekî kariyerlerinde başarılar dilerim.
Ayrıca dördüncü kattaki tüm sağlık çalışanlarına ve personellerine hastayı evinde gibi hissettiren güler yüzlü ve özverili tüm hemşirelere sonsuz teşekkürler.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Muhittin Amcanızın hızlı iyileşme süreci bizi çok sevindirdi. Kendim, ekibim ve kurumum adına bize okan güveninizden dolayı teşekkür ederim. Düzenli poliklinik kontrollerini ihmal etmeyin lütfen. Geçmiş olsun dileklerimle.


Hizmetler

Vasküler cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Venografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Nonkoroner damarın cerrahi olmayan revaskülarizasyon

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Abdominal aort anevrizması(aaa) onarımı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Perkutan mitral balon valvuloplasti

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Arteriyel switch ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Perikardiyosentez

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aort kapak replasmanı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Torakotomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Korda ve papiler kas onarımı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Robot destekli kardiyak prosedürler

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Homogreft kapak

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Triküspid kapak replasmanı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Miyokardiyal biyopsi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Enjeksiyon im

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kardiyoversiyon

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp bypass ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kardiyak anjiyografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Hemaferez

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp kapakçığı değişimi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Minimal invaziv cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Biventriküler pacemarker

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Miyokard perfüzyon sintigrafisi (talyum testi)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Balon valvüloplasti

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Esd (sedimantasyon)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Laserasyon onarımı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Pacemarker implantasyonu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp kapakçığı tamiri

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Da vinci robotik cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kardiyak stent

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Nebulizatör

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Bypass ameliyatı koroner arter bypass grefti

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Evar (endovasküler tedavi)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Endarterektomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Transmiyokardiyal lazer revaskülarizasyonu(tmr)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalıcı pacemaker ekstraksiyonu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Alt ekstremitelerde venografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Enjeksiyon iv

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ross ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Anjiyogram

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Stent(koroner anjiyoplasti)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Endovasküler cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ross - konno ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Laparoskopi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


David ameliyatı (prosedürü)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Plazmaferez(hemaferezis)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Karotis ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Anjiyoplasti

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ambulatuvar kardiyak izleme

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Tilt testi (tt) (eğik masa testi)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Mitral kapak tamiri

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aterektomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Transkateter

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aortoiliak ve aortofemoral bypass grafisi ve cerrahisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Perkütan koroner girişim(koroner anjiyoplasti)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kan elektrolit testi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ekg

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kateter yerleştirme

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Norwood ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Çocuk kalp ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aort anevrizmalarında onarım ve kaldırma

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Koroner anjiyogram

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Robotik cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Karotis endarterektomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Damar cerrahisi ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ekogram(ultrason)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Eko(ekokardiyografi)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Komissürotomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Koroner arter hastalıklarını görüntülemede efor testi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp tümörü ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Koltuk altı kalp ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Variköz ven skleroterapisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Koroner by-pass ameliyatı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Pediyatrik kardiyovasküler ameliyatlar

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Sol ventriküler destek aygıtı (lvad)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Tevar (endovasküler tedavi)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Nükleer stres testi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kan basıncı (tansiyon) ölçümü

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Implante edilebilen kardiyoverter defibrilatör (icd)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kolesterol testi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Elektron işınlı bilgisayarlı tomografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Abdominal aort anevrizmasının endovasküler onarımı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Yacoub ameliyatı (prosedürü)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Mikrovasküler oklüzyon

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Bebek kalp ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Bilgisayarlı tomografi taraması(bt)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp transplantasyonu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Damar ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Konjenital kalp cerrahisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Holter izlemi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Koroner anjiyoplasti

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Periferal vasküler bypass

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Anterior mediastinotomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Yenidoğan kalp ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Skleroterapi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Anjiyografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Çalışan kalpte koroner bypass cerrahisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Dekalsifikasyon(kalp kapakçıkları hastalıkları tedavisinde)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aritmide ablasyon tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Filebografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kardiyak kateterizasyon

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Mekanik protez kapak

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Aortik(kalp) anevrizma cerrahisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Disseksiyon ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Mikrovasküler kırpma

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Atriyal septal defekt onarımı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Elektrofizyolojik test

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Yüzeyel ekokardiyografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Cabg(koroner arter bypass grefti)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Perkütan komissürotomi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Efor treadmil testi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Fibröz tümörün cerrahi olarak çıkarılması

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Transjugüler şant (tips)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Arteriografi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Preoperatif değerlendirme

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Robot destekli cerrahi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Eforlu ekg

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Femoropopliteal bypass

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Karotis ultrasonu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Kalp kapağı replasmanı

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Platelet sitaferezi(hemaferezis)

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Homosistein

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Cox-maze prosedürü

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Venöz dupleks ultrasonografisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Jackson pratt dren

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Randevu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Lazerle varis tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Lazer ile varis tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Ameliyatsız varis tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Dikişsiz varis tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Şah damarı (karotis) stentleme

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Varis tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Derin ven trombozu tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Varis ameliyatları

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Toplardamar stent tedavisi

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi


Normal randevu

Paşaalanı Mah. 128 Sok.No:11, Balıkesir

Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
19 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

Bandirma'dan aile hekimimiz kalp ile ilgili sorun olduğunu söyleyince.Sevgi hastanesinde bir ablam vardı. (Kader engin)onu arayıp hastaneye geldik.anjiyo ve bypass ameliyatımızı olduk. Öncelikle kader ablam ve aşkın bey ve mustafa hocamın sayesinde babam eskisinden daha iyi oldu.Kat hemşireleri hocamız aşkın fiskeçi , Mustafa Saçar hocamız ve Kader ablama sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hastanemize ve ekibimize olan güveniniz bizim için çok önemli. Kalp ameliyatları bir ekip işidir. Kardiyolog, kalp cerrahi, anestezist, hemşireler, yoğun bakım-servis personeli ve perde arkasında sizler için canla başla çalışan ama göremediğiniz arkadaşlarımızdan oluşur. Ben, hepimiz adına teşekkürlerinizi kabul ediyorum. Önerdiğimiz ilaçları kullanmayı ve ameliyat sonrası dönem için tavsiyelerimizi ihmal etmeyin lütfen. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

sayın hocamla babamın kalp damarlarının tıkanması sonucu aniden alınan ameliyat kararı ve doktor tavsiyesiyle tanıştık çok ilgili işini gercekten lakıyla yapan nadir doktorlardan birisi. Balıkesirde olması gercekten hastalar için bir şans burdan kendisine ve ekibine çok teşekür ediyorum. İyiki varlar :)

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hem İyi dilekleriniz için, hem de hastanemize ve ekimize güvendiğimiz için ben teşekkür ederim. Babanızın sağlığına kavuşması bizi de çok mutlu etti.
Lütfen ameliyat sonrası dönem için tavsiyelerimizi uygulayın ve verilen ilaçları düzenli olarak kullanın. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp Bypass Ameliyatı

Babam kalp krizi geçirip 112 ile sevk olmuştu. Yapılan anjiografi sonucu acilen açık kalp ameliyatı olması gerektiği anlatıldı bize. Çok korkup endişelendik çünkü babam yaklaşık 1 ay önce trafik kazası geçirip iki ameliyat olmuştu. Hem dalağı alınmış hem de dirsek ameliyatı geçirmişti. Üstelik 81 yaşındaydı. Şu an'a kadar da kalple ilgili hiç sorunumuz olmamıştı. Mustafa hocamızın o mükemmel yaklaşımı, izahatları daha ilk anda karşısındakine sonsuz güven veren pozitif enerjisi ve gerçekçi anlatımlarıyla hepimiz ikna olduk. Şükürler olsun ki hocamızla karşılaşmışız. Bu memnuniyet kelimelere sığmaz.Ameliyat olduk tüm anlattığım zorluklara rağmen iyileşme sürecimiz çok iyi geçiyor. Teşekkürler Mustafa Saçar hocam. Allah razı olsun.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Nazik görüşleriniz için çok teşekkür ederim. Babanızın bu kadar hızlı sürede iyileşmiş olmasında kendi gayreti, çabası ve hayata bağlı olmasının büyük rolü var. Ben de bir hemşehrimi ameliyat ederek, sağlığına kavuşmasına yardımcı olduğum için çok mutluyum. Tekrar geçmiş olsun.


Ş
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Damar Ameliyatları

Annemizin ameliyatı için burdaydik geldiğimiz günden beri doktorumuz bizimle sagolsun çok ilgilendi ben hayatımda bu kadar kibar nazik kendini işine adamış bir doktorla karşılaşmadım gerek hemsiresiyle gerek personeli dahil hepsi ellerinden gelenin herseyini yaptı bizim için emeği geçen herkese çok teşekkürlerimi sunar hepsinden Allah razı olsun

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için kendim ve ekibim adına çok teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


A
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kızımın bacağındaki şişlik ve morarma

Kızımın bel ve bacak ağrısıyla başlayan sorununu daha görür görmez teşhis koyarak toplar damarlarındaki pıhtılaşmayı ekibiyle birlikte zorlu bir anjiyo yaparak tedavi etti. Hastanede kaldığımız sürece gece gündüz ve hafta sonu tatilinde bile sürekli kızımın durumunu takip etti. Sorduğumuz her şeyi sakin ve anlayacağımız şekilde açıkladı. Çok ilgili ve güvenilir bir doktor. Balıkesir için büyük bir şans. Ayrıca hocamızın kalp damar ve yoğun bakımdaki tüm personeli çok ilgiliydiler. Hocamız başta olmak üzere tüm personelinden Allah razı olsun.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Küçük kardeşimizin hızlı bir şekilde sağlığına kavuşmasına ve okul zamanından önce iyileşmiş olmasına biz de çok sevindik. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp krizi

Babamız tam 42 gün önce özel sevgi has.baypas ameliyatı oldu. Kontrollerimiz devam ediyor. Zorlu süreci doktorumuz Mustafa beye borçluyuz.allah ondan razı olsun. Ve herkese tavsiye ederim. Mustafa bey ve ekibi süper. Herşey için TSK ederim. Başta Mustafa bey, kat sorumlusu Sibel hanım ve tüm hemşirelere halkla ilişkiler kader hanıma saygılar sevgiler

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


E
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp,By-Pass

Babam icin bu yorumumu ve degerlendimeyi yapıyorum
Hasta ismi: Muhittin Yapi
22.06.2018 Tarihinde Babam agir kalp ve Solunum sounlarindan dolayi ,Hastaneye yatirildi. Maalesef acilen By Pass olması gerektiğini muayene den sonra Anjio yapan Dr Beyden sonra bize iletildi.
Bu esnada Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştık ve samimi ve sakin bir şekilde Babamızın sorunlarını öğrendik ve neler yapılabilir ve imkanları Sayın Hocamız en ufak detayine kadar bize anlattı, bize güven verdi. Nitekim sevdiğimz babamizı Sayın Hocamızın ellerine teslim etme kararı aldık.
Tüm iletişim, komünikasyon olsun ilk günden ittibaren olsun veya Sayın Hocam olsun bizi sonderece rahatlattı ve korkularımızı aldılar.
By-Pass Ameliyatı olsun, Pil Takma olsun başarı ile gerçekleşti.
Buradan ilk önce Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar hocamıza ve tüm hasta ile ilgilenen Hastane Ekibine ailemzin adına sonsuz teşekkür etmek istiyorum.

Prof. Dr. Mustafa Saçar Sağolun var olun, very Good Job !
Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İçten ve nazik yorumlarınız beni çok duygulandırdı. 7/24 hastalarımın bana ulaşabilir olmasına çok özen göstermekteyim.
Kalp cerrahisi hastaları ile sadece ameliyat esnasında değil, sonrasında da sürekli olarak iletişim halinde olarak onların sorunlarına çözüm bulmaya çalışmak çok önemlidir.


F
Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi kalp damar tıkanıklığı

Babamın kalp damarının tıkalı olduğunu ameliyat olması gerktiğini öğrendiğimizde tedirgin olduk sayın prof.doktor mustafa saçar'ın ameliyat hakkında verdiği bilgiler bize aillesi gibi davranması ve araştırmalarımız sonucunda kararımızı verdik profesör doktor mustafa saçar tecrübeli ve başarılı bir doktor kendisine ekibine ve hastane personeline teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun

Prof. Dr. Mustafa Saçar

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim. Hastalarımızı kendi yakınımız gibi görmek, onlarla sevinerek mutluluklarını paylaşma, kederli anlarında onlara destek olmak mesleğimizin olmazsa olmazıdır. Geçmiş olsun dileklerimle.


Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi Kalp Krizi

Özel Sevgi Hastanesinin acil polikliniğine başvurduğumda kalp krizi geçirdiğim anlaşıldı ve anjiyo yapıldı. Üç damarın tıkalı olduğu söylendi, birine müdahale edilip stent takılmış, diğerlerine yapılacak bir şey olmadığından yoğun bakıma alındım. Acilen by-pass olmam gerektiği söylendi. Bunun üzerine Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştım. Önce ameliyatı kabullenemedim, fakat doktorum açıklamalarıyla beni ameliyattan başka çare olmadığına ikna etti. Dr. Mustafa Bey' in sempatik tavırları, bakışlarındaki güven ve aileden biri gibi davranması kararımı almamda etkili oldu. Doktorumun ameliyattan sonraki süreçte ilgisi, yakınlığı, esprileri bana güç verdi. Kararımı Prof. Dr. Mustafa Saçar olarak verdiğim için çok mutluyum, kendisine çok teşekkür ederim.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Hastaneme, bana ve ekibime göstermiş olduğunuz güvenden dolayı teşekkür ederim. Geçmiş olsun dileklerimle.


M

Babamın ameliyatını gerçekleştiren ve ameliyatını başarı ile gerçekleştiren Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ve ekibine sonsuz teşekkür eder ve minnettarlarımı sunarım. Kendisinin bize ilk başta vermis olduğu guven ve cesaretten dolayı bu meslekte ne kadar başarıları olduğunu göstermektedir. Kendisine hem babam hem de Yapıcı Ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.
Buradaki IKI bölüme daha tesekkur etmek istiyorum. Sevgi Hastanesi yoğun bakım bölümünde bulunan tüm ekibe buradan tesekkurlerimi sunar, bundan sonraki meslekî kariyerlerinde başarılar dilerim.
Ayrıca dördüncü kattaki tüm sağlık çalışanlarına ve personellerine hastayı evinde gibi hissettiren güler yüzlü ve özverili tüm hemşirelere sonsuz teşekkürler.

Prof. Dr. Mustafa Saçar

Muhittin Amcanızın hızlı iyileşme süreci bizi çok sevindirdi. Kendim, ekibim ve kurumum adına bize okan güveninizden dolayı teşekkür ederim. Düzenli poliklinik kontrollerini ihmal etmeyin lütfen. Geçmiş olsun dileklerimle.


Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Prof. Dr. Mustafa Saçar, Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.


Tedavi edilen hastalıklar

 • Kalp Spazmı ( Anjina)
 • Varis
 • İskemik Kalp Hastalığı
Tümünü göster

Okullar / eğitimler

 • Lisans: Dokuz Eylül Üniversitesi, Denizli Tıp Fakültesi
 • Doktora: Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi AD.

Deneyimler

 • Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi AD., Denizli
 • Cenevre Üniversite Hastanesi, Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği, İsviçre.
 • Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi AD.
Tümünü göster

Fotoğraflar


Bilinen diller

İngilizce

badge-likeCreated with Sketch.

Ödüller

 • Türk Kalp Damar Cerrahisi Derneği 10. Ulusal Kongresi: Tartışmalı Poster, ikincilik ödülü
 • XII. Türk Klinik Mikrobiyoloji ve İnfeksiyon Hastalıkları Kongresi: Poster sunum ikincilik ödülü.
 • 6. Türkiye EKMUD Kongresi: Poster sunum birincilik ödülü.
Tümünü göster

Diğer içerikler

Yayınlar (26)