Prof. Dr.

Mustafa Saçar

verifiedCreated with Sketch.

Kalp ve damar cerrahisi

15 görüş +ekle

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0850 333 0388

Randevu al doktoru değerlendir Soru Sor
Son 30 gün içerisinde 207 profil ziyareti var

Prof. Dr. Mustafa Saçar, Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde hizmet vermektedir. daha fazla

Randevu al

Sitemiz üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza/uzmanınıza başvurunuz

Hasta / Danışan Görüşleri

5

Genel skor
15 görüş

 • Dakiklik
 • Alaka
 • Mekan
 • A
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Kızımın bacağındaki şişlik ve morarma

  Kızımın bel ve bacak ağrısıyla başlayan sorununu daha görür görmez teşhis koyarak toplar damarlarındaki pıhtılaşmayı ekibiyle birlikte zorlu bir anjiyo yaparak tedavi etti. Hastanede kaldığımız sürece gece gündüz ve hafta sonu tatilinde bile sürekli kızımın durumunu takip etti. Sorduğumuz her şeyi sakin ve anlayacağımız şekilde açıkladı. Çok ilgili ve güvenilir bir doktor. Balıkesir için büyük bir şans. Ayrıca hocamızın kalp damar ve yoğun bakımdaki tüm personeli çok ilgiliydiler. Hocamız başta olmak üzere tüm personelinden Allah razı olsun.

 • Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Kalp krizi

  Babamız tam 42 gün önce özel sevgi has.baypas ameliyatı oldu. Kontrollerimiz devam ediyor. Zorlu süreci doktorumuz Mustafa beye borçluyuz.allah ondan razı olsun. Ve herkese tavsiye ederim. Mustafa bey ve ekibi süper. Herşey için TSK ederim. Başta Mustafa bey, kat sorumlusu Sibel hanım ve tüm hemşirelere halkla ilişkiler kader hanıma saygılar sevgiler

 • E
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Kalp,By-Pass

  Babam icin bu yorumumu ve degerlendimeyi yapıyorum
  Hasta ismi: Muhittin Yapi
  22.06.2018 Tarihinde Babam agir kalp ve Solunum sounlarindan dolayi ,Hastaneye yatirildi. Maalesef acilen By Pass olması gerektiğini muayene den sonra Anjio yapan Dr Beyden sonra bize iletildi.
  Bu esnada Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştık ve samimi ve sakin bir şekilde Babamızın sorunlarını öğrendik ve neler yapılabilir ve imkanları Sayın Hocamız en ufak detayine kadar bize anlattı, bize güven verdi. Nitekim sevdiğimz babamizı Sayın Hocamızın ellerine teslim etme kararı aldık.
  Tüm iletişim, komünikasyon olsun ilk günden ittibaren olsun veya Sayın Hocam olsun bizi sonderece rahatlattı ve korkularımızı aldılar.
  By-Pass Ameliyatı olsun, Pil Takma olsun başarı ile gerçekleşti.
  Buradan ilk önce Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar hocamıza ve tüm hasta ile ilgilenen Hastane Ekibine ailemzin adına sonsuz teşekkür etmek istiyorum.

  Prof. Dr. Mustafa Saçar Sağolun var olun, very Good Job !
  Herkese rahatlıkla tavsiye ederim.

 • F
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: kalp damar tıkanıklığı

  Babamın kalp damarının tıkalı olduğunu ameliyat olması gerktiğini öğrendiğimizde tedirgin olduk sayın prof.doktor mustafa saçar'ın ameliyat hakkında verdiği bilgiler bize aillesi gibi davranması ve araştırmalarımız sonucunda kararımızı verdik profesör doktor mustafa saçar tecrübeli ve başarılı bir doktor kendisine ekibine ve hastane personeline teşekkür ediyorum yolunuz açık olsun

 • Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Kalp Krizi

  Özel Sevgi Hastanesinin acil polikliniğine başvurduğumda kalp krizi geçirdiğim anlaşıldı ve anjiyo yapıldı. Üç damarın tıkalı olduğu söylendi, birine müdahale edilip stent takılmış, diğerlerine yapılacak bir şey olmadığından yoğun bakıma alındım. Acilen by-pass olmam gerektiği söylendi. Bunun üzerine Prof. Dr. Mustafa Saçar ile tanıştım. Önce ameliyatı kabullenemedim, fakat doktorum açıklamalarıyla beni ameliyattan başka çare olmadığına ikna etti. Dr. Mustafa Bey' in sempatik tavırları, bakışlarındaki güven ve aileden biri gibi davranması kararımı almamda etkili oldu. Doktorumun ameliyattan sonraki süreçte ilgisi, yakınlığı, esprileri bana güç verdi. Kararımı Prof. Dr. Mustafa Saçar olarak verdiğim için çok mutluyum, kendisine çok teşekkür ederim.

 • M

  Babamın ameliyatını gerçekleştiren ve ameliyatını başarı ile gerçekleştiren Sayın Prof. Dr. Mustafa Saçar ve ekibine sonsuz teşekkür eder ve minnettarlarımı sunarım. Kendisinin bize ilk başta vermis olduğu guven ve cesaretten dolayı bu meslekte ne kadar başarıları olduğunu göstermektedir. Kendisine hem babam hem de Yapıcı Ailesi adına şükranlarımı sunuyorum.
  Buradaki IKI bölüme daha tesekkur etmek istiyorum. Sevgi Hastanesi yoğun bakım bölümünde bulunan tüm ekibe buradan tesekkurlerimi sunar, bundan sonraki meslekî kariyerlerinde başarılar dilerim.
  Ayrıca dördüncü kattaki tüm sağlık çalışanlarına ve personellerine hastayı evinde gibi hissettiren güler yüzlü ve özverili tüm hemşirelere sonsuz teşekkürler.

 • B
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Normal Randevu

  2014 ağustos ayında İstanbul da ve 2018 nisan ayında Edremit de özel
  hastanelerde kalp ana damarlarında stend operasyonları geçirdim.Son
  anjiyo görüntüleri 2014 yılında takılan stend in tıkanmış olduğunu gösterdi.Kızım Aslıhan Bagatur Bayram titiz bir araştırma yaptı ve Çalışan Kalp üzerinde BY PASS konusunda öne çıkan 3 profesör ismini
  bildirdi.Sayın Prof Dr Mustafa SAÇAR ile ilk görüşmemizde konu üzerindeki hakimiyeti,yalın ve güven verici yaklaşımı 15 dakikada karar vermemi sağladı.Özel Sevgi Hastanesinde işine kendini adamış bir ekip
  Göğüs kafesi açılmadan Çalışan Kalp üzerinde tek damar By Pass işlemini gerçekleştirdi. Bir haftadan daha kısa bir sürede evime döndüm.Sayın Prof Dr Mustafa SAÇAR yolun açık olsun.
  Teşekkür ederim Ersin Bagatur (1950)

 • M
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Babamın by pass ameliyatı

  Kendi ailesinden biri gibi çok yakın davrandı. 1 ay içinde her iki karotis ve by pass ameliyatını başarıyla gerçekleştirdi. Allah razı olsun.

 • Y
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi HastanesiHizmet: Bacak şişliği

  Sağ bacağımdaki şişlik nedeniyle başvurdu ğum doktorum kısa sürede iyileşmemi sağladı. Alanında çok başarılı bir doktor. İlginiz için çok tesekkür ederim.

 • O
  Konum: Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi

  Basit bir rapor almak için geldiğimiz hastanenizde babamın hayati riskini farkedip erken ve doğru müdahale ile babamı hayata bağlayan Kalp Damar Cerrahi Bölümü Hekimleri Sayın Prof.Dr. Mustafa SAÇAR Hocamıza; Kalp Damar Cerrahisi Ekibine ve yanımızda olan hastane idaresine, personeline kendim ve ailem adına sonsuz teşekkürler... İhtiyaç duyduğumuz her vakit yanımızdasınız. Eksik olmayin..

Hakkımda

Hakkımda

 • Prof. Dr. Mustafa Saçar, Balıkesir Özel Sevgi Hastanesi'nde hizmet vermektedir.

Okullar / Eğitimler

 • Lisans: Dokuz Eylül Üniversitesi, Denizli Tıp Fakültesi
 • Doktora: Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi, Kalp ve Damar Cerrahisi AD.