Dr. Mustafa Yakışıklı

Kaydet

Pratisyen

12 görüş

Kaydet


Adres

YAKIŞIKLI Clinic
Babataşı Mh 130, Fethiye, Muğla

Bu adres için online randevu takvimi mevcut değil

Ofiste alınan güvenlik önlemleri

Göster

Sigortasız hastalar


Kabul edilen yaş grubu: yetişkin, her yaştan çocuk

Pratisyen Randevusu


Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mustafa Yakışıklı, YAKIŞIKLI Clinic'te hizmet vermektedir.


İlgi alanları

Tümünü göster

Hizmetler


Babataşı Mh 130, Muğla

YAKIŞIKLI Clinic

12 hasta/danışan görüşü

Genel skor

Ö

Ben aile hekimliği hizmeti aldım. Bütün sorunlarımızla ilgilendiği gibi tekrar tekrar telefon açıp, takipleri de devam ediyor. Mustafa Bey'e çok güveniyorum. Saç ekimi konusunda çok başarılı bir hekim. Ben mide kramplarıyla gitmiştim. Sinirsel olduğunu düşündüğüm için kontrol amaçlı gitmiştim hem psikolojik desteğiyle hem de çok ilaç tedavisine yönlendirmeden daha doğal yollarla yönlendiriyor. Çok uzun sürmeden sıkıntımı kendisi çözdü. Küçük, büyük herkese Mustafa Bey'i öneriyorum.

I

Kendisi aile hekimimdi çok güler yüzlü, yardımsever biri. Benim boğaz enfeksiyonu başlangıcım vardı belli olmuyordu. Boğaz enfeksiyonu başlangıcı teşhis koyup, tedavi uyguladı ve tedavisi de başarılı oldu. Hitabı, karşılaması ve tutumu çok iyiydi. Ben çok beğendim kendisini başka hastalara da öneririm.

S

Ben daha önce rahatsızlandığımda doktor beyin yanına gitmiştim gerek tıbbi bilgisi, hastaya davranışlarıyla harika bir hekim. Soğuk algınlığıyla gitmiştim gayet geniş bir şekilde muayene edip, değerlendirdi. Yazdığı ilaçlar da çok çok iyiydi, söylediği tedaviyi kullandım gayet iyi geldi ve düzeldim.

H

Mevsimsel alerjik sorunlar sebebiyle gittim Mustafa Bey'e. İlgi ve alakasına hayran kaldım. Hastaya yaklaşımı çok güzel. Hastasını pamuklara saran bir doktor. Beni ve ailemi memnun etti. Sonrasında telefonla dönüş sağlayarak durumumuzu da sordu. Hasta takibi çok başarılı. Bu yaşa kadar böyle bir doktor gerçekten görmedim. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Y

Grip, soğuk algınlığı tarzı durumlar sebebiyle tavsiye üzerine gittim. Mustafa Bey çok anlayışlı ve ilgili bir doktor. Hastayla detaylı ilgileniyor. Hastalık ya da tedavi süreci hakkında detaylı bilgi paylaşıyor. Kullandığı farklı ilaçlar ya da hastalıklarla ilgili hastanın öyküsünü dinliyor. Güler yüzlü, sıcakkanlı ve çok başarılı bir doktor.

M

Alerjik rahatsızlıklarım ve grip tarzı durumlar sebebiyle araştırarak ulaştım Mustafa Bey'e. Çevremde de ismi çok duyduğum bir hekimdi. İnanılmaz anlayışlı, güler yüzlü bir doktor. Hastasının tüm öyküsünü dinleyerek gerekli tedaviyi uygular. Teşhis ve tedavilerinden fayda gördüm. Genel anlamda çok memnun kaldığım başarılı bir hekim.

H

Genelde boğaz ağrısı şikayetiyle tavsiye üzerine ulaştım Mustafa Bey'e. Teşhis ve tedavilerinden çok memnunum. Covid döneminde telefonla da çok destek sağladı. Çok iyi bir hekim. Çok sakin ve insancıl bir doktor. Ailecek kendisine gidiyoruz bu tarz sorunlarımızda. Her zaman ulaşılabilir bir hekim.

E

Eklem ağrıları, soğuk algınlığı, vertigo tarzı şikayetlerle tavsiye üzerine gittim. Teşhis ve tedavi noktasında çok memnunum. Tercih ettiği ilaçlarla kısa sürede fayda aldım. Sonrasında hasta takibinde de çok başarılı. Mustafa Bey çok iyi bir dinleyici. Çok güler yüzlü. Genç ve kibar bir doktor. Kendimi yakın hissettim. Hastasını etkin dinlediği için doğru tedavi noktasında fayda sağlıyor.

C

Alerji, bel, boyun ve sırt ağrılarım sebebiyle gittim Mustafa Bey'e. Farklı bir doktorum vardı ama Mustafa Bey'in tedavi protokolünü çok beğendiğim için kendisiyle devam ettim. Rahatsızlıklarımla ilgili olarak ilaç tedavisi uyguladı. Aynı zamanda ağrılarım için plates ve manuel terapi tarzı tedavilere de yönlendirdi. Hastalarıyla çok iyi ilgilenen bir hekim. Çok kibar ilgili ve kaliteli bir doktor. Her yaş grubundan insana hitap ediyor. Genel anlamda çok memnunum.

A

Mide rahatsızlığım sebebiyle gittim Mustafa Bey'e. Verdiği ilaçlar tedaviyi çok güzel tamamladı. Hastayı güler yüzle karşılayan bir hekim. Neler yapmam, nelere dikkat etmem gerektiğiyle ilgili çok detaylı bilgi iletti. Hem hekim olarak hem de hastaya yaklaşımından çok memnunum.

Hata oluştu, tekrar deneyin

Özgeçmiş

Hakkımda

Dr. Mustafa Yakışıklı, YAKIŞIKLI Clinic'te hizmet vermektedir.


İlgi alanları

Tümünü göster

Diğer içerikler

Röportaj

Sıkça Sorulan Sorular